بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

یکی از نرم افزارهای ویژه کاکتوس نرم افزاری برای مدیریت تولید و بازرگانی قطعات بتنی و بتن آماده می باشد. این نرم افزار شامل قسمت های انباردای، تولید قطعات بتنی یا بتن آماده، و حمل و نقل می باشد. بعلاوه قسمت های دیگر، شامل حسابداری مالی، خزانه داری، و خرید و صدور صورتحساب فروش، نرم افزار را به یک مجموعه کامل جهت انجام کلیه امور مربوطه می نماید.

در مبحث بتن برنامه به کاربر امکان می دهند تا تعریف فرمول تولید محصول مورد نظر (انواع قطعات بتنی، یا انواع بتن آماده) را در بخش تولید، تعریف کند و براساس هر فرمول میزان تولید محصول مورد نظر را در زمان مورد نظر ثبت نماید. با این عمل مواد اولیه لازم برای تولید از انبار کسر، و محصول مربوطه در انبار موجودی پیدا می کند. سپس این محصول طی بارنامه های صادره حمل و تحویل می گردد.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

انواع بارنامه
در نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی دو نوع بارنامه تعبیه شده است. یک نوع برای حمل قطعات بتنی و یک نوع برای حمل بتن آماده. در این صفحه نمونه هایی از هر یک از این دو نوع نمایش دهده شده است.
همانگونه که در بالا به آ اشاره شد برنامه بازرگانی بتن آماده و قطعنات بتنی یک برنامه یکپارچه است که از قسمت های تولید، انبارداری، خرید و فروش، حمل و نقل، و خزانه داری تشکیل شده است.

در این صفحه قسمت های ویژه مربوط به بتن آورده شده است.

امکانات ویژه بخش تولید و حمل قطعات بتنی

 • تعریف کالاهای مواد اولیه مصرفی در کالاهای تولیدی و سایر کالاها
 • ثبت خرید کالاها
 • تعریف فرمول های تولید انواع محصولات
 • ثبت عملیات تولیدی
 • انبارداری کلیه کالاهای مصرفی و تولیدی و سایر کالاها
 • فروش محصولات و سایر کالاها
 • تعریف وسایل نقلیه حمل بار و رانندگان
 • تنظیم بارنامه حمل بار، بارگیری قطعات ، حمل و تحویل به مشتری.

امکانات ثبت اسناد حسابداری تولید و حمل محصولات بتنی

 • صدور سند حسابداری جهت انواع رسید و حواله انبار
 • تعریف هزینه های سربار تولید و صدور سند حسابداری جهت تولید و دستمزد کارگر تولید
 • صدور سند حسابداری جهت فروش کالا
 • تعریف هزینه های بارگیری و حمل
 • صدور سند حسابداری برای بارنامه ها با تعیین دستمزد پیمانکار بارگیری و دستمزد راننده وسیله نقلیه
 • صدور صورتحساب جهت مشتری بابت عمیات حمل کالا،

تصاویر نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

درخواست حمل

بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

فاکتور فروش

بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

حواله تولید بتن

بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

بارنامه شرکت

بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

بارنامه حمل بتن شرکت

بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

گزارش درخواست حمل

بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

گزارش رانندگان

بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی یکی دیگر از نرم افزارهای موجود در کاکتوس میباشد که شما به راحتی میتوانید آن را برای خود تهیه کنید. امروزه بسیاری از افراد که در بخش ساخت و ساز کار میکنند از بتن های آماده برای کار خود استفاده میکنند. آنها امکان دارد مکان مورد نیاز برای تولید بتن و از آن مهمتر توانایی ساخت آن را نداشته باشند، به همین دلیل به شما که کارگاه هایی که تولید بتن انجام میدهند را دارید و به این کار مشغول هستید، نیاز دارند. اگر شما در این زمینه فعالیت دارید و به تولید بتن دست میزنید و در نتیجه بتن آماده و قطعات بتنی تولید میکنید، این نرم افزار برای شما بسیار کارآمد خواهد بود. با داشتن نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی هم شرایط تولید و هم شرایط فروش برای شما بهتر میشود. در ادامه بیشتر در مورد امکاناتی که با تهیه این نرم افزار در اختیار شما قرار میگیرد، صحبت میکنیم و شما را با اهمیت استفاده از آن آشنا میسازیم.

اهمیت استفاده از نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

حق شما است که بدانید نرم افزاری که قرار است خریداری کنید، در درجه اول استفاده از آن چه اهمیتی دارد. به طور کلی نرم افزارها پا به عرصه دنیای مدرن گذاشتند تا کارها را برای ما آسان تر کنند. نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی هم از این قاعده مستثنی نیست. آن هم طراحی و برنامه ریزی شده است تا کارها را برای شما آسان تر کند. مهمترین چیزی که برای شما به همراه دارد این است که مدیریت را برای شما آسان میکند. پس آن را نرم افزاری برای مدیریت تولید و بازرگانی قطعات بتنی بدانید. قطعا این اصل مهم را میدانید که زمانی در کار خود موفق میشوید که مدیریت خوب داشته باشید تا در ادامه ی این مدیریت خوب بتوانید بدون اینکه ضرر کنید به کار خود ادامه دهید و در نهایت سرمایه شما افزایش پیدا کند. پس با توجه به اینکه هدف شما از استفاده این نرم افزار چیست به معرفی ویژگیهای آن میپردازیم تا بدانید قرار است چه امکاناتی با داشتن آن برای شما ایجاد شود.

برای مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت در واتس اپ شرکت کاکتوس کامپیوتر به شماره 09217696024 پیام دهید یا اینکه با شماره های 44099126 – 44098278 – 44098449 – 44960691 واحد فروش کاکتوس کامپیوتر تماس حاصل فرمایید.

امکانات نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

در حرفه شما بخش های مختلفی وجود دارد. از بخش تولید گرفته تا بخش فروش که قسمت انتهایی میباشد و همان تحویل بتن آماده به شرکت های ساخت و ساز مختلف است. نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی کاکتوس برای هر کدام از این بخش ها ویژگیهای مختلفی را در اختیار شما قرار میدهد که در این بخش به معرفی هر کدام از آنها میپردازیم.

امکانات بخش تولید و حمل قطعات بتنی

اولین بخش که در برنامه بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی میتوانید از آن بهره ببرید مربوط به اولین قدم یعنی همان تولید است. یکی از تخصص هایی که شما دارید این است که برای هر بتن فرمولاسیون مخصوص به خود را دارید که طی آزمون و خطا و پس از تلاش های بسیار به آن رسیدید. یکی از امکانات این نرم افزار این است که تمام این فرمولاسیون ها را میتوانید در آن ثبت کنید تا فراموشتان نشود و در صورت نیاز راحت به آن دست پیدا کنید. همچنین عملیات تولید خود را نیز میتوانید در آن وارد کنید. قبل از آن تمام مواد اولیه که برای تولید بتن ها به آن نیاز دارید را نیز میتوانید در نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی وارد کنید تا از وضعیت موجودی آنها در انبار آگاهی داشته باشید. پس از تولید نوبت به حمل آنها و تحویل آن به مشتری میرسد که همان بحث فروش است. با کمک این نرم افزار به راحتی میتوانید تعیین وسیله نقلیه برای حمل و نقل، تنظیم بارنامه حمل بار، بارگیری آن و در نهایت تحویل آن به مشتری را تحت کنترل خود بگیرید.

امکانات ثبت اسناد حسابداری تولید و حمل محصولات بتنی

بخش بعدی در نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی مربوط به امور حسابداری میباشد. مسائل حسابداری مربوط به بخش تولید همان رسید هایی هستند که بابت خرید مواد اولیه، دستمزد کارگران و به طور کلی هزینه هایی است که در طی پروسه تولید آن را متحمل میشوید. امور حسابداری مربوط به حمل و نقل نیز مربوط به دستمزدی است که باید به راننده بدهید، هزینه های مربوط به باربری و اسنادی که مربوط به مشتری در زمینه حمل کالا میشود. به طور کلی حفظ این اسناد و بایگانی کردن آن در نرم افزار به شما کمک میکند هم به اسناد در صورت نیاز سریع دسترسی داشته باشید و هم احتمال اینکه بر روی کاغذ آنها را فقط داشته باشید و گم شود نیز از بین میرود. تمام این موارد به شما کمک میکنند که تسلط شما بر امور بیشتر شود و مخصوصا در بخش حسابرسی دچار بالا و پایین از نظر مالی نشوید. یکی از مواردی که ممکن است به کار ضربه بزند بحث کم و زیاد شدن حساب ها است که با داشتن این نرم افزار احتمال اینها به شدت کم میشود.

نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی کاکتوس

ویژگی هایی که در بالا به آن اشاره شد که همگی در نرم افزارهای بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی وجود دارد به طور کامل و جامع در نرم افزاری که کاکتوس در اختیار شما قرار میدهد، وجود دارند. هر کدام از مواردی که در بالا گفتیم در نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی به صورت بخش های جدا از هم وجود دارد که میتوانید در هر بخش اطلاعات مربوط به آنچه گفته شد را وارد کنید و از خدمات آن بهره ببرید. عکسی که در زیر مشاهده میکنید بخش مربوط به گزارش درخواست حمل است. این بخش را به عنوان مثال معرفی کردیم تا بدانید تمام بخش ها به صورت تفکیک شده از هم کار را برای ثبت اطلاعات و مدیریت بهتر فراهم میکنند.

نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی رایگان

نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی را میتوانید به صورت رایگان از کاکتوس تهیه کنید. رایگان به معنای این نیست که قرار است نرم افزار به صورت کاملا رایگان به شما داده شود. ما نسخه ی تستی نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی را در اختیار شما قرار میدهیم تا با آن آشنا شوید. ما برای شما در این مقاله در مورد اینکه این نرم افزار چه ویژگیهایی را دارد و این ویژگیها باعث میشوند چه امکاناتی در اختیار شما قرار گیرد، گفتیم. در نهایت تمام اینها باعث میشود شما یک مدیریت درست در حرفه خود داشته باشید که موجب موفقیت شما شود. با وجود اینها برای شما قابلیت آشنایی با نرم افزار را قبل از خرید گذاشتیم تا با خیالی راحت تر برای تهیه آن اقدام کنید. برای اینکه نسخه تستی نرم افزار مدیریت بتن آماده و قطعات بتنی رایگان را تهیه کنید کافی است با ما ارتباط برقرار کنید. برای این کار میتوانید وارد سایت شوید و فرم مربوط به دریافت را پر کنید. سپس ما با شما ارتباط برقرار میکنیم و نسخه تستی نرم افزار رایگان مورد نظر را در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس از دریافت این نسخه تستی میتوانید با فضای آن آشنا شوید و ملاحظه کنید تمام قسمت های گفته شده در نرم افزار وجود دارد. سعی ما بر این بوده است که نرم افزاری را برای شما طراحی و برنامه نویسی کنیم که در عین کارکرد آسان کارایی بالایی نیز داشته باشد و بتواند به تنهایی تمام نیازهای شما را در این زمینه برطرف کند.

سخن آخر

با توجه به آنچه در این مقاله به شما گفته شد داشتن نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی قدمی است که در جهت موفقیت هرچه بیشتر خود برمی دارید. کاکتوس نیز سعی کرده است بهترین شرایط را برای شما فراهم کند تا با خیالی آسوده تر برای استفاده از این نرم افزار اقدام کنید. برای مثال ارائه نرم افزار به صورت تستی توسط هر شرکتی انجام نمیشود. آنها فقط با ارائه ویژگیها به صورت کلامی برای شما خواهان این هستند که نرم افزار را از آنها خریداری کنید. مخصوصا اگر اولین بار باشد که بخواهید یک نرم افزار برای کار خود تهیه کنید ممکن است کمی شما را نگران کند که قرار است دقیقا با چه چیزی روبرو شوید. اما ما علاوه بر اینکه ویژگیهای نرم افزار خود را برای شما گفتیم این امکان که قبل از خرید نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی را به صورت رایگان دریافت کنید نیز فراهم کردیم تا ابهامات را تا جایی که ممکن است در ذهن شما از بین ببریم. یکی دیگر از نکاتی که جالب است در مورد نرم افزار تستی بدانید این است که با دریافت نسخه تستی نرم افزار بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی برای شما این امکان فراهم میشود تا تعدادی ثبت حدود 50 عدد در آن انجام دهید، بعد از این تعداد به طور قطع با آن کاملا آشنایی پیدا میکنید، سپس در صورت تمایل برای خرید نرم افزار اقدام کنید. خبر جذاب این است که اطلاعات موجود در نرم افزار تستی که در مدتی که مشغول تست آن هستید وارد آن میکنید را پس از خریداری نسخه اصلی نرم افزار میتوانید به آن منتقل کنید. تمام اینها برای راحتی و آسایش شما در هنگام خرید در نظر گرفته شده است.