آشنایی با نرم افزار حسابداری سردخانه کاکتوس

یکی از برنامه های کاربردی شرکت کاکتوس کامپیوتر، برنامه حسابداری سردخانه است. این برنامه یکی از انواع برنامه های بازرگانی کاکتوس است که به صورت یک برنامه یکپارچه شامل بخش های حسابداری مالی، انبارداری، خرید و فروش، و خزانه داری (چک و صندوق) عرضه می گردد.

از نکات کلیدی این نرم افزار میتوان به این مورد اشاره نمود که در گردش کار سردخانه، صاحبان کالا، کالای خود را نزد شرکت سردخانه امانت می گذارند و پس از مدتی، تمام یا بخشی از کالای خود را از سردخانه تحویل می گیرند و به ازاء میزان کالا و مدت نگهداری آن، مبلغی به شرکت سردخانه می پردازند.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

نحوه محاسبه هزینه نگهداری کالا در سردخانه:

نحوه محاسبه هزینه نگهداری کالا در سردخانه، در شرکت های متفاوت سردخانه، متفاوت است. دو نمونه از رایجترین این روش ها عبارت است از:

در روش اول، به ازاء نگهداری میزان مشخص کالا برای یک مدت مشخص، مثلا یک کارتن خرما برای یک ماه، مبلغ مثلا 000ر10 ریال هزینه می گردد.

در روش دوم به ازائ نگهداری میزان مشخص کالا در هر نوبت نگهداری در سردخانه، مثلا یک کارتن 20 کیلویی سیب، 000ر5 ریال هزینه می گردد.

در برنامه حسابداری سردخانه کاکتوس، محاسبات هزینه نگهداری کالا در سردخانه به هر یک از دور روش فوق امکان پذیر بوده و به صورت خودکار صورت می گیرد.

در نرم افزار مدیریت سردخانه کاکتوس، هنگام خروج کالای مشتری از سردخانه، هزینه سردخانه به صورت خودکار محاسبه شده و بر اساس آن صورتحساب مشتری صادر می گردد و  سند حسابداری مربوطه در قسمت نرم افزار حسابداری برنامه ثبت می شود.

بدینقرار، شرکت سردخانه در هر زمانی می تواند گردش کالای مشتریان خود از قسمت انبارداری برنامه استخراج نماید. از سوی دیگر می تواند از قسمت فروش برنامه، گزارشات صورتحساب های مشتریان خود را بدست بیاورد.

با ثبت تمامی تراکنش های مالی مربوط به درآمدهای ناشی از ارائه خدمات سردخانه به مشتریان، و نیز سایر تراکنش های هزینه های موسسه، شرکت سرد خانه می تواند از بخش حسابداری برنامه انواع و اقسام گزارشات مالی را استخراج نماید: مهمترین این گزارشات عبارتند از گزارشات درآمدها، گزارشات هزینه ها، گزارشات سود و زیان، گزارشات مانده حساب اشخاص، تراز حساب های کل، معین، و تفضیلی و غیره می باشد.

همانگونه که در بالا به آن اشاره شد، نرم افزار سردخانه کاکتوس در قالب یک برنامه یکپارچه بازرگانی، مشتمل بر بخش های حسابداری، انبارداری، خرید و فروش، و خزارنه داری است. برای آشنایی با امکانات و کارکرد هریک از بخش های این برنامه با واحد فروش تماس بگیرید.

 نرم افزار حسابداری سردخانه چیست

اگر دارای سردخانه هستید نرم افزار حسابداری سردخانه به شما کمک میکند کار خود را به راحت ترین شکل ممکن انجام دهید. سردخانه برای این بنا میشود که مواد غذایی مختلف برای سالم ماندن در آنجا قرار گیرند. فرقی هم نمیکند این ماده غذایی چه چیزی باشد، از میوه ها و سبزیجات گرفته تا محصولات پروتئینی مختلف. کار سردخانه این است که این مواد را برای مدت مشخص در دمای پایین نگه دارد تا طراوت و شادابی و از همه مهمتر سلامت خود را حفظ کنند. اگر شما به این کار مشغول هستید بهتر است این مقاله را از دست ندهید چون قرار است با معرفی این نرم افزار و آشنا شدن شما با آن تحولی در کارتان رخ دهد که حتما از بابت آن خوشحال خواهید شد.

انواع محاسبات در نرم افزار حسابداری سردخانه

نرم افزار حسابداری سردخانه تمام کارهایی که شما تا به حال به صورت دستی انجام میدادید را تحت پوشش قرار میدهد. در هر سردخانه به شیوه های مختلفی هزینه ای که بابت نگهداری باید پرداخت شود محاسبه میگردد. روش شما به هر صورتی که باشد این نرم افزار کار را برای شما به صورت اتومات انجام میدهد. دو مورد از رایج ترین روش ها این است که شما بار را به میزان مشخص تحویل میگیرید و برای مدت زمان از قبل تعیین شده آن را نگهداری میکنید و به راحتی هزینه این زمان بر حسب وزن مشخص میشود. در حالت بعدی نیز بر اساس میزان بار برای یک نوبت مواد را نگهداری میکنید. فرقی نمیکند ذخیره سازی مواد در سردخانه شما به چه صورتی محاسبه میشود و با مشتری چطور تمام کرده اید در هر صورت برنامه حسابداری سردخانه انجام این عملیات را که همان تعیین قیمت است به راحتی بدون اینکه شما با تعداد روز و ساعت و وزن و اعداد مربوط به آن سر و کله بزنید، محاسبه میکند. در ادامه به صورت جزئی تر ویژگیهای مربوط به آن را به شما خواهیم گفت.

اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری سردخانه

شاید بگویید این کار را به شیوه سنتی دستی انجام میدهیم دیگر چه نیازی به نرم افزار حسابداری برای سردخانه است؟ قبل از اینکه به صورت تخصصی به این نرم افزار نگاه کنیم باید این نکته را یادآوری کنیم که امروزه افراد بسیار زیادی به سمت تکنولوژی استفاده از نرم افزار روی آورده اند. این نرم افزارها به انسان کمک میکنند در کار خود دقیق تر عمل نمایند. آنها نیروی انسانی را از میان برمیدارند و در نتیجه افراد کمتر خسته میشوند و خطاهای انسانی ناشی از خستگی از بین میرود. در نتیجه تمام اینها کاری که انجام میدهید با نظم و دقت بیشتری صورت میگیرد و در نتیجه اعتمادسازی شما برای مشتریان خود بیشتر خواهد شد. چون اگر مشتری ببیند شما یک بار محاسبات را غلط انجام دادید بار بعدی به شما اطمینان کامل ندارد و شاید اصلا به شما مراجعه نکند. از اینها بگذریم و به بحث های تخصصی در کار برسیم. این نرم افزار بعد از محاسبات تراکنش ها را ثبت میکند و سریع در اختیار مشتری قرار میدهد و در صورت نیاز به دسترسی آن در کمترین زمان میتوانید آنها را بازیابی کنید. همچنین گزارشات مربوط به درآمدها، هزینه ها، گزارشات سود و زیان، مانده حسابی که از مشتری ها باقی میماند و بسیاری موارد دیگر را به راحت ترین شکل ممکن در اختیار شما قرار میدهد.

امکانات نرم افزار حسابداری سردخانه

ویژگیهای نرم افزار حسابداری سردخانه که در نتیجه امکانات زیادی را در اختیار شما قرار میدهد شامل مواردی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. این موارد شامل موارد زیر میشود:

  • صدور فاکتور ( در کمترین زمان ممکن و بدون اینکه خطایی در آن صورت گیرد. )
  • اطلاع از موجودی انبار ( در این صورت در هر لحظه میدانید چه محصولاتی ترخیص شدند و کدام هنوز در انبار هستند. )
  • ثبت اطلاعات دقیق برای هر بار ( در روز تعداد زیادی از مواد مختلف از طرف اشخاص مختلف برای شما میرسد. این نرم افزار این امکان را به شما میدهد که اطلاعات دقیق برای هر بار را ثبت کنید تا بدانید هر بار متعلق به چه شخص یا شرکت دیگری است و اختلال در کار ایجاد نشود. )

این ویژگیها که به آن اشاره شد باعث میشوند شما بسیاری از امور مربوطه را تحت مدیریت و کنترل خود قرار دهید. تمام اینها کمک میکنند که شما مسائل مربوط به انبارداری، حسابداری و خزانه داری را به صورت یکپارچه زیر نظر داشته باشید. یکی از ویژگیهای نرم افزارهای کاکتوس همین یکپارچه بودن است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت تا با ارزش آن بیشتر آشنا شوید.

اهمیت یکپارچگی نرم افزار حسابداری سردخانه

هر نرم افزاری که به صورت یکپارچه کار میکند نسبت به نرم افزارهای جزیره ای ارزش بیشتری دارد. نرم افزار جزیره ای قابلیت اینکه با سایر بخش ها ارتباط برقرار کند را ندارد. نرم افزار حسابداری سردخانه کاکتوس به صورت یکپارچه بخش خرید و فروش، انبارداری، حسابداری و خزانه داری را به هم متصل میکند. با توجه به ویژگیهای گفته شده از زمانی که اطلاعات وارد میگردد، موجودی انبار به روز میشود تا زمانی که بعد از ثبت اطلاعات محاسبات مربوطه  انجام میشود و فاکتور صادر میگردد، شما هم بخش خرید و فروش و هم بخش انبار و حسابداری و در نتیجه خزانه داری را تحت مدیریت خود دارید که همه با هم به موفقیت شما کمک میکنند. این طراحی یکپارچه در نرم افزاری که در اختیار شما قرار میدهیم وجود دارد که یک امتیاز مثبت به حساب می آید.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

نرم افزار حسابداری سردخانه رایگان

برای اینکه از امکانات و ویژگیهایی که این نرم افزار در اختیار شما قرار میدهد اطمینان حاصل کنید میتوانید از یکی از آپشن هایی که برای شما در نظر گرفته ایم استفاده کنید. کاکتوس برای شما نسخه ی تستی نرم افزار رایگان حسابداری سردخانه را آماده کرده است تا آن را در اختیار شما قرار دهد. ابتدا به شما میگوییم مزیت این کار چیست بعد در مورد نحوه دریافت آن صحبت خواهیم کرد.

مزیت نرم افزار حسابداری سردخانه رایگان کاکتوس

نرم افزارهای حسابداری سردخانه متفاوتی در بازار وجود دارد. مزیتی که دریافت این نرم افزار از کاکتوس برای شما ایجاد میکند این است که قبل از اینکه برای خرید اقدام کنید میتوانید به طور کامل با نرم افزار آشنا شوید. این آشنایی فقط در این حد نیست که محیط نرم افزار به شما نشان داده شود بلکه نرم افزار با یک تعداد ثبت محدود در اختیار شما قرار میگیرد و به طور کامل میتوانید از آن بهره ببرید. بعد از آن در صورتی که تمایل به خرید داشتید میتوانید برای خرید با اطمینان از اینکه قرار است یک نرم افزار خوب داشته باشید اقدام کنید.

نحوه دریافت نرم افزار حسابداری سردخانه رایگان از کاکتوس

قطعا امتحان این کار ضرری برای شما نخواهد داشت. برای اینکه آن را دریافت کنید کافی است فرم مربوط به درخواست آن را تکمیل کنید تا با شما ارتباط برقرار کنیم و نرم افزار را که همان نسخه تستی آن است برای شما ارسال نماییم. یکی از مواردی که وجود دارد این است که آن تعداد ثبت محصولی که در طی مدت زمان تست نرم افزار بر روی آن داشتید را بعد از خرید نسخه اصلی میتوانید بر روی آن انتقال دهید و این بین مدارک شما نیز از بین نمیروند. همین حالا میتوانید برای دریافت نسخه تستی آن اقدام کنید و آن را داشته باشید. یک نکته را بهتر است بدانید که شما را در دریافت این نرم افزار مصمم تر میکنید و آن این است که نباید این را فراموش کنید رقیب شما هم اکنون در حال ارتقا دادن شیوه کار خود میباشد اگر قرار باشد شما این تغییرات و در نتیجه ارتقای پس از آن را نادیده بگیرید در کار خود دچار مشکل میشوید. نظم در کار شرکت رقیب شما و مدیریت بهتر باعث میشود افراد به آنها توجه بیشتری داشته باشند و در نتیجه آنها را به شما ترجیح دهند. راه جلوگیری از این اتفاق آسان است. کافی است تکنولوژی ها را نادیده نگیرید. یکی از این تکنولوژی ها همین نرم افزار که آن را معرفی کردیم میباشد. کاکتوس در کنار شما است تا مسیر موفقیت خود را در بهترین حالت ممکن و به راحتی طی کنید. کافی است با ما ارتباط برقرار کنید تا با هم همکاری داشته باشیم.

چرا نرم افزار حسابداری سردخانه کاکتوس

همانطور که در نسخه تستی دریافتی مشاهده خواهید کرد این نرم افزار طوری طراحی و برنامه نویسی شده است که شما هم بتوانید با آن به راحتی کار کنید و گیج نشوید و هم تمام ویژگیهای لازم را داشته باشد. به چنین نرم افزارهایی، نرم افزار با کاربری آسان و کارایی بالا گفته میشود. هر نرم افزاری که این دو ویژگی را داشته باشد یعنی از هر نظر مورد تایید است. علاوه بر نسخه تستی رایگانی که در اختیار شما قرار میدهیم نصب رایگان بر روی سیستم شما داریم و تا یک سال از نرم افزار به صورت رایگان پشتیبانی خواهیم کرد. تمامی اینها در نظر گرفته شده است تا به عنوان یک شرکت که در زمینه ارائه نرم افزار و خدمات آن مشغول به فعالیت هستیم بهترین را برای خریدار فراهم کرده باشیم. تمامی این امکانات در کنار هم به معنای یک خرید موفق است. با داشتن این نرم افزار با همچنین خرید خوبی از هر لحاظ به طور صد در صد در کار خود موفق خواهید شد.