مقدمه

برنامه حسابداری حق العمل کاری ویژه حق العمل کاری سنتی بازار برای کالاهایی مانند خشکبار، زعفران، زرشک و غیره می باشد گردش کار این نرم افزار به شرح زیر می باشد:

حق العمل کار کالا را به صورت امانی از منبع خرید می گیرد. در این عمل میزان بار و وزن تقریبی آن به حق العمل کار اعلام می شود، مثلا 10 گونی پسته به وزن نا خالص 500 کیلو گرم. سپس حق العمل کار شروع به فروش کالا می کند فی فروش توسط حق العمل کار مشخص می گردد. زمانیکه کل کالا به فروش رفت می توان مبلغ کل فروش و میزان کل وزن را بدست اورد. این دو مقدار به عنوان مبلغ خرید و وزن خرید کالا در فاکتور خرید اولیه ثبت می گردد. متعاقبا با توجه به درصد حق العمل کاری قید شده در زمان خرید کالا مبلغ درآمد حق العمل کار مشخص می شود. توجه داشته باشید هر محموله کالای امانی دریافتی حساب و کتاب مجزای خودش را دارد و در برنامه به صورت پارتی های متفاوت پردازش می شود.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

نرم افزار حق العمل کاری کاکتوس یک برنامه یکپارچه از نوع برنامه های ساده است که شامل قسمت های خرید، فروش، انبارداری، حسابداری و خزانه داری می باشد.

امکانات پایه برنامه حق العملکاری

  • ثبت فاکتور خرید حق العمل کاری
  • امکان خرید یک کالای مشخص در چند پارتی و تفکیک فروش براساس پارتی های ارسالی خریداری شده
  • امکان فروش کالاهای متفاوت از پارتی های متفاوت فروشندگان متفاوت در یک فاکتور فروش
  • امکان ثبت تعداد ، وزن ناخالص، وزن ظرف و وزن خالص هنگام فروش کالا
  • کنترل میزان فروش کالای یک پارتی و اعلام هشدار هنگام فروش کامل کالای یک پارتی
  • امکان محاسبه وزن خالص و ناخالص و مقدار فروش یک کالا و ثبت آن در فاکتور خرید و محاسبه قیمت خرید کالا در فاکتور خرید
  • محاسبه مبلغ حق العمل کاری در فاکتور خرید براساس مبلغ فروش رفته کالا

تصاویر

خرید کالای حق العمل کاری که در آن شماره پارتی، درصد حق العمل کاری و تامین کننده مشخص شده

نرم افزار حق العملکاری


محاسبه درصد حق العمل کاری با توجه به درصد وارد شده

نرم افزار حق العملکاری


فاکتور فروش کالای حق العمل کاری

نرم افزار حق العملکاری


لیست فاکتورهای خرید حق العمل کاری

نرم افزار حق العملکاری


ثبت خودکار سند حسابداری فاکتور خرید و پورسانت حق العمل کاری

نرم افزار حق العملکاری

نرم افزار حق العمل کاری

نرم افزار حق العمل کاری برای کسانی که اجناس خود را به صورت حق العمل کاری به فروش میرسانند و کسانی که به صورت حق العمل کار میکنند، بسیار کارآمد است. در فروش گاهی اوقات افراد به کسانی بار به صورت امانی میدهند و بر اساس میزان فروشی که از آن کالا داشتند به آنها دستمزد میدهند. برای مثال کسی که حق العمل کار است ابتدا کالا را با وزن مشخص و دستمزدی که مشخص میکند، دریافت مینماید. سپس شروع به فروش آنها میکند و در نهایت بر اساس میزان کالایی که فروخته دستمزد خود را میگیرد. این دستمزد هم بر اساس پولی که ابتدا شخص گفته و میزان فروشی که در انتها دارد، تعیین میشود. به هر حال تمام این حساب ها و فاکتورها نیاز به این دارد که فرد دقت بالایی داشته باشد تا اشتباه حساب نکند. این نرم افزار کمک میکند که افراد بتوانند میزان دستمزد و بسیاری از موارد دیگر که در ادامه در مورد آنها خواهیم گفت را به صورت راحت تر به دست آورند. پس اگر میخواهید با راحتی بیشتر در این کار فعالیت کنید تا انتها با کاکتوس همراه باشید.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

آیا نرم افزار حق العمل کاری یکپارچه است؟

اگر تا به حال نرم افزار خریداری کرده باشید میدانید که یکپارچه بودن هر نرم افزاری خیلی دارای اهمیت است. نرم افزار حق العمل کاری که کاکتوس آن را ارائه میدهد یک نرم افزار یکپارچه است. اگر هم در مورد مفهوم یکپارچگی نمیدانید ما برای شما آن را توضیح خواهیم داد. نرم افزار ها یا به صورت جزیره ای هستند یا به صورت یکپارچه. نرم افزار جزیره ای نمیتواند با بخش های دیگر ارتباط برقرار کند و بر همین اساس کارایی آن کمتر است و در تبادل اطلاعات ضعیف عمل میکند. اما نرم افزارهای یکپارچه مثل همین نرم افزار حق العمل کاری که کاکتوس برای شما در نظر گرفته است میتوانند با سایر بخش ها نیز در ارتباط باشند. نرم افزار مورد نظر از لحاظ اینکه با قسمت های خرید، فروش، انبارداری، حسابداری و خزانه داری در ارتباط باشد به صورت یکپارچه عمل میکند. پس شما به راحتی با داشتن این نرم افزار میتوانید تمام بخش های گفته شده را در کار خود به صورت همزمان مدیریت کنید.

امکانات پایه نرم افزار حق العمل کاری چیست؟

در این بخش شما را با یک سری از امکانات که پس از خرید نرم افزار حق العمل کاری در اختیار خواهید داشت آشنا خواهیم کرد. این امکانات شامل ثبت فاکتور خرید حق العمل کاری، امکان خرید یک کالای مشخص در چند پارت، تفکیک فروش بر اساس پارت های ارسالی، امکان فروش یک کالا در پارت های متفاوت و حتی توسط چند فروشنده متفاوت در یک فاکتور، امکان ثبت تعداد، وزن ناخالص، وزن ظرف و وزن خالص هنگام فروش هر کالا، امکان هشدار در هنگام رو به اتمام بودن یک کالای یک پارتی، محاسبه مبلغ دستمزد حق العمل کاری و بسیاری موارد دیگر میشود. تمام این ویژگیها در نهایت به شما کمک میکند که مدیریت بهتری داشته باشید. در ادامه در مورد مدیریت بهتر با این نرم افزار بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مدیریت بهتر با نرم افزار حق العمل کاری چگونه است؟

هر کاری زمانی که استارت میخورد به دلیل اینکه حجم کار پایین است رسیدگی به آن آسان تر است. هنگامی که مدت زمانی از کار شما بگذرد و کار توسعه پیدا کند آن زمان است که شما نیاز به نیروی کار بیشتری برای مدیریت بهتر دارید. به طور کلی یکی از وظایف نرم افزارها همین است که کار نیروی انسانی را برای شما انجام دهند. با این تفاوت که خسته نمیشوند و امکان ایجاد خطا توسط آنها کمتر است. قطعا زمانی که فردی به صورت حق العمل کاری کار انجام میدهد اینکه دستمزد برایش دقیق محاسبه شود و اصلا خطا در آن صورت نگیرد، مهم است. به همین دلیل زمانی که حرف از مدیریت بهتر میشود همین نیز مهمترین نکته در آن میتواند باشد. پس برای اینکه در پرداخت دستمزد اشتباهی صورت نگیرد برنامه حق العمل کاری بسیار میتواند مفید عمل کند. از طرفی شما که محصول خود را به افراد مختلف برای فروش میسپارید با زیاد شدن تعداد آنها کم کم کنترل امور سخت تر میشود. به جای اینکه نیروی انسانی بسیار زیادی را بخواهید وارد کنید و به هر کدام حقوق جداگانه بدهید نرم افزار حق العمل کاری را دریافت کنید و با نصب آن کار خود را طوری نظم ببخشید که نیاز به افراد خیلی زیادی نباشد. چون هر آنچه در اداره امور نیاز دارید به صورت صفحات و موارد کاملا مشخص در این نرم افزار وجود دارد و کافی است اطلاعات مربوط به هر قسمت را وارد کنید تا به راحتی محاسبات و برنامه ریزی ها صورت گیرد.

نرم افزار حق العمل کاری رایگان کاکتوس را میشناسید؟

در مورد نرم افزارهای رایگانی که کاکتوس ارائه میدهد، میدانید؟ نرم افزار حق العمل کاری که در مورد آن اطلاعاتی به شما داده شد به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد تا بهتر با آن آشنایی پیدا کنید. به این صورت که شما وارد سایت شوید و فرم مخصوص برای دریافت نسخه تستی برنامه حق العمل کاری رایگان را پر کنید. پس از پر کردن فرم با شما تماس حاصل میشود و برای دریافت آن با شما صحبت خواهد شد. شما بعد از اینکه نسخه تستی نرم افزار مربوطه را دریافت کردید میتوانید به صورت کاملا عادی مثل زمانی که اصل نرم افزار که آن را خریداری میکنید بر روی سیستم شما نصب میشود از آن استفاده کنید. محدودیت آن هم به این صورت است که تا پنجاه ثبت میتوانید از آن استفاده کنید. در نسخه تستی نرم افزار حق العمل کاری میتوانید به صورت دلخواه سرفصل های حساب خود را چیدمان کنید، سندهای مورد نظر خود را ثبت کنید و در نهایت از آنها گزارش گیری نیز نمایید. چنین بگوییم هر آنچه در نرم افزار اصلی وجود دارد در نسخه تستی آن نیز میتوانید انجام دهید که همین باعث میشود شما کاملا با نرم افزار اصلی آشنا شوید و قبل از خرید بدانید که قرار است چه امکاناتی را به طور کامل برای شما فراهم کند. بعد از خریداری کردن نسخه اصلی میتوانید تمام اطلاعات موجود در نسخه تستی را به نرم افزار اصلی نیز انتقال دهید.

چرا نرم افزار حق العمل کاری کاکتوس را انتخاب کنیم؟

نرم افزار حق العمل کاری که کاکتوس برای شما در نظر گرفته است با نرم افزارهای حق العمل کاری دیگر تفاوت هایی برای مثال در همین امکاناتی که برای شما گفتیم، میتواند داشته باشد. ما سعی کردیم نرم افزار در کامل ترین حالت ممکن در اختیار شما قرار گیرد تا بتوانید هر آنچه برای کار خود لازم دارید را در آن وارد نمایید. همچنین از دیگر نکاتی که در هنگام طراحی این نرم افزار به آن توجه داشتیم این بود که نرم افزار کاربری آسان داشته باشد. گاهی اوقات افراد برای اینکه برنامه ویژگیهای بیشتری داشته باشد آنقدر کاربری نرم افزار را سخت میکنند که کار کردن با آن بسیار دشوار میشود. اما زمانی که از کاکتوس نرم افزار مورد نظر را تهیه میکنید به راحتی میتوانید با تمام قسمت های آن کار کنید بدون اینکه احساس گیج شدن به شما دست دهد. علاوه بر این زمانی که نرم افزار بر روی سیستم شما نصب میشود آموزش رایگان داریم تا شما به راحتی هر آنچه برای کار کردن با نرم افزار لازم است بدانید را یاد بگیرید. نرم افزار را نیز به صورت اینترنتی بر روی سیستم شما نصب خواهیم کرد و از این بابت نیز خیال شما راحت باشد. البته مهمترین نگرانی افراد این است که بعد از خرید نرم افزار بتواند امکانات خوبی را در اختیار آنها قرار دهد که کاکتوس این نگرانی را قبل از خرید با ارائه نسخه تستی آن بر طرف میکند. پس از هر جهت برای شما شرایطی را ایجاد کردیم تا تجربه ی خریدی خوب را داشته باشید.

پشتیبانی نرم افزار حق العمل کاری از طرف کاکتوس

به یکی دیگر از آپشن هایی میرسیم که کاکتوس در هنگام خرید نرم افزار در اختیار شما قرار میدهد. تمام نرم افزارهای شرکت کاکتوس با پشتیبانی کامل به فروش میرسند. زمانی که از یک شرکت معتبر نرم افزار خریداری میکنید آن شرکت به شما پشتیبانی ارائه میدهد تا در صورت بروز هرگونه سوال و مشکل با نرم افزار بتوانید به آنها برای رفع مراجعه کنید. این پشتیبانی برای سال اولی که شما نرم افزار را خریداری میکنید به صورت کاملا رایگان است و هر مشکلی که برای نرم افزار شما پیش آید را بدون دریافت هزینه برای شما حل خواهیم کرد. تمام اینها را در نظر گرفتیم تا در کنار اینکه یک نرم افزار با کارایی بالا و کاربری ساده را داشته باشید خرید خوبی را نیز تجربه کنید. هر شرکتی قبل از اینکه خریدار نرم افزار آن را خریداری کند آن را در اختیار مشتری قرار نمیدهد. پس این یعنی یک فرصت برای شما است که یک خرید امن را انجام دهید. کاکتوس هم در هنگام برنامه نویسی و طراحی نرم افزار و هم در هنگام فروش محصول شرایطی را برای شما در بهترین حالت قرار میدهد تا رضایت مخاطب خود را همه جوره جلب نماید. پس هم اکنون برای تست نرم افزار حق العمل کاری ما فرم دریافت نسخه رایگان آن را پر کنید.