نرم افزار خرید و فروش کاکتوس قابلیت ثبت کلیه عملیات خرید و فروش کالا و خدمات برای انواع و اقسام موسسات و کسب و کارهای مختلف را دارا می باشد.
برنامه خرید و فروش کاکتوس همراه با انباردری کاکتوس، می تواند به عنوان یک برنامه مستقل جهت خرید و فروش کالا و خدمات مورد استفاده قرار گیرد هم بعنوان بخشی از یک برنامه یکپارچه. بعنوان مثال برنامه های بازرگانی، صنعتی، پیمانکاری و چندین برنامه دیگر کاکتوس، از جمله نرم افزارهایی است که شامل برنامه خرید و فروش می باشد تماس با بخش فروش

خرید و فروش خدمات

برنامه های خرید و فروش کاکتوس امکان تعریف خدمات، و ثبت تراکنش های خرید و فروش خدمات را دارا می باشد. در برنامه های بازرگانی کاکتوس که نرم افزار حسابداری مالی جزئی از آن است کاربر می تواند به ازاء خدمات مختلف سرفصل هایی در حسابداری تخصیص دهد و بدین قرار می تواند برای فاکتورهای خرید و فاکتورهای فروش صدور سند حسابداری نمای هزینه های خرید خدمات و درآمدهای فروش خدمات در حسابداری ثبت گردد.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

گزارشات فصلی

در برنامه های خرید و فروش کاکتوس گزارشات خرید و فروش فصلی تعبیه شده است. کاربر می تواند از این گزارشات برای ثبت تراکنش های خرید و فروش موسسه در سامانه گزارشات فصلی دارایی استفاده نماید.

مدل جامع نرم افزار خرید و فروش

در نرم افزار خرید و فروش جامع کاکتوس عملیات خرید کالا و خدمات و نیز فروش آن ثبت و گزارشگیری می شود. این برنامه در ارتباط با برنامه انبارداری قابل استفاده است، بدین قرار که اطلاعات پایه کالاها و انبارها در برنامه انبارداری ثبت و ذخیره می گردد و تراکنش های خرید و فروش در برنامه خرید و فروش. نرم افزار خرید و فروش جامع با استفاده از فناوری های جدید نرم افزاری و آخرین نسخه های بانک اطلاعاتی پیاده سازی شده است، بدین خاطر قابلیت پاسخگویی به نیازهای شرکت ها و موسسات با حجم بالای تراکنش های خرید و فروش را دارا می باشد.

مدل عمومی نرم افزار خرید و فروش

مدل عمومی نرم افزار خرید و فروش، که بر پایه خرید و فروش عمومی قرار دارد، کلیه نیازهای عمومی ثبت و گزارشگیری از خرید و فروش کالا و خدمات را پوشش می دهد. این برنامه قابلیت اجرا تحت شبکه را داراست و به نسبت برنامه خرید و فروش ساده، گردش کارهای سنگین تری را پوشش می دهد. گزارشات متنوع خرید و فروش، منجمله گزارشات خرید و فروش فصلی، و گزارشات ارزش افزوده، در برنامه تعبیه گردیده است.

مدل ساده نرم افزار خرید و فروش

مدل ساده برنامه خرید و فروش کاکتوس مناسب برای کسب و کارهای ساده و با پیچیدگی کمتر طراحی شده است. قیمت به نسبت ارزان آن، سهولت کاربری، از جمله امتیازات این برنامه می باشد.