آشنایی با پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی

پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی به کاهش هزینه ها، افزایش سود، رضایت مشتریان فروشگاه و مدیریت هوشمند و بهتر کسب و کار و کارکنان فروشگاه تان کمک می کند. یکی از ارزان ترین و به صرفه ترین بسته های نرم افزاری حسابداری فروشگاهی روز، نرم افزار حسابداری فروشگاهی و صندوق فروشگاهی کاکتوس است که مورد تایید دارایی نیز می باشد. شما می توانید کلیه امور مربوط به خرید و فروش، سود و زیان کالا، موجودی کالا، بدهکاری و بستانکاری، گزارشات دارای و… توسط این نرم افزار انجام دهید. همچنین با خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس به رشد شغل و کسب و کار خود کمک می کنید، زیرا ما همواره سعی بر آن داشته ایم که نرم افزار حسابداری فروشگاهی خود را به روز نگاه داریم، تا جایی که امروزه بیش از 5000 فروشگاه در سراسر ایران از این محصول برای مدیریت حسابداری فروشگاه خود بهره می برند و اسناد مالی خود را به صورت خودکار (بدون داشتن دانش حسابداری) ثبت می کنند. با خرید و نصب نرم افزار حسابداری فروشگاهی و صندوق فروشگاهی، به راحتی حساب و کتاب فروشگاه و مغازه خود را انجام دهید.

قبل از آنکه به بیان ویژگی های این پکیج نرم افزاری بپردازیم، به شما پیشنهاد می دهیم ابتدا ویدیو تهیه شده روبرو را، که دمو کوچکی از ویژگی ها و شمایل کلی برنامه به نمایش گذاشته است را تماشا کنید.

قیمت نرم افزار حسابداری بازرگانی
5000 +

تجربه‌های موفق اجرایی

بیش از 5,000 تجربه موفق اجرایی نرم افزار برای فروشگاه ها و مغازه ها

30 +

مشاغل تحت پوشش

پوشش دهی و ساپورت بیش از 30 کسب و کار مختلف فروشگاهی

مدیریت هوشمند فروشگاه

آشنایی با بخش های مختلف بسته نرم افزار حسابداری فروشگاهی

زیر سیستم های نرم افزار حسابداری
سیستم‌های حسابداری فروشگاهی

اطلاعات بیشتر

امکانات نرم افزار حسابداری
امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی

اطلاعات بیشتر

اصناف تحت پوشش نرم افزار حسابداری
اصناف و کسب و کارهای تحت پوشش

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول نرم افزار حسابداری
سوالات متداول

اطلاعات بیشتر

دمو نرم افزار حسابداری
دمو نرم افزار

اطلاعات بیشتر

پشتیبانی نرم افزار
پشتیبانی نرم افزار

اطلاعات بیشتر

نظرات مشتریان نرم افزار حسابداری
نظرات مشتریان

اطلاعات بیشتر

لیست قیمت نرم افزار حسابداری
لیست قیمت حسابداری فروشگاهی

اطلاعات بیشتر

تماس با ما نرم افزار حسابداری
تماس با ما

اطلاعات بیشتر

نرم افزار رایگان حسابداری
نرم افزار رایگان حسابداری فروشگاهی

اطلاعات بیشتر

ویدیوهای آموزشی نرم افزار حسابداری
ویدیوهای آموزشی نرم افزار

اطلاعات بیشتر

آشنایی بیشتر با

سیستم های بسته نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس

01

نرم افزار حسابداری

سیستم حسابداری، به راحتی و سادگی امکان بستن خودکار حساب های سود و زیان و صدور سند اختتامیه و افتتاحیه، عملیات پایان سال مالی و... را می دهد.
02

نرم افزار دریافت و پرداخت

مدیریت وجوه نقد سازمان، اساس تجارت است، تا آنجایی که یادآوری چک های پرداختی و دریافتی و سرعت بخشی به تهیه صورت مغایرت بانکی از دغدغه های مدیریت است که می تواند...
03

نرم افزار خرید و فروش

از ضرورت های هر کسب و کاری انجام سریع و ساده فعالیت های مرتبط با فروش و پاسخگویی سریع به مشتریان می باشد. توسط این سیستم اطلاعات به روز، دقیق و صحیح از حساب مشتریان را در دسترس داشته باشید تا اعتماد مشتریان تان را افزایش دهید.
04

نرم افزار انبارداری

یکی از عوامل موفقیت شرکت ها و واحد های صنفی دسترسی به موقع به اطلاعات کالا وانبارها می باشد. سیستم انبارداری با تسهیل ثبت عملیات انبارداری، موجودی کالا و... سعی بر آن دارد که این سازمان ها را در این مهم یاری کند.
05

نرم افزار موسسات و اشخاص

توسط این نرم افزار شما می توانید به ثبت و ضبط اطلاعات اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی بپردازید تا بعدا از همین اطلاعات در سایر سیستم ها استفاده کنید.

در پکیج نرم افزار حسابدرای فروشگاهی کاکتوس

برخی از امکانات بسته نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس کامپیوتر
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
فروشگاه خود را هوشمندانه مدیریت کنید

با خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی ( پکیج فروشگاهی )

نیاز به سرعت عمل کاربر در کار با برنامه حسابداری فروشگاهی امر کلیدی می باشد. در فروش فروشگاهی نیاز دارد تا کاربر بتواند به سرعت هر چه تمامتر خرید مشتری را ثبت و حساب او را تسویه نماید. در بعض مواقع دیده می شود که مشتریان در پشت صندوق فروشگاه صف می کشند تا پولشان را بپردازند و خریدشان را انجام دهند. در چنین مواقعی حتی اگر کار هر مشتری یک ثانیه سریعتر هم انجام گیرد در مجموع فروش فروشگاه موفق تر ارزیابی می شود. نرم افزار فروشگاهی کاکتوس با ملاحظه مساله کلیدی فوق طراحی و پیاده سازی شده است. این برنامه دارای امکانات ویژه برای صدور بسیار سریع فاکتور فروش می باشد. برخی از این امکانات عبارتند از: انتخاب سریع کالا، امکان کار با مانیتورهای لمسی، امکان تسویه حساب سریع نقدی و استفاده از کارتخوان های متعدد. همچنین سهولت کاربری از ویژگی های برنامه حسابداری فروشگاهی کاکتوس است. با توجه به اینکه کاربر فروش الزاما نباید تخصصی در زمینه حسابداری داشته باشد، نرم افزار فروشگاهی کاکتوس پس از تنظیمات اولیه برنامه در زمان راه اندازی، براحتی هرچه تمامتر قابل استفاده هر کاربر، حتی بدون هیچ دانش حسابداری می باشد. کاربر براحتی می تواند فاکتور جدید بازکند، کالای مورد نظر را انتخاب نماید، مبلغ فاکتور را تسویه کند، و نهایتا فیش مشتری را چاپ نمابد.

هوشمندی در نرم افزار حسابداری بازرگانی

چرا نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس؟

01
افزایش سرعت عمل

نمایش و انتقال اتوماتیک مبلغ خرید بر روی پایانه فروش موجب افزایش سرعت عملیات تراکنش و فرآیند خرید خواهد شد.

02
گزارش سود و زیان به تفکیک کالا

شناسایی کالاهای پرسود

03
تهیه در لحظه ی صورت حساب طرف مقابل

ارتباط شفاف با مشتریان

04
از بین بردن اشتباهات

نمایش و انتقال اتوماتیک مبلغ خرید بر روی پایانه فروش امکان وقوع اشتباه در هنگام وارد کردن مبلغ توسط اپراتور یا مشتری را از بین خواهد برد.

05
محاسبه دقیق سود و زیان

گزارش‌گیری و بررسی آخرین وضعیت مالی فروشگاه و مقایسه آن با عملکرد‌ گذشته در دوره زمانی دلخواه با نمودارهای مختلف تنها با چند کلیک برای شما فراهم است.

06
نمایش موجودی کالا در انبار

آگاهی دقیق از موجودی قابل فروش و موجودی کالا در لحظه‌ی ثبت فاکتور

07
بهبود خدمات پس از فروش

امکان ثبت اطلاعات مشتریان در صورت نیاز

08
مدیریت دسترسی در انبار

امکان تفکیک دسترسی ریالی و تعدادی انبار به کاربران بانقش‌های مختلف

09
ارزیابی موجودی کالاها در انبار

امکان انجام انبارگردانی و صدور خودکار کسر و اضافه انبار

نرم افزار فروشگاهی در فروشگاه های زنجیره ای

.نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس علاوه برآنکه می تواند به عنوان یک برنامه مستقل در فروشگاه ها و مغازه های سراسر کشور با مشاغل مختلف مورد استفاده قرار گیرد، این قابلیت را نیز دارد تا به عنوان صندوق فروش در فروشگاه های زنجیره ای مورد استفاده قرار گیرد. در این حالت اطلاعات کلیه پایانه های فروش در یک فروشگاه زنجیره ای، بهمراه سایر اطلاعات در بخش های انبارداری، خرید، حسابداری، و خزانه داری، روی سرور مرکزی که پیش تر در آن فروشگاه تعبیه شده است، ذخیره شده و اطلاعات پایانه های فروش به صورت برخط و آنلاین در دیتابیس مرکزی ذخیره می شود تا این اطلاعات در اختیار مدیران مالی و فروش و انبارداری قرار گیرد تا بتوانند برای پیشبرد فروشگاه تصمیمات مهم را بگیرند. هم اکنون نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس در بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای موجود در کشور مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین این نرم افزار قابلیت این را دارد تا در انواع صفحه نمایش های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال عکس روبرو نمایی از فاکتور فروش در نرم افزار صندوق فروشگاهی و مانیتور لمسی 10 اینچی می باشد.
نرم افزار فروشگاهی - فاکتور فروش - مانیتور لمسی 10 اینچی

برای بزرگ نمایی، روی عکس کلیک کنید.

فاکتور فروش با جزئیات کمتر در نرم افزار حسابداری فروشگاهی

برای بزرگ نمایی، روی عکس کلیک کنید.

تنوع رابط کاربری برنامه حسابداری فروشگاهی

.رابط کاربر برای ثبت فروش در برنامه فروشگاهی کاکتوس بگونه ایست که کاربر بتواند با سرعت زیاد و کاربری آسان در فرم فاکتور فروش عمل کند. درجائیکه کاربر نیاز دارد اطلاعات بیشتری از فروش محصول را در فاکتور به ثبت برساند و درعین حال تیراژ فروش بگونه ایست که کاربر با صف خریداران مواجه نیست، کاربر می تواند از انواع دیگری از فاکتورهای فروش در برنامه حسابداری فروشگاهی استفاده نماید. بعنوان مثال در فروشگاهی که مثلا خودرو به فروش می رسد در مقایسه با کاربر فروش آجیل در شب عید، از فرصت بیشتری برای ثبت فاکتور فروش برخوردار است و می تواند از نمونه های دیگری از فاکتور فروش استفاده کند. ما در این برنامه حسابداری تمامی امکانات را برای راحتی شما عزیزان فراهم کرده ایم و شما کافیست که تنها انتخاب کنید که از کدام ویژگی های تمایل دارید که استفاده کنید. به عنوان مثال در عکس روبرو میبینید که ما فاکتور فروشی را تعبیه کرده ایم که از جزئیات کمتری برخوردار است تا سرعت عمل در هنگام فروش بالاتر رود.

حسابداری فروشگاهی بسیار ساده، اما هوشمند

.نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس برای کسب و کارهای فروشگاهی طراحی شده است تا با محیطی ساده و کاربردی، به شما امکان بهتر مدیریت کامل و دقیق بر کسب و کار فروشگاهی خود را بدهد. برنامه حسابداری فروشگاهی کاکتوس با امکان مدیریت کالا و انبار، می‌توان برای هر کالا کد و بارکدهای مختلف معرفی کرد و هنگام جست‌و‌جو در انبارگردانی یا صدور فاکتور به راحتی از نام کالا، بارکد یا شماره سریال کالا به صورت اتوماتیک و بسیارسریع بهره برد. شما با داشتن این برنامه حسابداری می توانید امور مالی را، بدون داشتن دانش حسابداری انجام دهید. می‌توانید انواع اسناد عمومی حسابداری اعم از ثبت هزینه‌ها و درآمدهای مربوط به فروشگاه، انتقال و جابه‌جایی پول بین صندوق‌ها و بانک، دریافت و پرداخت وجوه نقدی و استفاده از کارت‌خوان و… را به راحتی ثبت کنید. شما می توانید گزارش‌های دقیق و لحظه به لحظه از کالاها، اشخاص، چک و اسناد ثبت شده را در کمترین زمان به کمک این نرم افزار تهیه کنید.
مدل انتخاب کالا در نرم افزار صندوق فروشگاهی

برای بزرگ نمایی، روی عکس کلیک کنید.

ضوابط جدید مالیاتی کشور استفاده مغازه ها و فروشگاه ها از نرم افزار حسابداری را به صورت یک الزام درآورده است، لذا شما نیاز دارید که از یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی آسان برای مدیریت حساب های فروشگاه خود بهره ببرید. همچنین با همه جاگیر شدن کاربرد کامپیوتر، استفاده از نرم افزار در فروشگاه ها و مغازه ها تدیجا به یک امر الزامی دارد تبدیل می شود. برای پاسخگویی به این نیاز، شرکت کاکتوس اقدام به عرضه نرم افزار حسابداری فروشگاهی نموده است. از ویژگی های کلیدی این نرم افزار سهولت کاربری، سازگاری با تجهیزات فروشگاهی، قدرت ثبت تراکنش های با حجم بالا، قابلیت استفاده در فروشگاه های زنجیره است. برای پوشش دادن به این نیاز فراگیر، شرکت کاکتوس نرم افزار صندوق فروشگاهی را به بازار عرضه کرده است. برنامه فروشگاه، نه تنها نیازهای یک مغازه کوچک را برآورده می کند، بلکه بعنوان بخشی از یک مجموعه فروشگاهی بزرگ قابل استفاده می باشد. در چنین حالتی یک برنامه مدیریت فروشگاهی در ارتباط با برنامه صندوق فروشگاهی که به هر صندوق اختصاص داده شده، کلیه امورحسابداری و مدیریتی موسسه را بعهده می گیرد. یکی از روش های گسترده نرم افزار فروشگاهی کاکتوس بدین قرار است که در مکان های متفاوت در فروشگاه های متفاوت نرم افزار نصب می گردد بصوریکه این نرم افزارها در ارتباط با یک سرور مرکزی بوده و تمامی تراکنش های هر فروشگاه به تفکیک اطلاعاتی، روی این سرور ذخیره می گردد و هر فروشگاه به صورت مجزا به اطلاعات خود دسترسی دارد. بعلاوه، مدیریت مجموعه توسط یک برنامه مدیریتی می تواند تمامی تراکنش های هر فروشگاه را ملاحظه کرده، در صورت نیاز آن را ویرایش کند تراکنش های مالی مربوطه را ثبت کند و از قسمت های مالی و انبار و خرید و فروش برنامه مدیریتی گزارشات تفکیکی و تلفیقی از عملیات فروشگاه ها استخراج نماید.

به دلیل حفظ حریم شخصی، نام شرکت ها برده نشده است.

مشتریان درباره بسته نرم افزار صندوق فروشگاهی کاکتوس چه می گویند؟

من صاحب یک فست فود بزرگ در اصفهان هستم و یکی از مشکلاتی که با نرم افزارهای قبلی داشتم این بود که در زمان شلوغی فست فود، سرعت نرم افزار قبلیم پایین بود و دائما هنگ میکرد و مشتریان بابت روند سفارش بسیار ناراضی بودند. به سفارش یکی از دوستان من نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس رو خریداری کردم و خوشبختانه تا به امروز با این نرم افزار به مشکلی برنخورده ام. همچنین یکی از قابلیت های این نرم افزار این است که پشتیبانی بسیار قوی و افراد با حوصله ای را دارند.
یاسر احمدی
مدیر فست فود در اصفهان
من مدیر یک فروشگاه زنجیره ای تازه تاسیس هستم. یکی از نگرانی های من این بود که چطور بتوانم تمامی صندوق های فروشگاهی خودم رو به صورت آنلاین داشته باشم، خوشبحتانه نرم افزار کاکتوس با فراهم آوردن یک دیتابیس جامع توانسته این امر رو برای من ممکن کنه و من توانسته ام که تمامی صندوق های فروشگاهی خودم رو به صورت برخط مدیریت کنم و حساب و کتاب آن ها را داشته باشم.
سپهر اسرافیلی
مدیر فروشگاه زنجیره ای
نرم افزار کاکتوس با توجه به منوی ساده ای که دارد توانسته من را در مدیریت حساب و کتاب مغازه کیف و کفش فروشی ام کمک کند. همچنین من خودم دانش حسابداری چندانی ندارم ولی در این نرم افزار تقریبا تمامی امور و سندها به صورت اتوماتیک انجام میشه و حتی اگر جایی رو هم بلد نباشم، تیم پشتیبانی با صبر و حوصله من رو راهنمایی میکنن تا کارم به نتیجه برسه. ممنون از کاکتوس و تیم پشتیبانی
ستاره رحمتی
مدیر فروشگاه کیف و کفش

سوالات متداول درباره بسته نرم افزار صندوق فروشگاهی کاکتوس کامپیوتر

01نرم افزار حسابداری صندوق فروشگاهی کاکتوس تا چه تعداد صندوق را می تواند ساپورت کند؟

نرم افزار صندوق فروشگاهی کاکتوس محدودیتی از بابت تعداد صندوق فروشگاهی ندارد، تنها تفاوتی که وجود دارد در نوع ماژول خریداری شده است. اگر شما تنها یک صندوق فروشگاهی دارید تنها کافیست که سیستم حسابداری فروشگاهی را خریداری کنید. اما اگر تعداد صندوق های فروشگاهی شما بیش از 1 عدد هست، علاوه بر نرم افزار حسابداری فروشگاهی، باید اقدام به خرید نرم افزار صندوق فروشگاهی کاکتوس نیز کنید که نرم افزار بازرگانی کاکتوس را نیز به همراه دارد. به کمک نرم افزار حسابداری صندوق فروشگاهی کاکتوس، می توانید به مدیریت چندین صندوق فروشگاهی به صورت متمرکز بپردازید.

02نرم افزار صندوق فروشگاهی شما چه مشاغلی را پشتیبانی می کند؟

برنامه حسابدرای فروشگاهی و حسابداری صندوق فروشگاهی کاکتوس محدودیت خاصی در پشتیبانی کردن از مشاغل مختلف ندارد و می تواند به راحتی تمامی آنان را پشتیبانی کند. مشاغلی همچون : حسابداری آرایشگاه مردانه، حسابداری آرایشگاه زنانه، حسابداری آرایشی و بهداشتی، حسابداری آهن آلات و آهن فروشی، حسابداری میوه و تره بار، حسابداری کارواش، حسابداری پوشاک، حسابداری لوازم خانگی، حسابدرای فروشگاه خوراک دام و طیور، حسابداری فروشگاه مصالح ساختمانی، حسابداری فروشگاه سنگ بری کاشی و سرامیک، حسابداری مغازه ساعت فروشی، فروشگاه لوازم ورزشی، مغازه طلا و جواهرات، انواع سوپر مارکت، انواع فروشگاه پارچه فروشی، فروشگاه صنایع دستی، مغازه سیسمونی، فروشگاه ظروف یکبار مصرف و…

03بسته حسابداری فروشگاه و صندوق فروشگاهی مناسب برای چه کسب و کارهایی است؟

این پکیج نرم افزار حسابداری مناسب برای مغازه های کوچک، متوسط و بزرگ میباشد. همچنین نرم افزار صندوق فروشگاهی کاکتوس می تواند در فروشگاه های زنجیره ای یا فروشگاه هایی که به بیش از یک صندوق فروشگاهی نیاز دارند به کار گرفته شود و آنان را ساپورت کند.

فرم دمو رایگان و مشاوره

جهت دریافت دمو رایگان یا مشاوره فروش فرم زیر را تکمیل کنید.

  اطلاعات تماس

  آدرس

  خیابان رامین جنوبی - کوچه نیلوفرغربی - پلاک۲۵

  تلفن تماس

  ۴۴۰۹۸۴۴۹ – ۴۴۰۹۹۱۲۶
  ۴۴۹۶۰۶۹۱ – ۴۴۰۹۸۲۷۸

  شماره واتس اپ واحد فروش

  0921 769 6024

  برخی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی و صندوق فروشگاهی

  Infobox Image

  تعیین سطوح دسترسی

  تمرکز ما در کاکتوس، تامین امنیت، تعیین سطوح دسترسی، حفظ حریم خصوصی و رصد عملکرد کاربران است تا محیطی امن برای نگهداری از اطلاعات شما فراهم کنیم.
  Infobox Image

  ثبت فاکتور فروش

  به راحتی فاکتورهای خرید و فروش را با یک دکمه ثبت کنید، مبلغ فاکتور را دریافت یا پرداخت کنید و در نهایت توسط دستگاه کارتخوان یا به صورت نقدی تسویه کنید.
  Infobox Image

  صدور سند اتوماتیک

  ماتلاش کرده ایم تا حد ممکن عملیات حسابداری را ساده کرده و کاربر را درگیر جزئیات پیچیده حسابداری نکنیم و برای تمامی عملیات معمول حسابداری، امکانات ویژه ای تهیه کرده ایم تا کاربر بدون دانش حسابداری بتواند اسناد حسابداری را صادر کند.
  Infobox Image

  نرم افزار صندوق فروشگاهی

  انواع روش های پرداخت، امکان اتصال به کارتخوان، محیط کاربری ساده و روان، یکپارچگی با بخش انبارداری، گروه بندی کالاها در صندوق، گزارشات صندوق فروشگاهی، کنترل صف سفارش مشتریان، تعریف کالا هنگام صدور فاکتور، ویرایش مشخصات کالا،ارائه تخفیف درصدی و مبلغی روی فاکتور، اتصال به بارکدخوان و فیش پرینتر
  Infobox Image

  کاربری ساده و پشتیبانی

  پشتیبانی و بروزرسانی آسان، سرعت بالا در اجرای نرم افزار، نصب و راه اندازی سریع و آسان عدم نیاز به تجهیزات، ورود چندین کاربر به نرم افزار و به صورت همزمان برخی از ویژگی های نرم افزار حسابدرای فروشگاهی کاکتوس می باشد.
  Infobox Image

  گزارشات متنوع

  ثبت سند هزینه، تعریف حساب بانکی، ارائه گزارشات فصلی، نمایش ترازنامه و سود و زیان، ثبت اتوماتیک سند خرید/ فروش، ارائه گزارشات مالیات برارزش افزوده، گزارش تمامی اسناد فروش و خرید و به تفکیک روزنامه

  چرا خرید نسخه حسابداری فروشگاهی ؟

  . با خرید نرم افزار حسابداری مالی بازدهی فروشگاه خود را افزایش می دهید. با استفاده از نرم افزار صندوق فروشگاهی می توانید طلبکاری و بدهکاری، موجودی انبار و چک های دریافتی و پرداختی را در زمان اندکی براحتی مدیریت نمایید. بدون استفاده از نرم افزار حسابداری بایستی وقت قابل ملاحظه ای را صرف ثبت موارد مذکور در دفاتر حسابداری کنید. همچنین جهت ثبت اسناد مالی در نرم افزار حسابداری احتیاجی به داشتن دانش حسابداری نیست و فقط آشنایی مختصر با کامپیوتر کافی است. در نتیجه با توجه به اینکه ثبت اسناد حسابداری با صرف زمان و انرژی کمتری انجام میشود، شما می توانید تمرکز بیشتری برروی کسب و کار خود داشته باشید و بازدهی آنرا حداکثر نمایید. همچنین این نرم افزار قابلیت پیاده سازی بر روی انواع مانیتورها با اندازه های مختلف را دارد. به عنوان مثال عکس روبرو مربوط به عکس فاکتور فروشگاهی در مانیتور غیر لمسی 14 اینچ و بزرگتر می باشد.
  فاکتور فروشگاهی - مانیتور غیر لمسی 14 اینچ و بزرگتر

  برای بزرگ نمایی، روی عکس کلیک کنید.

  گزارش فروش روزانه کالا در نرم افزار خرید و فروش

  برای بزرگ نمایی، روی عکس کلیک کنید.

  سرعت و سهولت در صندوق فروشگاهی

  .کاربری آسان یکی از ویژگی های صندوق فروشگاهی می باشد زیرا کاربران برنامه فروشگاه عمدتا فروشندگان مغازه ها و فروشگاه ها هستند و برنامه نبایند نیازمند دانش کامپیوتری بالا باشد. همچنین برنامه صندوق مکانیزه فروشگاهی باید سرعت اجرای بالا را داشته باشد. مثلا شب عید که در شیرینی فروشی ها یا میوه فروشی ها مشتریان به صف ایستاده اند نیاز است که کاربر بسرعت مشتریان را راه بیندازد و هیچ زمانی برای تلف کردن وجود ندارد. به لحاظ کارکرد لازم است برنامه حسابداری فروشگاهی بتواند با سخت افزارهای بارکدخوان، ترازوها، انواع چاپگرها، مانیتورهای لمسی و کارت خوان های بانکی کار کند.
  پشتیبانی حرفه ای

  یک سال پشتیبانی رایگان نرم افزار حسابداری برای کاربران کاکتوس

  در کاکتوس کامپیوتر فروش آغاز یک تعهد است و کاربران نرم افزار حسابداری کاکتوس با توجه به نسخه ای که خریداری می کنند از 6 ماه تا یکسال بصورت رایگان تحت حمایت واحد پشتیبانی کاکتوس خواهند بود و دغدغه ای برای شروع استفاده از نرم افزار و رویارویی با سوالات و مشکلات نرم افزار نخواهند داشت. ما در واحد پشتیبانی کاکتوس در کنار شما هستیم تا شما با خیالی آسوده مدیریت مالی کسب و کار خود را با نرم افزارهای کاکتوس انجام دهید. همچنین در طی مدت پشتیبانی رایگان، تمامی آپدیت هایی که برای نرم افزار ارائه می شود، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

  پشتیبانی کاکتوس کامپیوتر

  نحوه ارائه خدمات و ارتباط با واحد پشتیبانی

  کارشناسان واحد پشتیبانی کاکتوس کامپیوتر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 13 آماده ارائه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات مشتریان ارجمند می باشند. شما می توانید از طریق شماره زیر با واحد پشتیبانی کاکتوس در ارتباط باشید.

  واتس اپ واحد پشتیبانی
  3803 322 0912
  تلفن تماس
  278 98 440 (021) --- 126 99 440 (021)
  691 60 449 (021) --- 449 98 440 (021)
  ایمیل
  Support@cactus.ir

  واحد پشتیبانی نرم افزار حسابداری کاکتوس، به کمک نرم افزار Any Desk به سیستم شما مشتریان عزیز متصل می شود تا به رفع موارد پیش آمده بپردازند. برای راحتی هرچه بیشتر شما مشتریان گرامی، در لینک زیر مطلبی را درباره نصب و نحوه استفاده از این نرم افزار، به همراه لینک دانلود آن تهیه کرده ایم.

  شما مشتریان عزیز می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر، اقدام به ثبت درخواست پشتیبانی کنید. کارشناسان ما در واحد پشتیبانی، در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند تا مشکل شما را رفع کنند.

  ارائه خدمات پشتیبانی به صورت حضوری در کاکتوس کامپیوتر به دو صورت می باشد.

  • مشتری می تواند در محل شرکت کاکتوس کامپیوتر، به صورت حضوری مراجعه کند تا خدمات پشتیبانی برای ایشان انجام شود. ( حتما قبل از حضور در مجموعه، با واحد پشتیبانی هماهنگی به عمل آید، در غیر این صورت از پذیرش شما مشتریان عزیز معذوریم)
  • در برخی از مواقع به دلیل آنکه مشتری با محدودیت هایی مواجه می باشد، نیاز دارد که کارشناس پشتیبانی در محل ایشان برای انجام خدمات حاضر شود. در این حالت شما مشتریان گرامی می توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی کاکتوس، هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

  اصناف و مشاغل تحت پوشش نرم افزار صندوق فروشگاهی

  برنامه حسابداری فروشگاهی و صندوق فروشگاهی کاکتوس به موضوع خرید و فروش کالا و خدمات و ثبت تراکنش های مالی مربوطه در اسناد حسابداری و نیز کنترل و مدیریت انبارداری کالاهای درگیر در فروشگاه ها، مغازه ها و فروشگاه های زنجیره ای می پردازد. با توجه به این که فروش در این فروشگاه ها لازمه سرعت عمل بالا و سهولت در انجام کار است، این مهم باعث شد تا ما این نرم افزار را به نحوی برنامه نویسی کنیم که برای بسیاری از مشاغل و کسب و کارهایی قابل ارائه و راه اندازی باشد، تا آنجا که بیش از 50 صنعت و شغل متفاوت را این نرم افزار به صورت کامل پوشش دهی میکند.  برخی از این مشاغل در زیر آمده اند.

  نرم افزار حسابداری کارواش

  نرم‌افزار حسابداری کارواش

  نرم افزار حسابداری لوازم ورزشی

  نرم‌افزار فروشگاه لوازم ورزشی

  نرم افزار حسابداری خوراک دام و طیور

  نرم‌افزار حسابداری خوراک دام و طیور

  نرم افزار حسابداری فروشگاه های لوازم خانگی

  نرم‌افزار فروشگاه های لوازم خانگی

  نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی و آتش نشانی

  نرم افزار فروشگاهی لوازم ایمنی و آتش نشانی

  نرم افزار حسابداری لوازم ابزار فروشی

  نرم افزار فروشگاهی لوازم ابزار فروشی

  نرم افزار حسابداری گلفروشی‌ ها

  نرم افزار فروشگاهی گلفروشی‌

  نرم افزار حسابداری کیف و کفش

  نرم افزار فروشگاهی کیف و کفش

  نرم افزار بازرگانی کاشی و سرامیک

  نرم افزار فروشگاهی کاشی و سرامیک

  نرم افزار بازرگانی پوشاک

  نرم افزار فروشگاهی پوشاک

  نرم افزار بازرگانی موبایل

  نرم افزار فروشگاهی موبایل

  نرم افزار حسابداری هایپرمارکت

  نرم افزار فروشگاهی هایپرمارکت

  امکانات فاکتور خرید و گزاشات خرید : امکان ثبت فاکتور خرید، فاکتور برگشت از خرید – کاردکس تعدادی و تعدادی ریالی – گزارش موجودی کالا تعدادی و تعدادی ریالی – گزارش خرید کالا به تفکیک فاکتور و به تفکیک کالا – گزارش فصلی فاکتورهای خرید کالا، گزارش مالیات و ارزش افزوده فاکتور های خرید

  امکانات گزارشات فروش : گزارش فاکتورهای فروش کالا – گزارش فروش کالا به تفکیک فاکتور/ کالا / خریدار و کالا – صورت حساب مشتری (کلیه تراکنش های مربوط به یک مشتری به تفکیک فاکتور و … – مانده حساب اشخاص (جمع گردش بدهکار و بستانکار و مانده حساب هر شخص) – گزارش سود فروش کالا – گزارش فصلی فاکتورهای فروش کالا، گزارش مالیات و ارزش افزوده فاکتور های فروش

  امکانات عمومی : کاربری بسیار آسان، قیمت ارزان – محیط گرافیکی زیبا به نحوی که کاربر با ساعت های زیاد کار با برنامه احساس خستگی نمی کند – دارای بانک اطلاعاتی قابل اعتماد و امنیت اطلاعاتی بسیار بالا در مقابل مشکلاتی مثل قطعی برق، جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز، و … – سهولت، سرعت و دقت بالا در کلیه عملیات های برنامه مانند : تعریف کالا، تعریف مشتریان، عملیات صدور فاکتور، تسویه فاکتور توسط کارت خوان یا صندوق – ثبت کلیه عملیات تسویه فاکتور در خزانه داری، به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر – سازگاری با انواع چاپگر و لیبل پرینتر، چاپ همزمان به روی چند چاپگر، مثلا چاپ برای مشتری و برای آشپزخانه – سازگاری با انواع بارکد خوان – امکان اتصال به سخت افزارهای جانبی مانند (نمایشگر مشتری ، صندوق پول نقد) – امکان چاپ مجدد فیش برای کاربران دارای مجوز – عدم امکان دسترسی یک صندوق دار به اطلاعات صندوق داران دیگر – امکان تعریف چندین کاربر با سطوح دسترسی مختلف و مختص به هریک از آن کاربران – قابلت اتصال به ترازو

  امکانات فاکتور فروش : امکان گروه بندی کالا ها (مثلا انواع پیتزا، انواع ساندویچ) – امکان گروه بندی مشتریان (مثلا خوش حساب، بد حساب) – امکان استفاده از بارکدخوان، امکان خواندن بارکد ترکیبی(کالا ، وزن، قیمت)، امکان چاپ بارکد کالا – امکان رند کردن مبلغ فاکتور فروش ( گرد کردن پول خرد ) – امکان تعیین تعداد رقم گرد شدن مبلغ فاکتور فروشگاهی – امکان تخصیص تصویر به کالا، امکان تخصیص دکمه میانبر برای کالاهای پر فروش یا کالاهایی که بارکد ندارند، امکان گروه بندی دکمه های میانبر در فاکتور فروشگاهی بر اساس گروه بندی کالاها – چاپ فیش فاکتور فروشگاهی با ابعاد مختلف – ارسال مستقیم مبلغ فاکتور روی دستگاه کارتخوان و تسویه فاکتور توسط کارتخوان – امکان قطعی کردن یا ابطال فاکتور، امکان تعلیق فاکتور فروشگاهی، امکان مشاهده لیست فاکتورهای تعلیقی و تبدیل فاکتور تعلیقی به فاکتور عادی، امکان چاپ مجدد فاکتور – امکان تعریف چندین صندوق – تعریف شیفت و امکان گردش صندوق داران در هر شیفت – گزارش بستن شیفت هر صندوقدار – نمایش لیست قیمت کالاها، با امکان افزایش و یا کاهش قیمت کالاها به میزان مورد نظر برحسب درصد – امکان جستجوی تمامی فاکتورهای صادره بر اساس شماره فاکتور در فاکتور فروشگاهی – امکان صدور فاکتور برگشت از فروش – امکان تعریف بارکد ترکیبی کالاها شامل مثلا بارکد، وزن و فی کالا

  رایگان تست کنید

  استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان

  برای آشنایی و اطمینان از عملکرد برنامه حسابداری فروشگاهی، شرکت کاکتوس امکاناتی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا از این طریق بتوانند قبل از خرید، با نرم افزار رایگان حسابداری کاکتوس کار کرده و سپس اقدام به خرید کنند.

  یکی دیگر از امکانات برای آشنایی متقاضیان با برنامه حسابداری فروشگاهی از طریق هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس می باشد. بدین صورت که از طریق بستر اینترنتی به سیستم کارشناس کاکتوس متصل می شوید و از راه دور، کارکرد برنامه را همراه با توضیحات زنده کارشناس ملاحظه می کنید و اگر سوالی داشتید با ایشان مطرح میکنید تا پاسخ سوالات شما را بدهند.

  برنامه حسابداری صندوق فروشگاهی کاکتوس برای استفاده علاقمندان روی یکی از سیستم های موجود در شرکت کاکتوس کامپیوتر نصب شده است و شما کاربر گرامی برای تست نرم افزار می توانید به مدت محدود از برنامه استفاده کنید.مدت زمان استفاده از این برنامه با هماهنگی با قسمت فروش کاکتوس برای هر کاربر تعیین می گردد. بعد از کار با این برنامه، در صورت تمایل کاربر به خرید توضیحات تکمیلی به ایشان ارائه می گردد.

  بررسی خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی

  خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی یکی از مهمترین راه های کاهش ریسک در کسب و کارهای فروشگاهی می باشد؛ زیرا با کمک به مدیریت منابع مالی به شکلی کامل و جامع، به داشتن بهترین بازده می انجامد. چنین کسب و کارهایی می توانند بهتر از منابع خود استفاده نموده و آنها را حفظ نمایند.

  در همین راستا کاکتوس در پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی خود هر چهار بخش حسابداری، خرید و فروش، انبارداری و خزانه داری را تحت پوشش قرار داده تا این نوع نرم افزار حسابداری از یک سو به صاحبان کسب و کارها تضمین بدهد که با توجه به ارائه یک پکیج کامل، تمامی دریافت ها و مطالبات و همچنین پرداخت‌ها و بدهی‌ های فروشگاه هم به صورت وجوه نقد و هم به صورت اسناد، به دقت و سرعت ثبت و بدهی ها در موعدهای مقرر پرداخت خواهند شد.

  و از سوی دیگر، تضمین بدهد با پوشش ثبت تمام داده های مرتبط با منابع مالی مانند خرید و فروش به بودجه بندی و برنامه ریزی درست توسط مدیران کمک میگردد. در توضیح این مطلب باید بگوییم؛ کاربران نرم افزارهای تحت پوشش این پکیج هر یک قادر هستند گزارشات مورد نیاز مدیران را به موقع در اختیار استفاده کنندگان قرار دهند تا برای برنامه های آینده، بودجه‌ها به درستی بسته شود. باید قبول کرد برنامه‌ریزی مناسب به یک تجارت کمک می نماید تا روند آتی خود را به درستی طی کند.

  داده‌های حسابداری گزارشات نرم افزارهای این پکیج، برای تکمیل ضمانت‌نامه‌های مالی و ضمانت‌های مالیاتی و آماده سازی اسناد بورس به کار گرفته می شوند. خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی با پوشش قرار دادن همه جزئیات مالی درونی و بیرونی فروشگاه داده های لازم را برای تکمیل ضمانت‌نامه‌های مالی فراهم می نماید.

  در حقیقت این نوع نرم افزار قرار نیست تنها یک نرم‌افزار حسابداری خوب باشد؛ زیرا طراحان این پکیج در کاکتوس با بررسی نیازهای فروشگاها با شعبه های متعدد در پی عرضه برنامه جامعی هستند که برای پیش بینی آینده‌ متناسب با اطلاعات قبلی بتوان گام برداشت.

  هر موسسه ای جهت تدوین استراتژی خود بدون در نظر گرفتن داده‌های نرم‌افزار مالی و حسابداری، اهداف مالیاتی هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم و تعهداتی مانند پیش پرداخت‌ها، نمی تواند موفق عمل کند. حتی برای زمانبندی درست برنامه‌های سهام نیز دسترسی داشتن به یک برنامه جامع که در آن برنامه های حسابداری با هم در ارتباط هستند، موثر است.

  مشتریان خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی

  خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی در راستای ایجاد تغییرات اساسی در امور حسابداری فروشگاه ها با یک یا چند صندوق است تا به رونق و سود دهی بیشتر فروشگاه ها منتهی شود. در نرم افزار جامع حسابداری با توجه به ارتباط برنامه ها با هم و هم پوشانی که در نظر گرفته شده، امور حسابداری آسان تر و سریع تر شده و همه عملیات های حسابداری و مالی در تمامی مراکز عمده فروشی و خرده فروشی مورد تایید اداره امور مالیاتی است. وجود بخش های انبارداری که به کنترل مقدار ورودی و خروجی کالاها منتهی می شود و بخش مدیریت حساب های بانکی و صندوق ها و به طور کلی وجوه نقد که نقدینگی و منابع در دسترس را نشان میدهد، از یک سو و از سوی دیگر وجود بخش های بایگانی اطلاعات و اسناد سبب شده خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی خرید یک صندوق تمام مکانیزه فروش باشد. صندوقی که به مدیریت فروشگاه کمک می کند در کنار سودآوری، همه‌ ساختار قانونی فروشگاه را نیز حفظ کند.

  مجموعه کاکتوس با درنظر گرفتن ساختار مجموعه های فروشگاهی و وسعت گردش مالی این نوع کسب و کارها امکان تهیه گزارشات مورد نیاز برای ارائه به اداره دارایی همچون صورت سود و زیان سالانه را به صورت قابل اتکایی فراهم کرده است. با نرم افزار جامع حسابداری با امکان صدور فاکتور خرید و فروش، مرجوعی و برگشت از خرید و فروش در تمام صندوق ها و صدور اسناد به صورت خودکار تمامی تراکنش ها برای تهیه گزارشات امکان پذیر است. البته در این میان لازم به ذکر است که اطلاعات مالی در نرم افزار برای سازمان امور مالیاتی کشور ارسال نمی گردد، تنها گزارشات مورد نیاز از صندوق فروشگاهی گرفته می شود تا بتوان به اداره دارایی این گزارشات را ارائه داد.

  پکیج کامل حسابداری که برای فروشگاه ها در نظر گرفته می شود باید بتواند به افزایش بهره وری و ارتقا دقت برنامه ریزی، مدیریت صحیح کالاها و موجودی ها، مدیریت تعهدات فروشگاه و کنترل نقدینگی و کنترل خرید و فروش و قیمت تمامی محصولات منجر شود، لذا در دوره ای که پیشرفت روزافزون علم و همگام شدن کسب و کارها با فناوری و علم در سراسر دنیا انجام می گیرد، خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی یکی از مهمترین تصمیم گیری های مدیران برای کنترل منابع مالی است. هر فروشگاهی نیاز به چنین پکیجی برای اتخاذ مناسب ترین راه برای تامین مالی، را دارد.

  خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان

  خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی، تمامی سیستم های خرید و فروش، حسابداری، انبارداری و خزانه داری را با هم در اختیار کسب و کارهای فروشگاهی قرار می دهد، این امکان را به صورتی فراهم نموده که سیستم ها هم ماهیت خود را حفظ می کنند و هم با هم به نحوی ارتباط داشته باشند که گردش اطلاعات در این زنجیره به هم پیوسته به طور سیال جریان داشته باشد.

  مدیری که به همه سیستم ها دسترسی دارد به راحتی هر زمان که بخواهد می تواند به جدیدترین و دقیق ترین اطلاعات مالی و انبارداری برای برنامه ریزی و توضیح به سرمایه گذاران و حتی جذب سرمایه گذار جدید دسترسی داشته باشد. کاکتوس میخواهد با عرضه این پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی ویژه خود که حتی در سایت به صورت رایگان و آزمایشی در اختیار افراد قرار می گیرد، تمامی نیازهای فروشگاه ها را در قسمت های مالی، انبار، سفارشات، فروش و … را به صورت کامل براورده کند.

  قیمت خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی

  کسب وکارهای کوچک در گذشته با توجه به گردش مالی محدود، معمولا نیازی به داشتن حسابدار و انجام کار های حسابداری نمی دیدند، لذا در آنها تهیه گزارشاتی که سود و زیان مجموعه را نشان دهد، انجام نمی شد؛ اما در شرایط کنونی که نه تنها تعداد کالاها و تراکنش ها افزایش یافته و حتی اکنون معاملات به صورت آنلاین و در شبانه روز انجام می گردد، دیگر عملا امکان ثبت حساب و کتاب ها به صورت دستی و در صفحات کاغذ پاسخگو نیست.

  اکنون نیاز به سیستم های اطلاعاتی است که در نقش یک ابزار کارآمد ظاهر شده و پاسخگوی چنین نیازهایی باشد. در این میان حتی راهکار استخدام چندین حسابدار با تجربه نیز نمی تواند پاسخگو باشد؛ زیرا هم هزینه ی زیادی را تحمیل می کند و هم امکان خطای انسانی وجود دارد و حتی سرعت عمل بالایی نیز نخواهد داشت؛ بنابراین نیاز به خرید نرم افزار جامع فروشگاهی که نقش مناسب و موثری در امور مالی بر عهده بگیرد احساس می گردد. در همین راستا در ادامه مطلب جهت نشان دادن نقش موثر این پکیج در مدیریت مالی فروشگاه ها به مزایا و امکانات تک تک برنامه های پکیج می پردازیم.

  خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس

  خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی کسب و کارها در گام اول نرم افزار حسابداری فروشگاهی را برای کاربران عرضه نموده و این اولین حلقه از زنجیره ای است که پکیج فراهم نموده است. در حقیقت کاکتوس با پکیج خود یک جزیره اطلاعاتی در فروشگاه فراهم می کند تا تمامی اطلاعاتی مورد نیاز در اختیار افراد ذیصلاح و مدیران ارشد قرار گیرد. کاربران نرم افزار های پکیج جدا هستند و برای هر پستی میزان دسترسی تعریف می گردد تا بطور جداگانه به داده های هر بخش دسترسی داشته باشند و گزارشات لازم را تهیه کنند. تمامی بخش ها با هم در ارتباط بوده و یک مجموعه اطلاعاتی را برای مدیریت ستادی و انبارداری در اختیار مدیران قرار می دهند.

  لازم به ذکر است؛ نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس امکانات سیستمی را با اتکا به تجربیات حسابداران و متخصصان مالی با تجربه و آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات تهیه نموده است و این برنامه با دادن امکان ثبت اطلاعات مالی به صورت دقیق، محاسبه سود و زیان در هر زمانی که نیاز باشد و همچنین ثبت و محاسبه هزینه های ورودی و خروجی یکی از مهمترین و پر ریسک ترین جنبه های اداره فروشگاه یعنی مدیریت مالی آن را رفع نموده است. زیرا حجم بالای صورتحساب ها و داد و ستد هایی که مخصوصا در فروشگاه های زنجیره ای در هر دوره انجام میشود، ثبت وقایع مالی تجارت و مدیریت مالی آن ها را پر ریسک نموده است.

  آنچه که در رابطه با فروشگاه ها مبرهن می باشد تراکنش های متعدد روزانه می باشد که نیاز به تحت پوشش قرار گرفتن مدیریت این تراکنش ها را می طلبد. لذا امکان معرفی تعداد نامحدود کاربر و تعیین دسترسی آنها به فاکتور و سایر منوها می تواند به مدیریت بهتر فعالیت ها کمک نماید. همچنین در راستای مدیریت بهتر مالی کسب و کارها، ثبت و تعیین وضعیت چک های ثبت شده به طوری که مشخص باشد کدام چک ها در جریان هستند، کدام چک ها برگشت خورده اند، کدام ها وصول شده اند در این نرم افزار امکان پذیر است.

  انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری در پکیج حسابداری کاکتوس، آن را به عنوان یکی از ملزومات مدیریتی برای عمده فروشی ها و خرده فروشی ها تبدیل کرده است، به صورتی که آنان با امکان گزارش گیری از لیست مشتری ها و تامین کننده ها خود و همچنین امکان تهیه گزارشات کاملی که سوابق مشتری و تامین کننده ها را از قبیل فاکتورهای خرید و فروش آنها، پرداختی ها و برگشتی ها را نشان می دهد می توانند در رابطه با تخفیفات و تامین رضایت مندی آنها گام بردارند. این بدان معنی است که نرم افزار حسابداری برای اجرای طرح های ویژه در فروشگاه کارآمد و مناسب می باشد.

  خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی کاکتوس خرید یک برنامه بسیار کاربردی است؛ در آن امکانات با توجه به شرایط فروشگاه های کوچک و بزرگ در نظر گرفته شده است. گزارشات دفاتر و ترازهای کل، معین و تفضیلی، تراز آزمایشی و مانده حساب اشخاص همگی مواردی هستند که قبل از ورود نرم افزارهای حسابداری به کسب و کارها، همگی به صورت دستی انجام می شد و با توجه به انجام آن توسط حسابداران امکان خطای انسانی در آنها همیشه وجود داشت.
  از سوی دیگر بسیار زمان بر و در صورت وجود تراکنش های بسیار بالا، کاری بس دشوار بود.

  اکنون با خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی که نرم افزار حسابداری را در این پکیج در اختیار کاربران قرار می دهد با حذف خطاهای انسانی و با افزایش سرعت عمل و دادن امکان ویرایش اسناد چنین مشکلاتی حل شده است. کاربران این نرم افزار هر زمان که نیاز باشد می توانند با محدود کردن تاریخ و شماره سند یا سرفصل حساب ها و یا محدود کردن اسناد قطعی و غیر قطعی این گزارشات را در اختیار مدیریت قرار دهند.

  امکان خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی در کاکتوس

  دومین حلقه پکیج کاکتوس که با خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای عمده فروشی ها و خرده فروشی فراهم گردیده است، نرم افزار انبارداری کاکتوس می باشد؛ این نرم افزار به کاربران و هر پستی که اجازه دسترسی به این داده ها را دارد، این امکان را می دهد که به موقع به اطلاعات کالا و انبارها دسترسی داشته باشند.

  اطلاع از موجودی کالاها و مشخصات آنها یکی از مهمترین عوامل موفقیت در هر فروشگاهی می باشد و یکی از نیازمندی های اساسی این گروه از کسب و کارها است. بر طبق نظر استفاده کنندگان این حلقه پکیج، باید قبول کرد فراهم شدن امکان مدیریت لحظه ای بر روی کالاهای موجود در انبار ها با خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی سبب افزایش سرعت ارائه خدمات به مشتریان شده و تمامی مشکلات موجود در سیستم های دستی و سنتی را به کلی از بین برده است. سیستم انبارداری با سیستم حسابداری در ارتباط است و تمامی محاسبات در فرآیند ثبت عملیاتهای حسابداری و کنترل انبار به طور کاملا مکانیزه انجام می گردد، در حقیقت هدف تعریف شده برای این قسمت پکیج، دادن امکان مدیریت انبار به ساده ترین روش ممکن برای کسب و کارها می باشد.

  در همین راستا در نرم افزار انبارداری فروشگاهی می بینیم با توجه به تعداد شعب فروشگاه می توان به صورت نامحدود مراکز انبار تعریف نمود و کالاها را در 4 سطح کدگذاری کرد. همچنین از امکات دیگری که انبارداری کاکتوس برای کاربران در راستای مدیریت کارآمد انبار فراهم نموده است تعریف حداقل و حداکثر موجودی برای هر کالا می باشد به طوری که اگر موجودی کالایی به کف سفارش رسید، به کاربران هشدار داده شود.

  در انبارداری سنتی بارها امکان اتمام موجودی کالایی وجود دارد و معمولا از زمان ثبت سفارش تا تحویل کالا به ویژه کالاهای پرمصرف، چالش های زیادی برای فروشگاه ایجاد می شود؛ اما با خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی میتوان از یک سو به موقع ثبت سفارش نمود و از سوی دیگر با تعریف میزان حداکثر برای کالای کند مصرف، خرید اضافی ننمود.

  گزارشات موجودی مقداری ریالی نیز به علت حجم بالای کالاها در فروشگاهها از امکاناتی که که صاحبان کسب و کار بدان علاقه ویژه ای دارند؛ آنان می خواهند ارزش ریالی هر یک از کالاهایی که در انبار خود دارند را بدانند، لذا این مورد نیز در برنامه انبارداری کاکتوس گنجانده شده است.

  لازم به ذکر است در انبارگردانی آخر دوره فروشگاه ها بسیار اتفاق می افتد که مغایرت بین موجودی کالا با حواله های دستی صادر شده دیده میشود که معمولا به سبب خطای انسانی است. در این نرم افزار ها ثبت انواع رسید و حواله انجام می گیرد؛ کاربر می تواند حواله های خرید و فروش یا مرجوعی و یا حتی امانی و انتقالی بین انبارها و .. را سیستمی صادر کند.

  خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی به صورت آنلاین

  حلقه سوم پکیج حسابداری کاکتوس نرم افزار خرید و فروشگاهی میباشد؛ این حلقه در مرکز توجه این پکیج می باشد؛ زیرا فروشگاه با خرید و فروش سروکار دارد و روش کسب درآمد آن بر این اساس تعریف شده است. تراکنش های خرد و کلان در شبانه روز در این کسب و کارها انجام می گیرد که اگر به خوبی ثبت نگردند در نهایت به متضرر شدن کسب و کار منتهی می شوند.

  با خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی تمامی ثبت های مالی و تهیه گزارشات مختلف مربوط به خرید و فروش کالا و خدمات به راحتی امکان پذیر می گردد. به طوری که گزارشات معمولی از قبیل گزارشات ارزش افزود و خرید و فروش فصلی در آن قابل دریافت است.

  ابتدایی ترین امکاناتی که یک نرم افزار خرید و فروش در اختیار کاربران باید قرار دهد؛ امکان ثبت چاپ پیش فاکتور و فاکتور فروش است که اگر با درج میزان تخفیف و میزان سود مشتری همراه باشد، در جلب رضایت مشتریان میتواند بسیار بهتر عمل نماید. اما امکاناتی که حسابداران با تجربه هنگام خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی مدنظر قرار می دهند داشتن امکان تعریف اعتبار برای مشتریان می باشد. آنان می خواهند بتوانند با اختصاص حداکثر اعتبار برای هر مشتری و امکان مدیریت آن در زمان ثبت فاکتور هم از ریسک فروش اعتباری بکاهند و هم بتوانند رضایت مشتریان را جلب نمایند؛ زیرا عدم چنین امکانی با توجه به وجود مشتریان زیاد و مشغله کاری بالا کار مدیریت حسابهای مشتریان را برای حسابداران مشکل می کند. لذا وقتی چنین امکاناتی در کنار امکان تعیین روش پرداخت بهای کالاها قرار می گیرد می توان مشخص نمود کدام مشتری می تواند با چک و تا چه میزانی خرید نماند. امکان تعریف انواع روش پرداخت در یک نرم افزار خوب تعریف شده است.

  وقتی کسب و کاری به دنبال گسترش معاملات و خرید و فروش خود است؛ نمیتواند از افزایش تنوع اجناس خود چشم بپوشد، لذا داشتن یک نرم افزار جامع که تمام فرایندهای خرید و فروش اجناس در آن ثبت شود و گزارش هایی مانند گزارشات مقدار خرید و فروش هر کالا را بتواند در اختیار استفاده کنندگان داخلی و خارجی قرار دهد، میتواند کمک کند، صاحبان کسب و کار با بررسی میزان تقاضا از سمت بازار و … برای فروشگاه های کوچک و بزرگ خود تصمیم گیری کنند. همچنین قابل ذکر است در این نرم افزار خرید و فروش، تمام اطلاعات مربوط به فروش کالاها و اطلاعات دقیق فروشندگان و خریداران قابل ثبت و نگهداری می باشد.

  مزایای خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی

  در هنگام خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی با حلقه چهارمی روبرو هستیم به نام نرم افزار خزانه داری کاکتوس که امروزه با توجه به افزایش معاملات که به گردش مالی بالای آنها منتهی می گردد، برای تمامی صاحبان عمده فروشی و خرده فروشی ها ضروری می باشد؛ زیرا عدم اطلاع از میزان گردش مالی به روز فروشگاه و عدم کنترل بر وجوه نقد سبب می گردد، آنان نتوانند به موقع درباره کسب و کار خود تصمیمات مناسبی را اتخاذ نمایند.

  هر مدیری برای گرفتن تصمیماتی همچون افزایش سرمایه یا جذب سرمایه گذار و یا حتی تامین اعتبار از بانک، به موجودی نقدی حال و آینده خود باید اشراف کامل داشته باشد. مدیر یا صاحب فروشگاه بدون داشتن کنترل لازم بر جریان نقدینگی نمیتواند به ارائه اطلاعات دقیق و به موقع و صحیح، به سرمایه گذاران و سهامداران بپردازد؛ بنابراین اعتبار مجموعه او در مقابل آنان و در ادامه سلسله وار با عدم تامین به موقع کالاها در قبال مشتریان به خطر خواهد افتاد.

  در همین راستا باید قبول نمود موضوع فروش به خودی خود در کسب و کارهای فروشگاهی به عنوان منبع درآمد اصلی آن کسب و کار و موتور محرکه آن کسب می باشد، لذا اگر جریان نقدینگی صندوق ها که نتیجه فروش کالا ها هستند تحت کنترل نباشند، عملا فروش نخواهد توانست این کسب و کار را به جلو حرکت دهد.

  تیم کاکتوس با درنظر گرفتن چنین واقعیاتی به ارائه ی نرم افزار حسابداری خزانه داری خود در پکیج جامع پرداخته است؛ تمام حسابداران و صاحبان کسب و کار به اهمیت نرم افزار خزانه داری اشراف کامل دارند و اغلب در مجموعه خود از بین حسابداران معتمد فردی را برای کار با این نرم افزار انتخاب می نمایند.

  در این نرم افزار جهت کنترل بهتر وجوه نقدی امکان معرفی انواع بانکها و شعبات بانک و حتی انواع حسابهای بانکی، چک ها، صندوق دارها و تنخواه گردان ها فراهم شده است. کاربر میتواند به معرفی منابع درآمد فروشگاه پرداخته و آن ها را گروه بندی کند و در ادامه انواع مصارف را نیز معرفی کند تا کنترل ورود و خروجی منابع مالی به خوبی امکان پذیر گردد.

  در هنگام خرید پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی باید این نکته مدنظر قرار گیرد که یک سیستم خزانه داری باید به مدیران کمک کند دخل و خرج را تحت کنترل داشته باشند، در همین راستا تمامی اطلاعات اشخاص، تمامی دریافت و پرداخت ها باید ثبت و نگهداری شوند، بانک و تنخواه، صندوق و سایر گردش های مالی که با دریافت و پرداخت سروکار دارند باید کاملا تحت کنترل باشند. تنها در چنین شرایطی است که خدمات خرید نرم افزار حسابداری کارآمد و مناسب می باشد.

  در ادامه با ما همراه باشید با

  نسخه ها و لیست قیمت بسته نرم افزار حسابداری فروشگاهی

  پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی  و حسابداری صندوق فروشگاهی کاکتوس، یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای حسابداری برای فروشگاه ها و فروشگاه های زنجیره ای می باشد که می تواند نیازهای مختلف کسب و کارهای مختلف را برطرف کند. این نرم افزار حسابداری ساده برای مدیریت فروشگاه های کوچک و متوسط تا فروشگاه های بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای مناسب بوده و می تواند تمامی نیازهای آنان را مرتفع سازد. به همین دلیل ما بر آن شدیم که پکیج نرم افزار حسابداری فروشگاهی و صندوق فروشگاهی کاکتوس را در 2 دسته (فروشگاهی و فروشگاهی بازرگانی (صندوق فروشگاهی ) ) ارائه کنیم تا هر کسب و کار و سازمانی بر اساس نیاز و بودجه ای که دارد اقدام به خرید و تهیه نرم افزار حسابداری فروشگاهی کند.

   

  برای مشاهده لیست قیمت های هر دسته، روی تب ها کلیک کنید.

  در نسخه حسابداری فروشگاهی شما می توانید تنها از یک صندوق استفاده کنید و قادر خواهید بود که تمامی عملیات و فرآیندهای موجود در فروشگاه و مغازه خود را مدیریت کنید. این نسخه مناسب برای کسب و کارهای خیلی کوچک با فعالیت خیلی کم تا فروشگاه های بزرگ که تنها از یک صندوق فروشگاهی استفاده میکنند، می باشد. در صورتی که در انتخاب نوع مناسب برای کسب و کار خود تردید دارید، ( انتخاب بین نسخه فروشگاهی و نسخه فروشگاهی – بازرگانی (صندوق فروشگاهی ) ) کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی و بهترین پلن را که مناسب برای کسب و کار و سازمانتان هست را به شما معرفی کنند.

  آن دسته از کسب و کارهایی که بیش از یک صندوق فروشگاهی دارند، باید از نسخه فروشگاهی – بازرگانی کاکتوس استفاده کنند. در این حالت نیاز است که یک دیتابیس مرکزی وجود داشته باشد تا تمامی تراکنش های سایر صندوق های موجود در فروشگاه، به این دیتابیس مرکزی انتقال پیدا کند تا در آینده عملیات حسابداری مختلف بر روی آن انجام شود. به دلیل آنکه در این حالت دیتابیس مرکزی وجود دارد، به همین دلیل موجودی انبار به روز خواهد بود و در صورتی که در صندوقی کالایی به فروش برسد، سایر صندوق ها قادر خواهند بود تا تنها از باقیمانده آن کالا فاکتور صادر کنند. این آنلاین بودن دیتابیس در فروشگاه های زنجیره ای که فروش بالایی دارند بسیار کاربردی میباشد. در صورتی که در انتخاب نوع مناسب برای کسب و کار خود تردید دارید، کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی و بهترین پلن را که مناسب برای کسب و کار و سازمانتان هست را به شما معرفی کنند.

  هر روز با یک مطلب تازه و جذاب همراه ما باشید

  آخرین مقالات

  در این بخش می توانید مقالات مرتبط با موضوع حسابداری و نرم افزار حسابداری را مشاهده نمایید. این مقالات چکیده ای از مهمترین مباحث مرتبط با حسابداری و سیستم حسابداری کاکتوس را به زبانی ساده برای شما بیان می کند. به عنوان مثال مهمترین نکاتی را که باید قبل از خرید نرم افزار حسابداری مد نظر قرار دهید را می توانید در بلاگ سایت نرم افزار حسابداری کاکتوس مشاهده فرمایید. مقالات را مطالعه کنید و دانش خود را با دیگران در میان بگذارید فقط کافیست روی مقاله مورد نظر کلیک کنید. اگر نظری داشتید یا درخواست توضیح درباره مسئله خاصی را داشتید خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارید.

  نرم افزار حسابداری قنادی شرکت کاکتوس

  نرم افزار حسابداری قنادی شرکت کاکتوس برای هر صنف نرم...

  نرم افزار حسابداری عطاری را با کاکتوس بشناسید

  نرم افزار حسابداری عطاری نرم افزار حسابداری عطاری یک نرم...

  نرم افزار حسابداری صوتی و تصویری

  خرید نرم افزار حسابداری صوتی و تصویری نرم افزار حسابداری...

  نرم افزار حسابداری سوپر پروتئین کاکتوس

  نرم افزار حسابداری سوپر پروتئین نرم افزار حسابداری سوپر پروتئین...