حسابداری حمل و نقل باری

مقدمه

برنامه حمل و نقل باری کاکتوس شامل قسمت های درخواست حمل و بارنامه، انبارداری، حسابداری و خزانه داری می باشد  این اجزا به صورت یک برنامه یکپارچه عمل می کند.

در این برنامه کاربر برای درخواست حمل سفارش داده شده بارنامه تنظیم می کند. در این بارنامه اطلاعات خودرو، راننده، مبدا، مقصد، صاحب بار، تحویل گیرنده، میزان کالای مورد حمل، هزینه های حمل (هزینه راننده، کمسیون، هزینه باسکول، سوخت و غیره) ثبت می گردد. برنامه برای هر بارنامه یک سند حسابداری صادر می کند که در آن طلب راننده، بدهی صاحب بار بابت کمسیون حمل، و سایر اقلام هزینه ای ثبت می گردد.

با توجه به اطلاعات ثبت شده در بارنامه ها، کاربر می تواند گزارشات حمل، عملیات خودرو ها و رانندگان، گردش حساب رانندگان و صاحبان بار، و گزارش سود و سایر گزارشات حسابداری را تهیه نماید. همراه با این امکانات، قسمت انبارداری برنامه به کاربر امکان می دهد تا درصورت لزوم، کالاهای مورد حمل را تعریف و براساس تراکنش های حمل کالاها، انواع و اقسام گزارشات انبارداری تهیه نماید.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

برخی ویژگی های برنامه حمل و نقل باری کاکتوس

عملیات حمل و نقل باری همراه با هزینه های متنوعی می باشد که لازم است در برنامه دیده شود. نمونه این هزینه عبارتند از هزینه حمل، هزینه بارگیری، هزینه بیمه بار، هزینه تعمیرات خودرو، هزینه سوخت، انعام و دستمزد و غیره، علاوه بر آن، کمیسیون حمل هم اساسی است. کاربر برنامه می تواند برای هر بارنامه ای هزینه ها و کمیسیون مربوطه را ثبت کند.

در گزارشاتی که کاربر می تواند تهیه نماید لیست هزینه های حمل در هر بارنامه قابل گزارشگیری می باشد. بعلاوه برنامه امکان ویژه ای دارد که کاربر می تواند برای هر نوع از هزینه حمل سرفصلی در حسابداری را معرفی کند. درنتیجه سند حسابداری برای هر بارنامه صادر کند و براساس اسناد صادره انواع و اقسام گزارشات حسابداری به تفکیک هزینه های حمل و درآمدهای ناشی از کمیسیون حمل تهیه نماید.

امکانات بخش کالاهای وارده به انبار در نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری

 • ثبت اطلاعات خودروها و رانندگان استیجاری و داخلی،
 • ثبت اطلاعات کالاها و انبارها،
 • ثبت اطلاعات قراردادهای حمل،
 • ثبت اطلاعات درخواست حمل
 • ثبت اطلاعات بارنامه ها شامل اطلاعات کالاها و انواع هزینه های رانندگان، انبارداری، هزینه سوخت، باسکول، کمیسیون و غیره،
 • ثبت سند حسابداری برای کلیه تراکنش های مالی درگیر در یک بارنامه
 • ثبت حواله انبار برای یک بارنامه جهت خروج کالا از انبار
 • ثبت چندین بارنامه برای یک درخواست حمل
 • گزارش های عملکرد رانندگان و عملیات تسویه حساب رانندگان،
 • گزارش از قسمت درخواست حمل و میزان مانده درخواست های حمل نشده
 • گزارش های بارنامه ها به تفکیک کلیه مشخصات منجمله رانندگان، تاریخ، مشتری، دریافت کننده، نوع کالا و سایر مشخصات، بارنامه ،… از امکانات این نرم افزار است.
 • تنظیم صورت حساب برای صاحب بار و صدور سند حسابداری مربوطه

تصاویر

ثبت اطلاعات قراردادهای حمل شامل شرح قرار داد ، طرف حساب ، میزارن و ارزش قرار داد . . .

حسابداری حمل و نقل باری

ثبت اطلاعات ماشین ها و رانندگان

حسابداری حمل و نقل باری

ثبت اطلاعات بارنامه ها شامل:
قابلیت ثبت مشخصات صاحب کالا و دریافت کننده کال
شرح و میزان کالای مورد حمل
ماشین حمل کننده و موسسه باربری مرتبط
ثبت کلیه هزینه هایی مروط به حمل کالا ( فی حمل کرایه ، باسکول ، بیمه ، کمسیون و … )
قابلیت ارتباط بارنامه با قرارداده
قابلیت صدور صورت حساب
قابلیت صدور سند حسابداری در قسمت مالی
قابلیت چاپ اطلاعات بارنامه
و …

حسابداری حمل و نقل باری

گزارشات بارنامه

گزارش های بارنامه ها به تفکیک کلیه مشخصات منجمله رانندگان، تاریخ، مشتری، دریافت کننده، نوع کالا و سایر مشخصات، بارنامه ،… از امکانات این نرم افزار است .

حسابداری حمل و نقل باری

گزارش کارکرد راننده ه

گزارش کارکرد راننده به تفکیک راننده ، ماشین ، تاریخ ، ارسال کننده و متصدی باربری میتوان گزارشات متنوع گرفت .

حسابداری حمل و نقل باری

صدور صورتحساب برای صاحب بار

حسابداری حمل و نقل باری
صدور سند حسابداری برای صورتحساب صاحب بار
حسابداری حمل و نقل باری

صدور سند حسابداری برای صورتحساب صاحب بار

حسابداری حمل و نقل باری

 نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری برای چیست؟

نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری همانطور که از نام آن پیداست برای شرکت هایی که به حمل و نقل بار مشغول هستند، مربوط میشود. این شرکت ها از زمانی که افراد برای حمل و نقل کالای خود به میزان زیاد نیاز به وسیله داشتند، شروع به فعالیت کرده اند تا به امروز. امروزه نیز به دلیل اینکه کسب و کارها و در نتیجه تولیدات زیادتر شده اند، کارهای مربوط به حمل و نقل و تحویل و انبار کردن نیز افزایش یافته است. به همین دلیل تعداد شرکت های باربری هر روز رو به افزایش میباشد. اگر شما نیز دارای یک شرکت حمل و نقل بار هستید و میخواهید در کار خود بهترین باشید و از رقبای خود نمانید، اطلاعاتی که در مورد این نرم افزار میخواهیم در اختیار شما قرار دهیم را هرگز از دست ندهید. قطعا زمانی که مزیت های وجود آن را بدانید اولین کاری که خواهید کرد خرید نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری است.

اهمیت استفاده از نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری

اول از همه بهتر است اهمیتی که در استفاده از این نرم افزار وجود دارد را بدانید. یکی از مسائل مهم در کار شما این است که اشتباه در ثبت و ذخیره اطلاعات صورت نگیرد. چون اگر قرار باشد همیشه با بی نظمی و اختلال در کار مواجه باشید شرکت ها و کسانی که شما را برای حمل و نقل انتخاب میکنند کم کم اعتماد خود را به شما از دست میدهند و به دنبال شرکتی دیگر برای انجام خود میگردند. برنامه حسابداری حمل و نقل باری اجازه نمیدهد که شما چنین شرایطی را تجربه کنید. کاکتوس نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری را در اختیار شما قرار میدهد که به طور یکپارچه قسمت های مختلفی را میتوانید به کمک آن تحت کنترل خود قرار بگیرید. در ادامه شما را با ویژگیهای نرم افزار مورد نظر بیشتر آشنا خواهیم کرد.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

امکانات نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری چیست

همانطور که گفته شد نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری به تنهایی میتواند قسمت های مختلف از کار شما را پوشش دهد. شما در کار خود بخش هایی مثل انبارداری، حسابداری و خزانه داری و مهمتر از آن صدور بارنامه را بر عهده دارید. در هر کدام از این قسمت ها کارهای مختلفی انجام میشود که رسیدگی و توجه داشتن به تمام آنها بسیار مشکل و وقت گیر است. زمانی که قرار است این نرم افزار را بر روی سیستم خود داشته باشید به راحتی میتوانید بر روی تمام این قسمت ها مدیریت ایجاد کنید. حال ویژگی های هر قسمت آن را به صورت جداگانه به شما میگوییم.

ویژگیهای مربوط به کالاهای وارده در نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری

یکی از مراحل کار شما زمانی است که بار جابجا میکنید و آن را تحویل انبار میدهید. در این بین بسیاری از امور است که باید تحت مدیریت خود قرار دهید. با نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری به راحتی میتوانید به تمام آنها به آسانی رسیدگی کنید. از جمله ویژگیهای نرم افزار در این بخش شامل مواردی همچون ثبت اطلاعات خودروها و رانندگان آنها، ثبت اطلاعات کالاها و انبارها، ثبت اطلاعات قراردادهای حمل، ثبت اطلاعات درخواست حمل، ثبت اطلاعاتی که مربوط به بارنامه ها میشود، انواع هزینه هایی که در مورد راننده ها میکنید، ثبت سندهایی که مربوط به مسائل حسابداری در هنگام تنظیم بارنامه است، ثبت حواله های مربوط به انبار و بسیاری موارد دیگر میشود. همانطور که مشاهده میکنید برای هر کاری که بخواهید انجام دهید در نرم افزار مربوط به حمل و نقل باری قسمتی وجود دارد که کار شما را راحت میکند.

صدور بارنامه با نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری

نرم افزارهای حسابداری حمل و نقل باری به شما این اجازه را میدهند که تا هر تعداد بارنامه ای که بخواهید بتوانید تنظیم کنید. همانطور که میدانید برای هر باری که تحویل میگیرید و آن را تا مقصد حمل میکنید نیاز به بارنامه دارید. با این نرم افزار میتوانید تمام اطلاعات مربوط به بارنامه مثل اینکه راننده مربوطه چه کسی است، تاریخ حمل چه زمانی است، مشتری کیست، چه زمانی بار را دریافت میکند، نوع کالا چیست و هر اطلاعات دیگری که در حالت عادی در یک بارنامه وجود دارد در این نرم افزار وارد کنید. به این ترتیب هم میتوانید در کمترین زمان ممکن برای صاحب بار بارنامه را حاضر کنید و ارسال نمایید و هم از لحاظ حسابرسی نیز اطلاعات در اختیار شما قرار میگیرد. زمانی که تمام این اطلاعات را در این نرم افزار بایگانی داشته باشید دیگر نیاز نیست نگران این باشید که اطلاعاتی در این بین از بین برود یا بی نظمی در کار شما ایجاد گردد. در نتیجه تمام اینها برای شما مدیریت بهتر ایجاد میشود.

رصد رانندگان با نرم افزارهای حسابداری حمل و نقل باری

احتمالا یکی دیگر از بخش های کار شما این است که رانندگان خود را به خوبی تحت نظر بگیرید. این بخش خیلی مهم است چون اگر آنها کار خود را به خوبی انجام دهند در نتیجه اعتبار شما نیز به خطر نمیفتد. به همین دلیل در این نرم افزار میتوانید اطلاعات کامل مربوط به رانندگان مثل نام و نام خانوادگی، تاریخ حرکت، شماره پلاک ماشین، شماره باربری، اینکه قرار است به چه کسی بار را تحویل دهد و … را در آن به صورت کامل وارد کنید. به این طریق میتوانید همیشه گزارشی از کارکرد راننده خود داشته باشید و برای مثال اگر مشکلی پیش آمد راحت میتوانید به اطلاعات مربوط به آن دسترسی پیدا کنید و کارها را به این ترتیب به بهترین شکل پیش ببرید.

برنامه حسابداری حمل و نقل باری رایگان

میخواهید یک نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری رایگان داشته باشید تا قبل از خرید ابتدا با این نرم افزار و اینکه قرار است چه امکاناتی در اختیار شما قرار دهد، آشنا شوید؟ کاکتوس سعی کرده است یکی از بهترین و جامع ترین نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری را برای شما طراحی و برنامه نویسی کند. تمام مواردی که در بالا به آن اشاره شد قرار است با خرید این نرم افزار در اختیار شما قرار گیرد اما ارائه یک نسخه تستی رایگان از نرم افزار برای حمل و نقل باری کاری است که برای جلب اطمینان شما صورت گرفته است. شما میتوانید این نرم افزار را از ما بخواهید تا نسخه تستی آن را برای شما ارسال نماییم. شما میتوانید پس از دریافت به بررسی نرم افزار بپردازید تا هم کار کردن با آن را یاد بگیرید و هم تمام ویژگیهایی که قرار است در اختیار شما قرار بگیرد را مورد بررسی قرار دهید. پس از دریافت تا 50 ثبت میتوانید در آن انجام دهید تا به طور کامل با فضا و کارکرد آن آشنا شوید.

چگونگی دریافت نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری رایگان

اینکه نسخه تستی یک نرم افزار در اختیار کسی قرار گیرد توسط هر شرکتی انجام نمیشود. کاکتوس با تکیه بر اعتمادی که به نرم افزار خود دارد این اعتماد را به مخاطب نیز میدهد تا با خیال راحت برای خرید آن اقدام کند. اگر میخواهید شما هم نسخه تستی نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری را داشته باشید کافی است با ما ارتباط برقرار کنید. شما میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارهای مربوط به ارسال نسخه تستی را انجام دهیم. از طرفی میتوانید فرم مربوط به آن را نیز پر کنید و با وارد کردن شماره تماس و اطلاعات مربوط به خود منتظر برقراری ارتباط از طرف ما باشید. از طریق این راه ها میتوانید برای دریافت نسخه تستی این نرم افزار اقدام کنید.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

یکپارچگی نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری کاکتوس

تمام این ویژگی ها زمانی نهایت استفاده را میشود از آن کرد که به صورت یکپارچه عمل کنند. به این صورت که بخش مربوط به انبار به بخش حسابداری و خزانه داری در ارتباط باشد. ما سعی کردیم در تمام قسمت های نرم افزار این یکپارچگی را حفظ کنیم و بهترین فضای کاربری را ایجاد نمایید. در کنار تمام اینها باید بگوییم اگرچه تمام این ویژگیها در این نرم افزار نهفته است اما آن بدان معنا نیست که قرار است در بین انبوهی از قسمت ها گیج شوید. نرم افزاری خوب است که در کنار کارآمد بودن و کارایی بالا کاربری آسان نیز داشته باشد که کاکتوس تلاش خود را کرده است تا بتواند هر دو را در کنار هم برای شما داشته باشد. پس قرار نیست در هنگام استفاده از آن سختی بکشید. شما میتوانید زمانی که نسخه رایگان نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری را دریافت کردید تمام این موارد را خودتان مشاهده کنید. سپس در صورت تمایل برای خرید میتوانید اقدام کنید. مورد جالب دیگری هم که باید بدانید این است که به راحتی میتوانید تعداد ثبت هایی که در مدت تست بر روی نرم افزار داشتید را به نرم افزار جدید خریداری شده انتقال دهید و از این بابت هم که قرار نیست آنها را از دست دهید خیالتان راحت باشد. همانطور که مشاهده میکنید تمام موارد را برای راحتی و رفاه شما فراهم کردیم تا شما از خرید خود راضی باشید. پس میتوانید با انتخاب نرم افزار حسابداری حمل و نقل باری از کاکتوس موفقیت در کار خود را با نظم بخشیدن و دادن اعتماد به مشتریان خود از این طریق تضمین کنید.