سرعت عمل در نرم افزار فروشگاهی

نیاز به سرعت عمل کاربر در کار با برنامه فروشگاهی امری کلیدی است. فروش فروشگاهی نیاز دارد تا کاربر بتواند به سرعت هر چه تمامتر خرید مشتری را ثبت و حساب او را تسویه نماید. در بعض مواقع دیده می شود که مشتریان در پشت صندوق فروشگاه صف می کشند تا پولشان را بپردازند و خریدشان را انجام دهند. در چنین مواقعی حتی اگر کار هر مشتری یک ثانیه سریعتر هم انجام گیرد در مجموع فروش فروشگاه موفق تر ارزیابی می شود.

نرم افزار فروشگاهی کاکتوس با ملاحظه مساله کلیدی فوق طراحی و پیاده سازی شده است. این برنامه دارای امکانات ویژه برای صدور بسیار سریع فاکتور فروش می باشد. برخی از این امکانات عبارتند از: انتخاب سریع کالا، امکان کار با مانیتورهای لمسی، امکان تسویه حساب سریع نقدی و استفاده از کارتخوان های متعدد.

سهولت کاربری در نرم افزار فروشگاهی

سهولت کاربری از ویژگی های برنامه فروشگاهی کاکتوس است. با توجه به اینکه کاربر فروش الزاما نباید تخصصی در زمینه کامپیوتر و نرم افزار داشته باشد، نرم افزار فروشگاهی کاکتوس پس از تنظیمات اولیه برنامه در زمان راه اندازی براحتی هرچه تمامتر قابل استفاده هر کاربر، حتی بدون هیچ دانشی می باشد. کاربر براحتی می تواند فاکتور جدید بازکند، کالای مورد نظر را انتخاب نماید، مبلغ فاکتور را تسویه کند، و نهایتا فیش مشتری را چاپ نمابد.

یکپارچگی نرم افزار بازرگانی

برنامه بازرگانی کاکتوس در انواع مختلفی که دارد به صورت یک برنامه یکپارچه عمل می نماید، بدین معنی که این برنامه درعین حال که از برنامه های متمایز.تشکیل می گردد، این برنامه ها توسط یک ساختار پیچیده درونی به یکدیگر متصل بوده و با هم ارتباط دارند. قسمت های عمده برنامه بازرگانی کاکتوس عبارتند از برنامه حسابداری، برنامه انبارداری، برنامه خرید و فروش کالا و خدمات، برنامه خزانه داری (چک و صندوق) و برنامه موسسات و اشخاص. ارتباط درونی این برنامه ها به کاربر امکان می دهد مثلا در زمان صدور فاکتور فروش سند حسابداری مربوطه در سیستم حسابداری ثبت گردد و خروج کالا از انبار به صورت یک حواله انبار در انبارداری ذخیره شود. بعلاوه کاربر می تواند به طور همزمان مثلا یک فاکتور فروش و یک سند حسابداری را باز کند و ویرایش نماید.

تنوع برنامه بازرگانی

برنامه بازرگانی کاکتوس به موضوع خرید و فروش کالا و خدمات و ثبت تراکنش های مالی مربوطه در اسناد حسابداری و نیز کنترل و مدیریت انبارداری کالاهای درگیز در خرید و فروش می پردازد. با توجه به این که خرید و فروش کالا و خدمات در دنیای واقعی به شکل های مختلف و با ویژگی های متفاوت صورت می گیرد متعاقبا نرم افزار بازگانی کاکتوس هم با توجه به تمایزات در انواع خرید و فروش مدل های متفاوتی از بازرگانی را عرضه می کند. برخی از این انواع عبارتند از:

– نرم افزار پیمانکاری
– نرم افزار پخش مویرگی
– نرم افزار بازرگانی ارزی
– نرم افزار خدماتی
– نرم افزار دفاتر خدمات بیمه
– نرم افزار حسابداری سرد خانه
– نرم افزار حق العمل کاری
– نرم افزار پوشاک
– نرم افزار فروشگاهی
– نرم افزار خرید شیر خام
– نرم افزار آژانس خدمات هوایی و گردشگری