نرم افزار پخش مویرگی کاکتوس چیست؟

برای توزیع و فروش یک یا چند کالا در فروشگاه های متعدد به دفعات زیاد یا حتی روزانه مسائل ویژه ای در سازماندهی فروش نیاز می شود. بعنوان مثال یک کارخانه تولید فرآورده های لبنی با مثلا بیش از ده محصول می خواهد هر روزه به بیش از چندین هزار فروشگاه در سطح مثلا شهر تهرا ن کالا توزیع کند و هر روزه هم با فروشگاه ها تسویه حساب کند. در این حالت واضح است که ساز و کار فروش متفاوت است از مثلا توزیع هر از چند گاه یخچال در چند نمایندگی فروش. در مثال اول به نحوه توزیع و فروش فرآورده های لبنی پخش مویرگی گویند و نرم افزاری که این کار را مدیریت کند، نرم افزار فروش مویرگی می نامند.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

نرم افزار پخش مویرگی کاکتوس به اهم مسایل پخش مویرگی می پردازد که در ادامه توضیح بیشتر در مورد آن ارائه شده است.

انواع نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی کاکتوس شامل نرم افزار های حسابداری ،انبارداری، خرید و فروش، پخش مویرگی و موسسات و اشخاص می باشد که در کنار  هم یک نرم افزار یکپارچه مالی مناسب ، برای امور پخش را تشکیل می دهند در این نرم افزار برای شرکت های پخش مویرگی امکاناتی تعبیه شده  تا کاربر بتواند نیازمندی های پخش مویرگی را مرتفع کند عمده این امکانات عبارت است از: تعریف بازاریاب ها و روش های بازاریابی، تعریف جایزه و  تخصیص آن، منطقه بندی و محله بندی شهر، تعریف مسیرهای پخش، تعریف روش های تخفیف، سناریوهای متفاوت تعریف قیمت فروش، امکان تهیه حواله پخش، گزارشات متنوع از کارکرد بازاریاب ها، امکان صدور خودکار سند حسابداری، و . . .

مدل عمومی

مدل عمومی نرم افزار پخش مویرگی از امکانات کار در شبکه و ثبت اطلاعات شرکت ها و موسسات بزرگ برخوردار است. این نرم افزار در مقایسه با نرم افزار ساده از امکانات بیشتری برخوردار است .

مدل ساده

مدل ساده نرم افزار پحش مویرگی به صورت تک کاربره (با قابلیت نصب نامحدود) با رابط کاربر بسیار ساده و راحت کار می کند و برای گردش کارهای سبک مناسب است این نرم افزار قیمت کمتری از نرم افزار پخش مویرگی عمومی دارد.

امکانات ویژه نرم افزار پخش مویرگی:

 • تعریف شهرهای مختلف همراه با منطقه بندی هر شهر‌
 • تعریف بازاریاب های مختلف
 • تعریف مناطق عملیاتی هر بازاریاب در هر شهر
 • تعریف درصد کمیسیون هر بازاریاب
 • تعریف نرخ های عمده فروشی، خرده فروشی و فروش به همکار برای هر کالا
 • تعریف عوامل پخش
 • امکان اختصاص درصد تخفیف ثابت در فاکتور فروش جهت هر طرف حساب
 • تعریف الگوی تخفیف جهت انواع کالاها و اختصاص آن به هر مشتری
 • تعیین سقف اعتبار جهت مشتریان برای فروش نسیه
 • امکان تعیین درصد تخفیف در سطح اقلام فاکتور فروش
 • تعیین درصد پورسانت برای عاملین پخش
 • نمایش چک های پاس نشده یک مشتری در هنگام صدور فاکتور
 • امکان تعیین و تخصیص جوایز فروش برای مشتریان (یک یا چند جایزه در یک فاکتور فروش)
 • ارتباط کامل سیستم خرید و فروش با سیستم انبار
 • ارتباط کامل سیستم خرید و فروش با سیستم چک و صندوق و امکان ثبت اطلاعات چک و قبض صندوق در زمان صدور فاکتورها
 • تفکیک حواله های صادره به صورت تحویل نشده، در دست تحویل و تحویل شده
 • تهیه برنامه پخش برای مناطق و عوامل پخش مختلف
 • گزارش‌های متنوع از خرید و فروش و مرجوعی ها با امکان استفاده از فیلترهای مختلف
 • گزارش‌های فروش و برگشت از فروش به تفکیک تاریخ، شماره فاکتور، بازاریاب، کالا، خریدار و …
 • گزارش‌های مختلف خرید و برگشت از خرید به تفکیک تاریخ، شماره فاکتور، کالا، فروشنده و …
 • گزارش کمیسیون بازاریابها
 • گزارش از جوایز فاکتورها
 • ارائه گزارشات تکمیلی براساس نیازمندی های خاص و مورد تقاضای کاربران برنامه

توضیحات تکمیلی

تمامی قسمت های این نرم افزار بصورت یکپارچه عمل می کنند، بدین صورت که از قسمت های انبارداری، خرید و فروش و چک و صندوق می توان سند حسابداری صادر نمود و با رجوع به سند حسابداری می توان اطلاعات مربوط به سند را رویت و ویرایش نمود.
قسمت خرید و فروش علاوه بر بخش حسابداری با بخش انبار و چک و صندوق نیز مرتبط است، مثلا با صدور فاکتور فروش، حواله انبار صادر می شود و با انتخاب نحوه پرداخت مورد نظر در فاکتور فروش قبوض دریافت صندوق، چک و یا هر دو و همچنین سند حسابداری مربوط به فاکتور و نحوه تسویه حساب به دنبال آن صادر می گردد.

نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی برای کسانی که تولیدی دارند و محصول خود را برای عرضه به خریداران مختلف که خرده فروش به حساب می آیند، میدهند ضروری است. احتمالا همانطور که میدانید در کار با مسائلی دست و پنجه نرم میکنید که مربوط به کار پخش محصول شما میباشد. یکی از کارهای شما این است که بدانید محصول را به کدام شخص تحویل دادید و تمام اطلاعات مربوط به آن را بتوانید دسته بندی کنید. شاید بدون نرم افزار هم از پس این کار بر آیید اما اینکه بخواهید یک مدیریت بهتر داشته باشید و در نتیجه ی این مدیریت بهتر به کار خود نظم ببخشید و در نتیجه پیشرفت بیشتر داشته باشید بهتر است این نرم افزار را برای خود تهیه کنید. اگر برای اولین بار است که میخواهید آن را تهیه کنید ما به شما در این مقاله کمک خواهیم کرد تا هر آنچه لازم است در مورد آن بدانید را متوجه شوید تا با آگاهی برای خرید آن اقدام کنید. شرکت کاکتوس نیز نرم افزار پخش مویرگی را برای فروش دارد که در مورد آن نیز به شما خواهیم گفت.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

اهمیت استفاده از نرم افزار پخش مویرگی چیست

در بخش قبل در مورد اینکه در کار مربوطه که پخش محصول میباشد یک سری مسائل بسیار مهم است، اشاره کردیم. اهمیت استفاده از نرم افزار پخش مویرگی این است که شما به تمام این مسائل مسلط میشوید. این را با ذکر مثال میگوییم. شما تولید هر محصولی که داشته باشید آن را قرار است به فروشگاه ها و در نتیجه افراد مختلف بدهید. اینکه هر فروشگاه برای شما چه قوانینی برای تسویه حساب دارد یا حتی چه تعداد جنس میخواهد و خیلی مسائل دیگر بسیار مهم است. مخصوصا زمانی که کار شما گسترده باشد و تعداد این فروشگاه ها بیشتر شود تحت کنترل گرفتن مسائل مربوط به آن سخت تر نیز میشود. اهمیت وجود این نرم افزار در این زمان است که مشخص میشود. آن به شما این امکان را میدهد بدون اینکه دغدغه این را داشته باشید که در مسائل مربوط به عرضه اشتباه پیش آید به بررسی امور مربوط به آنها در کمترین زمان ممکن بپردازید. حال به شما در مورد امکاناتی که نرم افزار تحت اختیار شما میگذارد میگوییم تا هر چه بیشتر با اهمیت استفاده از آن آشنا شوید.

امکانات مربوط به نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی دارای یک سری ویژگیها است که به کمک آن کار شما آسان تر میشود. شما با کمک این نرم افزار میتوانید شهر ها را از هم تفکیک کنید و بدانید هر خریدار شما در کدام شهر قرار دارد. برای هر بازاریاب خود میتوانید یک پروفایل جداگانه داشته باشید تا به تمام اطلاعات کاری مربوط به آن تسلط لازم را داشته باشید. میتوانید به کمک آن درصد کمیسیون هر بازاریاب را تعریف کنید. در مورد هر کالا به صورت جداگانه میتوانید قیمت مربوطه را به صورت واحدهای جداگانه که برای عمده فروش یا خرده فروش است را مشخص کنید. میتوانید میزان تخفیفی که میخواهید برای هر مشتری خود در هر بار خرید اعمال کنید را وارد کرده و به صورت اتومات از آن بهره ببرید. سقف اعتبار میتوانید برای مشتریانی که از شما خرید نسیه دارند، تعیین کنید. همچنین میتوانید برای عاملین فروش خود درصد پورسانت تعیین کنید. چک های پاس نشده مشتری شما را به شما نشان میدهد. امکان استفاده از فیلتر در تمام بخش ها وجود دارد. گزارش کامل در مورد تمام خرید و فروش ها و مرجوعی ها را به شما میدهد. تمام این امکانات در برنامه پخش مویرگی وجود دارد.

ارتباط سیستم خرید و فروش با انبار

یکی از مهمترین امکاناتی که نرم افزار پخش مویرگی در اختیار شما قرار میدهد این است که موجودی کالای شما را به صورت به روز نگه میدارد. زمانی که جنس از انبار شما کم میشود یا برعکس به انبار شما اضافه میگردد این نرم افزار چون به صورت یکپارچه با انبار فعالیت میکند موجودی را برای شما تغییر میدهد و در نتیجه شما در هنگام فروش میدانید که کالا چه تعداد در انبار هست و چنین نمیشود که کاری را به فروش برسانید و بعد متوجه این قضیه شوید که در انبار با کمبود موجودی مواجه هستید.

ارائه گزارشات تکمیلی از تقاضا

یکی از مهمترین موارد در عرضه کالا این است که میزان تقاضا را بدانید. تا وقتی که تقاضا از طرف مردم وجود نداشته باشد تولید کالا معنا ندارد. یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار پخش مویرگی این است که با بررسی هایی که بر اساس فروش در آن وارد میکنید میتواند تقاضای بازار را تعیین کند. شما میتوانید بر اساس تقاضا این تصمیم را بگیرید که کدام کالا را نسبت به دیگری بیشتر تولید کنید. تمام این موارد که به آن اشاره شد در کنار یکدیگر میتوانند به مدیریت بهتر شما در کار کمک کنند.

نرم افزار پخش مویرگی کاکتوس

در ابتدا به این اشاره کردیم که شرکت کاکتوس نیز نرم افزار پخش مویرگی را برای خرید ارائه میدهد. بهتر است در ادامه در مورد این نرم افزار اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با خیال راحت به خرید بپردازید. نرم افزار مربوطه به صورت یکپارچه طراحی شده است به این صورت که شامل بخش های حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، پخش مویرگی و موسسات و اشخاص هست. همانطور که ملاحظه میکنید بخش های آن بسیار جامع است و تمام این بخش ها به صورت یکپارچه با هم در ارتباط هستند. این نرم افزار به دو صورت طراحی و برنامه نویسی شده است:

 • مدل عمومی
 • مدل ساده

مدل عمومی آن نسبت به مدل ساده از امکانات بیشتری برخوردار است و در نتیجه برای شرکت های بزرگ تر مناسب میباشد. پس اگر شرکت های بزرگ را اداره میکنید از نوع عمومی آن و اگر مسئول پخش مویرگی در شرکت های کوچک تر هستید مدل ساده را برای خود انتخاب کنید. برای مثال مدل ساده آن فقط یک کاربر میتواند از آن استفاده کند در صورتی که در مدل عمومی به این صورت نیست. قطعا از لحاظ قیمت مدل ساده ارزان تر از مدل عمومی میباشد.

نرم افزار پخش مویرگی رایگان

ما نرم افزار پخش مویرگی را به صورت نسخه تستی کاملا رایگان در اختیار شما قرار میدهیم تا در مورد خرید آن اطمینان حاصل کنید. نرم افزارهای پخش مویرگی مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام با توجه به طراحی و برنامه نویسی خاص خود دارای ویژگی های منحصر به فرد هستند. ما سعی کردیم در نسخه ارائه شده در کاکتوس بیشتر امکانات مورد نیاز در این کار را با برنامه نویسی در نرم افزار اعمال کنیم و در کنار آن سعی داشتیم یک محیط کاربری ساده را نیز برای شما فراهم کنیم. این دو زمانی که در یک نرم افزار به کار رفته باشند آن نرم افزار میتواند بسیار کاربردی باشد. شما برای دریافت نسخه تستی رایگان این برنامه کافی است در بخش مربوطه فرم دریافت آن را پر کنید تا ما با برقراری ارتباط با شما بتوانیم نرم افزار پخش مویرگی را که همان نسخه تستی است برای شما ارسال کنیم. شما پس از دریافت به صورت یک نرم افزار حقیقی میتوانید با آن کار کند و تمام امکاناتی که در بالا به آن اشاره شد را در آن مورد بررسی قرار دهید و طی زمانی که آن را تست میکنید با استفاده از آن آگاهی کامل در مورد نرم افزار را پیدا کنید. نسخه تستی برنامه پخش مویرگی رایگان در نظر گرفته شده است تا هر گونه ابهامات را برای شما در این زمینه از بین ببرید. به شما توصیه میکنیم هم اکنون برای دریافت آن اقدام کنید. این مورد توسط هر شرکتی به خریدار داده نمیشود پس یک فرصت طلایی به حساب می آید.

چرا از کاکتوس خرید کنیم؟

اگر نیاز به یک نرم افزار برای پخش مویرگی کار خود دارید به شما نرم افزار پخش مویرگی کاکتوس را پیشنهاد میکنیم و برای پیشنهاد خود نیز دلیل داریم. همانطور که گفته شد ما قبل از خرید به شما این امکان را میدهیم که خودتان به صورت کاملا حقیقی با نرم افزار کار کنید و آن را با آنچه در مورد ویژگی های آن گفتیم تطابق دهید. یکی از بزرگترین دغدغه های افراد در هنگام خرید این است که فکر میکنند امکان دارد نرم افزار با آنچه در مورد آن میگویند مطابقت نداشته باشد و کار آنها را به خوبی راه نندازد. به همین دلیل کاکتوس به شما این گزینه را میدهد که به طور کامل قبل از خرید آن را مورد بررسی قرار دهید. از طرفی نصب آن به صورت اینترنتی کاملا رایگان از سمت کاکتوس انجام میشود. همچنین یکی دیگر از مزایای خرید از شرکت های دارای اعتبار این است که آنها از نرم افزار پشتیبانی میکنند و نیاز نیست نگران مشکلات در زمینه نرم افزاری باشید. در این زمینه نیز کاکتوس پشتیبانی سال اول را به صورت کاملا رایگان برای شما انجام می دهد. همچنین برای شما دو جلسه به صورت کاملا رایگان کار با نرم افزار را توضیح خواهیم داد تا در این زمینه نیز مشکل نداشته باشید. تمام این موارد را در نظر گرفتیم تا شما خریدی مطمئن را تجربه کنید و در نتیجه از اینکه به ما اعتماد کردید، راضی باشید. موفقیت در کار خود را با نرم افزار پخش مویرگی کاکتوس تجربه کنید.