نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

مقدمه

در کارخانجات لبنی قیمت خرید شیر خام طبق ضوابط خاصی صورت می گیرد، بدین قرار که شیر خریداری شده درآزمایشگاه آنالیز می شود و طبق مشخصات آنالیز شده قیمت شیر نسبت به قیمت پایه مشخص می گردد. معمولا قیمت پایه توسط سازمان دولتی مربوطه مشخص می شود.

مثلا اگر قیمت شیر خام پایه با میزان چربی 3 درصد کیلویی 000ر14 ریال باشد و شیر خام خریداری شده 5/3 درصد چربی داشته باشد به ازاء این چربی اضافی قیمت خرید کیلویی 200 ریال افزایش می یابد و می شود 200ر14 ریال.

عوامل تاثیر گزار در تعیین قیمت خرید شیر خام عبارتند از درصد چربی، میزان آب، وجود یا عدم وجود آنتی بیوتیک، میزان میکرب.

در برنامه خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام کاربر می تواند با ثبت آنالیز شیر خام خریداری شده قیمت آن را محاسبه کند و در فاکتور خرید مربوطه درج نماید.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

عملیات ثبت آنالیز و محاسبه قیمت شیر خام خریداری شده و ثبت در فاکتور خرید بخشی از برنامه بازرگانی عمومی کاکتوس، ویژه خرید شیر خام می باشد. اجزا اساسی این برنامه عبارتند از حسابداری مالی، انبارداری، خرید و فروش، و خزانه داری.

در این صفحه به امکانات خاص بخش خرید شیر خام در نرم افزار سکوی خرید شیر خام اشاره می شود.

امکانات پایه برنامه حسابداری خرید شیر خام

 • قیمت پایه
 • مقدار چربی (موثر در تغییر قیمت خرید شیر)
 • ضریب تغییر قیمت با تغییر درصد چربی
 • تست آنتی بیوتیک (موثر در تغییر قیمت خرید شیر)
 • ضریب تغییر قیمت با وجود یا عدم آنتی بیوتیک
 • میزان میکروب (موثر در تغییر قیمت خرید شیر)
 • ضریب تغییر قیمت با تغییر میزان میکروب
 • میزان الکل با انتخاب سه گزینه 68 ، 72 و عدم الکل (موثر در تغییر قیمت خرید شیر)
 • ضریب تغییر قیمت با تغییر میزان الکل
 • درصد آب (موثر در تغییر قیمت خرید شیر)
 • ضریب تغییر قیمت با تغییر درصد آب

تصاویر

فاکتور خرید

در قسمت فاکتور خرید کاربر مشخصات عمومی خرید، مانند فروشنده، تاریخ خرید، اقلام خرید و غیره را ثبت می کند.

نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

ثبت قیمت پایه و ضرایب تعیین قیمت شیر

لازم به ذکر است در این برنامه برای هر فروشنده شیر، ضرایب و قیمت های پایه متفاوت به صورت مجزا از سایر فروشندگان قابل تعریف است.

فرم اطلاعات خرید شیر

محاسبه قیمت خرید شیر 

همزمان با ثبت آنالیز شیر خریداری شده در فرم مربوطه قیمت خرید شیر به صورت خودکار محاسبه می گردد که کاربر با انتخاب یک دکمه این قیمت را در فاکتور مربوطه درج می نماید. متعاقباً کاربر می تواند سند حسابداری مربوطه را نیز صادر کند

تعیین قیمت قطعی شیر

کاربر در زمان مورد نظر، مثلاً چند روز یا چند هفته، پس از ثبت قیمت خرید شیر می تواند اطلاعات خرید را نهایی کرده و قیمت نهایی را (که می تواند با قیمت خرید متفاوت باشد) ثبت نماید. با نهائی کردن اطلاعات خرید، این اطلاعات غیر قابل تغییر می شود. متعاقبا این قیمت در فاکتور ثبت شده و سند حسابداری اصلاحی آن صادر می گردد.

نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

گزارشات قیمت خرید شیر

در این گزارش کاربر می تواند با محدود کردن نام فروشنده، تاریخ فاکتور خرید و … گزارش تهیه نماید. بعلاوه با انتخاب شماره فاکتور خرید مورد نظر از این گزارش اطلاعات ثبت مشخصات شیر را رویت نماید.

نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام یکی از نرم افزارهای کاربردی در کارخانجات لبنی میباشد. اگر در این کارخانه مشغول به فعالیت هستید میدانید که تا چه حد تعیین قیمت شیری که تحویل میگیرید دشوار است. شما باید بعد از اینکه شیر را آنالیز کردید و ترکیبات آن را متوجه شدید بر پایه آن ترکیبات قیمت نهایی شیر را تعیین کنید و در نتیجه پول را تحویل دهید. پس همینطور که مشخص است این نرم افزار به شما کمک میکند که به صورت راحت تر این عمل حسابداری را انجام دهید. کاکتوس برای شما نرم افزاری را در نظر گرفته است که با آن بتوانید اداره ی امور را به صورت دقیق تر و آسان تر بر عهده بگیرید. در ادامه در مورد این نرم افزار و امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد اطلاعات بیشتری را ارائه میدهیم.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

اهمیت داشتن نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام قطعا باید این خاصیت را داشته باشد که در کار شما نسبت به حالت عدم وجود آن تفاوتی ایجاد کند. شما با استفاده از آن خطا در حسابداری را بسیار کم میکنید. ماهیت نرم افزارها این است که کار را برای انسان راحت تر کنند و فشار را از دوش آنها بردارند و در نتیجه دقت را بالا ببرند. این نرم افزار هم به همین صورت عمل میکند. شما میتوانید اطلاعات به دست آمده را در آن وارد کنید تا در نتیجه آن برای شما تعیین کند که مقدار پرداختی مناسب برای آن چه میزان است. پس اگر به این موضوع اهمیت میدهید که طوری کار کنید که در حساب های شما کمبود مالی ایجاد نشود و به مرور به ضرر نرسید بهتر است این نرم افزار را وارد محیط کاری خود کنید تا از آن نهایت بهره را ببرید. قطعا یکی از اهداف شما در کاری که انجام میدهید این است که در کار خود سود کنید و ضرر نداشته باشید. راهی که به شما پیشنهاد میدهیم شما را در این زمینه کمک میکند که راه شما هموار تر شود. حال با این ذهنیت برای اینکه از امکانات آن آگاهی پیدا کنید به خواندن ادامه مقاله بپردازید.

امکانات نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

امکانات هر نرم افزاری که میخواهید آن را خریداری کنید باید برای شما مهم باشد. یادتان باشد در هنگام سنجش نرم افزار به دو مورد دقت داشته باشید. اول اینکه نرم افزار کارایی بالا داشته باشد و امکانات زیادی را به شما بدهد. دوم در کنار این کارایی بالا طوری نباشد که نتوانید با آن کار کنید. باید کاربری آسان داشته باشد تا بتوانید به راحتی با آن کار کنید. بعضی از نرم افزارها بچون کارایی بالایی دارند پیچیده هستند و کار کردن با آنها سخت است که این خیلی بد است. حال با توجه به این دو نکته مهم ویژگیهای نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام کاکتوس را به شما میگوییم.

ثبت فاکتور خرید

در نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام همان لحظه که شیر را دریافت میکنید میتوانید به صورت تمام و کمال اطلاعات مربوط به کاربر را در آن وارد کنید. در این قسمت میتوانید اطلاعات شخصی فروشنده، تاریخ دریافت، اقلام خریداری شده و بسیاری موارد این چنینی را وارد کنید. زمانی که اطلاعات را ثبت میکنید در صورت نیاز به راحتی به آن دسترسی دارید و هیچگاه اطلاعات مثل حالتی که روی برگه وجود دارند گم نمیشوند. نکته مهم اینکه برای هر فروشنده یک فاکتور جداگانه میتوانید داشته باشید که از نظر حسابداری کاملا منحصر به فرد باشد.

ثبت اطلاعات آنالیز شیر

همانطور که در بخش اول به آن اشاره شد شیر پس از دریافت مورد آنالیز قرار میگیرد و بر اساس آن آنالیز است که قیمت نهایی شیر دریافتی تعیین میشود. تمام اطلاعات مربوط به آنالیز شیر مثل تعیین میزان چربی، تست آنتی بیوتیک، میزان میکروب، میزان الکل ( که درصدهای مختلف با گزینه عدم الکل دارد )، درصد آب و ضرایب مربوط به تغییر هر کدام از اینها را میتوانید در نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام وارد کنید.

محاسبه قیمت نهایی با نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

شما با وارد کردن اطلاعاتی که در قسمت قبل گفتیم میتوانید به راحتی محاسبات مربوط به تعیین قیمت شیر خام را انجام دهید. محاسبه هم به صورت کاملا خودکار توسط نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام صورت میگیرد. کافی است پس از اینکه شیر خام دریافتی را آنالیز کردید اطلاعات مربوط به آن را وارد کنید و دکمه مربوط به محاسبه را بزنید و قیمت نهایی شیر خام دریافتی را از نرم افزار تحویل بگیرید. به همین راحتی.

صدور فاکتور نهایی  

فاکتور نهایی از طرف شما زمانی صادر میشود که نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام قیمت نهایی شیر خام را همانطور که در بخش قبل توضیح دادیم، تعیین کند. این فاکتور به فروشنده شیر میتواند ارسال شود و در صورت تایید او قیمت قطعی شیر مشخص میشود و در نرم افزار تثبیت میگردد و دیگر نمیتوانید آن را تغییر دهید.

مدیریت با نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

تمام این ویژگیها باعث میشود شما در امور مربوط به کار خود بهتر مدیریت داشته باشید. در مرحله ی آخر نیز تمام این گزارشات در برنامه حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام باقی میماند و هر موقع که بخواهید کمتر از چند دقیقه با دانستن شماره فاکتور خرید به اطلاعات کامل آن دسترسی خواهید پیدا کرد.

نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام رایگان

بله کاملا درست است، برنامه حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام رایگان اما نه آن چیزی که شما فکر میکنید. همانطور که میدانید آنهایی که برنامه را کاملا رایگان در اختیار شما قرار میدهند برنامه ای قفل شکسته است که هیچگونه پشتیبانی ندارد. اما این برنامه که به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد به صورت تستی است تا شما با فضای آن آشنا شوید و تمام ویژگیهای گفته شده را در آن ببینید. شرکت کاکتوس این امتیاز مثبت را برای شما قائل شده است تا با دریافت این نرم افزار به صورت نسخه تستی آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید. این باعث میشود هم خریدی مطمئن داشته باشید و هم خیالتان از بابت اینکه نرم افزار همان چیزی است که گفته شده است، راحت میشود. برای اینکه این نرم افزار را دریافت کنید کافی است فرم مربوطه را پر کنید تا با شما ارتباط برقرار شود و نسخه رایگان به صورت تستی برای شما ارسال گردد.

مزیت نسخه تستی نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

مهمترین مزیت استفاده از نرم افزار مورد نظر به صورت تستی که کاملا رایگان نیز هست این میباشد که همانطور گفتیم با آن به صورت دقیق آشنا میشوید و در صورت رضایت برای خرید آن اقدام خواهید کرد. مخصوصا آن دو مورد کارایی بالا و کاربری آسان را مورد بررسی قرار میدهید و خیالتان راحت میشود. این اطمینان را به شما میدهیم که بعد از استفاده متوجه کاربری آسان آن خواهید شد که تا چه حد میتواند در بالا رفتن سرعت  عمل شما در کار موثر باشد. از طرفی نسخه تستی نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام رایگان تا ظرفیت 50 ثبت میتواند برای شما عمل کند. بعد این میزان شما با علم بر این که این نرم افزار تا چه حد برای شما مفید بوده است برای خرید آن اقدام خواهید کرد. نکته جالب این قسمت است که بعد از خرید نسخه اصلی تمام اطلاعات موجود در نسخه تستی رایگان را میتوانید به نرم افزار خریداری شده انتقال دهید و از این بابت نیز در کار و وقت شما صرفه جویی شده باشد. تمام اینها را در نظر گرفتیم تا برای شما آسایش را فراهم کنیم.

خرید نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام از کاکتوس

ما علاوه بر اینکه نسخه تستی را برای جلب اطمینان شما در اختیارتان قرار میدهیم نرم افزار را به صورت یک سال رایگان برای شما پشتیبانی خواهیم کرد و تا هر زمان که بخواهید نسخه تحت پشتیبانی ما خواهد بود. از طرفی دو جلسه آموزش رایگان نیز برای شما داریم که بدون دردسر و نگرانی از اینکه چطور باید با نرم افزار کار کنید بتوانید آن را یاد بگیرید. در آخر نیز نرم افزار را به صورت کاملا رایگان بر روی سیستم شما به صورت اینترنتی نصب خواهیم کرد. هر آنچه در مورد نرم افزار حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام باید میگفتیم را به شما گفتیم اینکه با توجه به اهمیت خرید آن به این کار دست بزنید به تصمیم شما بر میگردد. کاکتوس سعی کرده است از بین نرم افزارهای حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام بهترین نوع نرم افزار را در بهترین شرایط در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما نیز با خیالی راحت میتوانید به ما برای داشتن تجربه ی خریدی مطمئن اطمینان کنید.