نرم افزار بازرگانی پوشاک

برنامه پوشاک یکی از نمونه های برنامه های بازرگانی کاکتوس است که در آن امکان تعریف رنگ بندی و سایزبندی برای انواع کالاهای تعریف شده در برنامه وجود دارد و در هنگام ورود کالا به انبار (رسید یا فاکتور خرید) و یا خروج آن از انبار (حواله یا فاکتور فروش) کاربر می تواند به سهولت رنگ بندی و سایزبندی کالای ورودی یا خروجی را مشخص کند و متعاقباً بر اساس آن گزارشگیری نماید.

این نرم افزار از بخش های حسابداری، انبارداری، خرید و فروش و خزانه داری (چک و صندوق) تشکیل شده است و تمامی این بخش ها (حسابداری، انبارداری، خرید و فروش و خزانه داری) به صورت یکپارچه عمل می کنند، بدین صورت که با صدور فاکتور خرید/ فروش در بخش خرید و فروش به طور خودکار رسید/ حواله در بخش انبار صادر می گردد از طرف دیگر امکان صدور سند خودکار حسابداری برای فاکتورهای صادر شده و همچنین صدور قبوض صندوق برای دریافت و پرداخت های نقدی و یا دفتر چک برای اسناد دریافتی و پرداختی از قسمت خرید و فروش بنا بر نحوه پرداخت تعریف شده در فاکتور همراه با صدور سند خودکار این قبوض تعبیه شده است. بدین صورت کلیه قسمت های نرم افزار با یکدیگر در ارتباط است و یکی از امکانات بارز این نرم افزار صدور خودکار سند حسابداری بی نیاز به دانش حسابداری کاربر می باشد.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

با صدور سند حسابداری کلیه گزارشات بخش حسابداری منجمله صورت حساب مشتری، گزارش سود و زیان، تراز حسابها و نمایش گردش هر یک از حسابها و … ارائه می گردد. با صدور فاکتور خرید و فروش امکان ارائه کلیه گزارشات انبارداری منجمله کاردکس مقداری و ریالی کالا، انواع گزارشات موجودی کالا و … میسر می باشد. این نرم افزار شامل 4 ماژول می باشد.

امکانات خاص بخش رنگ بندی ، سایز بندی

  • امکان تعریف کالا به صورت 4 سطحی
  • امکان تعریف رنگ و امکان تعریف سایز جدا از تعریف و طبقه بندی کالا
  • استفاده از رنگ و سایزهای تعریف شده به صورت شناور برای تمامی کالاهایی که دارای این مشخصه باشد.

تصاویر نرم افزار بازرگانی پوشاک

در صورتی که یک کالا دارای رنگ ها و سایزهای مختلف باشد تنها یک بار تعریف می شود و نیازی به تعریف کالا برای هر رنگ و سایز به صورت مجزا نیست. به عنوان مثال کالای ” شلوار کتان ایرانی مدل 365 ” به همین نام بدون هیچ رنگ و سایزی در کدینگ انبار تعریف می شود. تصویر زیر فرم تعریف کالا را نشان می دهد.

نرم افزار بازرگانی پوشاک

تعریف رنگ و سایز

رنگ و سایز در فرم جداگانه ای که شامل تمامی رنگها و سایزهای موجود برای کلیه کالاها می باشد قابل تعریف است. می توان 5 طبقه مجزا از رنگ ها و سایزهای مرتبط، تعریف کرد و در هر طبقه 20 رنگ و 30 سایز قابل تعریف می باشد. همچنین هر رنگ و هر سایز می تواند یک کد داشته باشد.

نرم افزار بازرگانی پوشاک

در مرحله بعد، هنگام تعریف کالایی که مشخصه رنگ و سایز دارد، باید مشخص شود که به کدام یک از 5 طبقه رنگ و سایز تعلق دارد، تا در هنگام ثبت ورود و خروج کالا، ماتریس رنگ و سایز طبقه ی مربوطه باز شود. در این ماتریس مشخصه اصلی در ردیف و مشخصه فرعی در ستون نمایش داده می شود. نمونه ای از ماتریس رنگ و سایز، در ادامه آمده است.

ورود کالا به انبار

در هنگام ورود کالا به انبار در فرم رسید انبار یا فاکتور خرید، بعد از انتخاب کالای مورد نظر به طور خودکار پنجره ای جهت ثبت تعداد هر رنگ و هر سایز باز می شود. بعد از تکمیل تعداد به تفکیک هر رنگ و سایز بطور خودکار جمع مقادیر محاسبه می شود. همان طور که در شکل زیر ملاحظه می شود ورود تعداد هر رنگ و سایز به سهولت امکان پذیر است در این جدول که به صورت ماتریسی طراحی شده است در هر ردیف یک رنگ و در هر ستون یک سایز قرار گرفته است و در انتهای هر ردیف جمع مقادیر وارد شده برای هر رنگ و در انتهای هر ستون جمع مقادیر ثبت شده برای هر سایز محاسبه شده است.

نرم افزار بازرگانی پوشاک

بعد از ثبت مقدار هر رنگ و سایز در پنجره فوق، اطلاعات ثبت شده به تفکیک رنگ در ردیف های فرم رسید یا فاکتور خرید ثبت می شود. تصویر زیر فرم فاکتور خرید را نمایش می دهد.

نرم افزار بازرگانی پوشاک

خروج کالا از انبار

در هنگام خروج کالا از انبار بعد از انتخاب کالای مورد نظر به طور خوکار پنجره زیر که حاوی موجودی هر رنگ و هر سایز برای کالای انتخاب شده می باشد مجدداً نمایش داده می شود تا کاربر براساس مقدار موجود هر رنگ و سایز، تعداد مورد نظر برای خروج را ثبت نماید.شایان ذکر است در صورتی که کاربر مقداری بیشتر از موجودی انبار هر رنگ و سایز را ثبت نماید، برنامه با نمایش هشدار از این کار جلوگیری می نماید.

نرم افزار بازرگانی پوشاک

بعد از ثبت مقدار رنگ و سایز مورد نظر جهت خروج در پنجره فوق، اطلاعات ثبت شده به تفکیک رنگ در ردیف های فرم حواله / فاکتور فروش ثبت می شود. تصویر زیر فرم فاکتور فروش را نمایش می دهد. در هر ردیف یک رنگ با تمام سایزهای ثبت شده کاربر و مقادیر مربوطه ثبت شده است.

نرم افزار بازرگانی پوشاک

گزارشات

ارائه گزارشات انبار براساس رنگ ها و سایز های موجود برای هر کالا و یا کلیه کالاها یکی دیگر از خصیصه های اصلی این نرم افزار است. در پنجره مربوط به انتخاب گزارشات لیست هایی جهت انتخاب کالا، انتخاب رنگ، انتخاب سایز، انتخاب انبار مورد نظر قرار گرفته است. همچنین می توان از یک طبقه کالا، از یک تاریخ مشخص و یا حتی روش های متفاوت قیمت گذاری انبار گزارش تهیه نمود.

نرم افزار بازرگانی پوشاک

در زیر چند نمونه از گزارشات کاردکس و موجودی مقداری نمایش داده شده است.

گزارش موجودی مقداری با انتخاب رنگ سفید

نرم افزار بازرگانی پوشاک

گزارش موجودی مقداری با انتخاب سایز 42

نرم افزار بازرگانی پوشاک

 نرم افزار بازرگانی پوشاک

نرم افزار بازرگانی پوشاک مورد استفاده کسانی که در کار پوشاک هستند، قرار میگیرد. اگر شما نیز در این زمینه فعالیت دارید این نرم افزار میتواند به شما به طور وسیعی کمک کند. اینکه این نرم افزار چه امکاناتی را در اختیار شما قرار میدهد در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. شرکت کاکتوس در این زمینه نرم افزاری را طراحی و برنامه نویسی کرده است که با خرید آن میتوانید در کار خود مدیریت راحت تر و به دنبال آن موفقیت داشته باشید. در این محتوا در مورد نرم افزار مورد نظر که توسط کاکتوس ارائه میشود، صحبت میکنیم. با ما همراه باشید تا بتوانید یک انتخاب درست برای خرید نرم افزار داشته باشید.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

اهمیت استفاده از نرم افزار بازرگانی پوشاک برای شما

در مرحله ی اول در مورد این موضوع صحبت میکنیم که نرم افزار بازرگانی پوشاک به چه دلیلی استفاده از آن دارای اهمیت است. شما بهتر از کار خود خبر دارید که از یک سری جهات بسیار پیچیدگی دارد. برای مثال از موجودی انبار صحبت میکنیم. یکی از مواردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید این است که موجودی انبار در چه وضعی قرار دارد. در زمینه پوشاک دو بعد وجود دارد. یکی مربوط به رنگ کالا و دیگری مربوط به سایز آن است. میخواهیم بگوییم اینکه فقط بدانید در انبار شلوار جین موجود است چندان به درد شما نمیخورد. شما باید به صورت دقیق از موجودی خبر داشته باشید. یعنی باید بدانید از شلوار جین چه تعداد سایز مشخص و رنگ مشخص وجود دارد. اگر به صورت دقیق آن را بدانید آن زمان است که مدیریت موفق خواهید داشت. پس اگر میخواهید به راحتی این امور را تحت کنترل خود بگیرید برنامه بازرگانی پوشاک را از کاکتوس خریداری نمایید. از طرفی یکی دیگر از مسائل مربوط به فروش بخش حسابداری است که شما میتوانید بدون اینکه در زمینه حسابداری اطلاعات زیادی داشته باشید و حرفه ای باشید با این نرم افزار به اداره امور مالی خود بپردازید. دلیل آن هم این است که این نرم افزار به صورت خودکار این کارها را برای شما انجام میدهد.

امکانات نرم افزار بازرگانی پوشاک چیست؟

در این بخش میخواهیم به صورت کامل در مورد ویژگیهایی که نرم افزار بازرگانی پوشاک دارد، صحبت کنیم. این ویژگیها شامل موارد زیر میشود:

امکانات خاص بخش رنگبندی و سایزبندی

یک کالا برای اینکه به طور کامل تعریف شود نیاز به چهار سطح دارد. این چهار سطح شامل اطلاعاتی همچون رنگ، سایز، طبقه بندی کالا و نام کالا است. به طور دقیق اگر بخواهیم شما را با امکان این قسمت آشنا کنیم باید با یک مثال توضیح دهیم. شما یک پلیور را در نظر بگیرید. در سطح اول باید آن در دسته بلوز ها قرار گیرد. سپس اینکه خود کالا یک پلیور است، مشخص شود. بعد از اینها به این سطح میرسد که سایزهای آن به چه صورت است و بعد از آن نیز مسئله رنگ است. شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید این چهار سطح را به صورت کامل مشخص نمایید. فرقی هم نمیکند کالا بلوز باشد یا شلوار یا هر نوع پوشاک دیگر، شما برای تمام کالاها میتوانید این بخش بندی را به طور کامل داشته باشید. از لحاظ محدودیت نیز به این صورت است که شما برای هر کالا یک نام تعریف میکنید سپس برای هر کدام از این کالا ها میتوانید 5 طبقه مجزا از رنگ و سایز مرتبط با آن کالا را داشته باشید که در هر کدام از این طبقات 20 رنگ و 30 سایز قرار میگیرد. مهمتر از آن نیز هر کدام از آنها را میتوانید با یک کد مشخص نشانه گذاری کنید.

امکانات مربوط به ورود کالا به انبار

ویژگی بعدی در مورد نرم افزار بازرگانی پوشاک این است که شما میتوانید در هنگام ورود کالا به انبار کاملا بر روی آن تسلط داشته باشد. در همان ابتدا میتوانید تمام اطلاعات را از سایز و رنگ که در مرحله قبل در مورد آن گفتیم وارد نمایید. نحوه ثبت آن هم به این شکل است که شما در هر ردیف یک رنگ و در هر ستون یک سایز قرار میدهید. به این ترتیب در انتهای این سطر و ستون میتوانید میزان کالای ورودی به انبار را در کنترل خود داشته باشید.

امکانات مربوط به گزارش گیری از انبار

شما با داشتن نرم افزار بازرگانی پوشاک میتوانید در هر زمان از موجودی انبار خود موجوی بگیرید. این گزارش گیری هم میتواند به صورت کلی باشد و هم به صورت جزئی تر. به این صورت که برای مثال میتوانید از یک پوشاک مشخص از لحاظ یک رنگ خاص مثلا موجودی رنگ سفید آن را کنترل کنید. همچنین میتوانید آن را بر اساس سایز خاص نیست مورد بررسی قرار دهید. یعنی شما هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ سایز میتوانید موجودی را چک کنید که این میتواند به معنای این باشد که این نرم افزار به صورت دقیق طراحی شده و کار شما را در کمترین زمان ممکن حل خواهد کرد.

برنامه بازرگانی پوشاک رایگان

نرم افزارهای بازرگانی پوشاک زیادی در بازار وجود دارد که از لحاظ امکاناتی که برای شما فراهم میکنند با هم تفاوت دارند. کاری که شما باید انجام دهید این است که بهترین را برای خود انتخاب کنید. به همین دلیل تا به اینجا سعی کردیم شما را با ویژگیهای نرم افزار بازرگانی پوشاک کاکتوس آشنا کنیم تا تصمیم گیری بهتری داشته باشیم. اما امکاناتی که ما در اختیار شما قرار میدهیم فقط به ویژگیهای آن محدود نمیشود. ما در هنگام خرید نیز برای شما امکانات خاصی را در نظر گرفتیم که ارائه نسخه تستی این نرم افزار آن هم به صورت رایگان میباشد. شما میتوانید آن را از ما به این صورت دریافت کنید که به سایت بروید و فرم مخصوص را پر کرده و با گذاشتن شماره تماس خود ما با شما ارتباط برقرار کنیم و نرم افزار را که نسخه تستی میباشد برای شما ارسال نمایید. شاید سوال شما این باشد که این نرم افزار تستی چه نفعی برای شما دارد. با ما به بخش بعد بیایید تا به شما بگوییم فایده استفاده از آن در چیست.

اهمیت تهیه نرم افزار بازرگانی پوشاک رایگان از کاکتوس

شاید ما به شما در مورد ویژگی ها و امکاناتی که این نرم افزار در اختیار شما قرار میدهید گفتیم اما آنچه گفته میشود با آنچه میتوانید ببینید خیلی فرق میکند. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در جهت خرید بهتر برای شما نسخه ای تستی از آن را برای شما تهیه کنیم که کاملا شبیه نسخه اصلی است. تنها تفاوت آن در این است که شما تعداد محدودی ثبت در آن میتوانید داشته باشید که برای آشنایی با نرم افزار آن مقدار کافی است. بعد از اینکه با کار کردن با نسخه تستی ویژگیهای آن را مورد بررسی قرار دادید و همچنین در مورد کاربری آسان آن نیز مطمئن شدید که نکته ی بسیار مهمی در استفاده از نرم افزارها است، میتوانید برای خرید نسخه اصلی از کاکتوس اقدام کنید. با این کار شما در هنگام خرید کاملا مطمئن هستید که پول بابت چه نرم افزاری قرار است بدهید. هر شرکتی چنین شرایطی را برای خریداران خود فراهم نمیکند اما ما با این کار سعی داشتیم تمام امکانات رفاهی را نه تنها در هنگام برنامه نویسی و طراحی نرم افزار بلکه در هنگام خرید نیز برای خریدار خود فراهم کنیم. نکته ی مهم دیگر این است که بعد از خرید نرم افزار بازرگانی پوشاک نسخه اصلی میتوانید تمام اطلاعاتی که در نسخه تستی صحبت کردید را به نرم افزار اصلی منتقل کنید که این از هدر رفتن وقت جلوگیری میکند. همانطور که میبینید سعی کردیم بهترین شرایط را برای شما فراهم کنیم.

پشتیبانی کاکتوس از نرم افزار بازرگانی پوشاک خود

خرید از مراکز معتبر این امکان را به شما میدهد که پشتیبانی دائمی از آن شرکت را داشته باشید. نرم افزار بازرگانی پوشاک کاکتوس نیز از چنین شرایطی برخوردار است. پشتیبانی ما برای همیشه همراه نرم افزار شما است و در صورت بروز مشکل به راحتی میتوانید برای برطرف کردن آن با ما تماس بگیرید. خبر جاب دیگر نیز این است که سال اول خرید این پشتیبانی به صورت کاملا رایگان میباشد. همچنین علاوه بر این نصب نرم افزار نیز پس خریداری به صورت کاملا رایگان بر روی سیستم شما از طرف کاکتوس صورت میگیرد. همراه آن دو جلسه آموزش رایگان نیز برای یادگیری کامل شما از نرم افزار صورت میگیرد. پس اصلا نیازی نیست نگران این باشید که کار کردن با نرم افزار برای شما مشکل باشد علاوه بر این کاربری آن بسیار نیز ساده است. پشتیبان در هنگام خرید به سیستم شما وصل میشود تا هم عملیات نصب برنامه و هم آموزش آن را برای شما فراهم کند. همانطور که میبینید کاکتوس برای خریدی که دارید تمام جوانب را در نظر گرفته است تا بتوانید با خیال راحت به خرید بپردازید. هدف ما ارائه ی یک کار با کیفیت است که با طراحی خاص و برنامه نویسی دقیق به آن رسیدیم و در کنار آن با شرایطی که برای خرید ایجاد کردیم در راستای رضایت شما از خرید خود گام برداشتیم. میتوانید هم اکنون به قسمت دریافت نرم افزار تستی مراجعه کنید تا اولین قدم در راه اطمینان از خرید درست را برداشته باشید.