آشنایی با نرم افزار خرید و فروش بازرگانی و شرکتی

نرم افزار خرید و فروش کاکتوس قابلیت ثبت کلیه عملیات خرید و فروش کالا و خدمات برای انواع و اقسام موسسات و کسب و کارهای مختلف را دارا می باشد. نرم افزار خرید و فروش کاکتوس امکان تعریف خدمات، و ثبت تراکنش های خرید و فروش خدمات را هم دارا می باشد. در واقع شما با خرید یک برنامه، هم قادر به ثبت خرید و فروش کالا هستید و هم قادر به ثبت خدمات در سیستم نرم افزاری خود می‌باشید. در برنامه های بازرگانی کاکتوس که نرم افزار حسابداری مالی جزئی از آن است کاربر می تواند به ازاء خدمات مختلف سرفصل هایی در حسابداری تخصیص دهد و بدین قرار می تواند برای فاکتورهای خرید و فاکتورهای فروش صدور سند حسابداری نمای هزینه های خرید خدمات و درآمدهای فروش خدمات در حسابداری نیز ثبت گردد.

قبل از آنکه به بیان ویژگی های این سیستم نرم افزاری بپردازیم، به شما پیشنهاد می دهیم ابتدا ویدیو تهیه شده روبرو را، که دمو کوچکی از ویژگی ها و شمایل کلی برنامه به نمایش گذاشته است را تماشا کنید.

قیمت نرم افزار حسابداری بازرگانی
20000 +

تجربه‌های موفق اجرایی

بیش از 20,000 تجربه موفق اجرایی نرم افزار برای تمامی کسب و کارها

98 +

مشاغل تحت پوشش

پوشش دهی و ساپورت بیش از 98 کسب و کار مختلف حوزه های مختلف

آشنایی سریع با امکانات مهم برنامه خرید و فروش بازرگانی

تعریف نحوه شماره دهی به فاکتور خرید و فروش /// شماره دهی مجزا به انواع فاکتورهای مختلف. /// ثبت فاکتور خرید، فروش کالا و خدمات ، فروش فروشگاهی، مرجوعی و امانی و فاکتور برگشت از فروش فاقد مرجع. /// نمایش مانده طرف حساب در فاکتور. /// تعریف اضافات و کسورات ذیل فاکتور. /// تعریف اضافات و کسورات به ازای هر ردیف در فاکتور. /// ثبت مالیات بر ارزش افزوده و عوارض به ازای هر ردیف در فاکتور. /// ثبت ردیف های نامحدود برای هر فاکتور. /// امکان صدور سند خودکار برای فاکتورهای خرید و فروش ( در صورت فعال بودن سیستم حسابداری )

برخی دیگر از امکانات نرم افزار خرید و فروش کاکتوس عبارتند از : انواع گزارشات خرید و فروش به تفکیک فاکتور و با محدود کردن تاریخ، شماره فاکتور، مشتری، کالا و سایر گزینه ها. /// ثبت پیش فاکتورکالا و خدمات. /// امکان تبدیل پیش فاکتور به فاکتور /// طراحی فاکتور فروش در مدل های متفاوت. /// ثبت فاکتور فروش تجمیعی براساس چند حواله انبار. /// ثبت فاکتور فروش موقت. /// امکان تبدیل فاکتور موقت به فاکتور عادی. /// درون آوری بارکد از فایل txt

تنظیم تعداد کاراکترهای شماره فاکتور خرید و فروش و نیز شماره شروع جهت هر یک از انواع فاکتور خرید و فروش. ///  امکان مرتب سازی شماره های فاکتور خرید و فروش به صورت خودکار، توسط برنامه ، با انتخاب کاربر. /// تعریف عناوین و اسامی امضا کنندگان ذیل هر یک از انواع فاکتور خرید و فروش. ///  نمایش موجودی کالا در فاکتور . /// نمایش آخرین فی فروش در فاکتور. /// تعریف عناوین نسخ چاپی، جهت چاپ فاکتور خرید و فروش. /// گزارش بازاریاب /// امکان ثبت بارکد ترکیبی ( اتصال به ترازو ) /// امکان گزارش گیری فصلی در نرم افزار : در برنامه های خرید و فروش کاکتوس گزارشات خرید و فروش فصلی تعبیه شده است. کاربر می تواند از این گزارشات برای ثبت تراکنش های خرید و فروش موسسه در سامانه گزارشات فصلی دارایی استفاده نماید.

ثبت اطلاعات کالاها /// ثبت اطلاعات خدمات /// ثبت اطلاعاعات خریداران و فروشندگان /// ثبت تراکنش های خرید و فروش کالا /// ثبت تراکنش های خرید و فروش خدمات /// محاسبه و ثبت مالیات بر ارزش افزوده خرید و فروش /// ثبت بازاریاب ها و درصد بازاریابی /// گزارشات خرید کالا و خدمات /// گزارشات فروش کالا و خدمات /// اجرا تحت شبکه با کاربران متعدد /// تبت تراکنش های خرید و فروش ارزی /// گزارشات خرید فصلی ویژه دارایی /// گزارشات فروش فصلی ویژه دارایی /// استفاده از فن آوری های نوین برنامه نویسی /// استفاده از بانک اطلاعاتی قدرتمند /// مناسب برای تراکنش های سنگین و متعدد /// امکان ثبت پیش فاکتور و فاکتور فروش و چاپ آن به صورت دلخواه. /// امکان رده بندی مشتریان و تعریف کامل مشخصات آن ها در گروه های مختلف. /// امکان تعریف مشخصات نمایندگان فروش اجناس (بازاریاب ها) و محاسبه و درج سود حاصل از فروش برای ایشان. /// امکان تعریف تعرفه فروش اجناس و لیست قیمت آن ها.

مدیریت هوشمند تمامی کسب و کارها

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار خرید و فروش بازرگانی و شرکتی

زیر سیستم های نرم افزار حسابداری
ویژگی مهم سیستم‌ خرید و فروش

اطلاعات بیشتر

امکانات نرم افزار حسابداری
امکانات نرم افزار خرید و فروش

اطلاعات بیشتر

اصناف تحت پوشش نرم افزار حسابداری
اصناف و کسب و کارهای تحت پوشش

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول نرم افزار حسابداری
سوالات متداول

اطلاعات بیشتر

دمو نرم افزار حسابداری
دمو نرم افزار

اطلاعات بیشتر

پشتیبانی نرم افزار
پشتیبانی نرم افزار

اطلاعات بیشتر

نظرات مشتریان نرم افزار حسابداری
نظرات مشتریان

اطلاعات بیشتر

لیست قیمت نرم افزار حسابداری
لیست قیمت نرم افزار خرید و فروش

اطلاعات بیشتر

تماس با ما نرم افزار حسابداری
تماس با ما

اطلاعات بیشتر

نرم افزار رایگان حسابداری
نرم افزار رایگان خرید و فروش

اطلاعات بیشتر

ویدیوهای آموزشی نرم افزار حسابداری
ویدیوهای آموزشی نرم افزار

اطلاعات بیشتر

آشنایی بیشتر با

مهمترین ویژگی های نرم افزار خرید و فروش بازرگانی

01

ثبت خرید و فروش کالا

درج انواع خرید و فروش کالا در نرم افزار خرید و فروش کاکتوس
02

ثبت خدمات

امکان ثبت خدمات و ثبت خرید و فروش کالا با خرید یک نرم افزار
03

گزارشات فصلی

انجام عملیات تهیه گزارشات فصلی توسط نرم افزار خرید و فروش به صورت اتوماتیک
04

گزارشات متنوع

گزارش مانده حساب مشتری، صورتحساب مشتری و... در نرم افزار
05

پیوست فایل

پیوست ضمائم به اسناد خرید و فروش و نگهداری آنان در نرم افزار خرید و فروش

در نرم افزار خرید و فروش بازرگانی کاکتوس

برخی از خدمات کاکتوس برای مشتریان نرم افزار خرید و فروش
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
کسب و کار خود را هوشمندانه مدیریت کنید

بهترین نرم افزار خرید و فروش برای شرکت های بازرگانی

با توجه به اینکه در حال حاضر تعداد زیادی نرم افزار خرید و فروش در بازار کشور توسط شرکت های مختلف ارائه شده است، باید در انتخاب یک نرم افزار خرید و فروش دقت عمل بیشتر به کار برد. دلیل این امر این است که اگر شما در آینده با رشد کسب و کار خود، خواهان ارتقا نرم افزار با نیازهای جدید بوجود آمده در شرکت خود باشید، باید نرم افزار خرید و فروشی که انتخاب کرده اید این قابلیت را دارا باشد. در غیر این صورت مجبور خواهید بود که دوباره نرم افزار جدیدی را خریداری و اطلاعات نرم افزار قبلی را به نرم افزار جدید منتقل کنید که این امر انرژی بسیار زیادی را در سازمان شما هدر میدهد. متاسفانه در حال حاضر تنها تعداد کمی از نرم افزار حسابداری به سمت انجام کارهای پیچیده حسابداری به طور خاصی به مقوله تجارت اشاره میکنند، می پردازند. در نرم افزار خرید و فروش جامع کاکتوس عملیات خرید کالا و خدمات و نیز فروش آن، ثبت و گزارش‌گیری می شود. این برنامه در ارتباط با برنامه انبارداری نیز قابل استفاده است، بدین قرار که اطلاعات پایه کالاها و انبارها در برنامه انبارداری ثبت و ذخیره می گردد و تراکنش های خرید و فروش در برنامه خرید و فروش. این برنامه با استفاده از فناوری های جدید نرم افزاری و آخرین نسخه های بانک اطلاعاتی پیاده سازی شده است، به همین سبب قابلیت پاسخگویی به نیازهای شرکت ها و موسسات با حجم بالای تراکنش های خرید و فروش را دارا می باشد. همچنین از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به تحت شبکه بودن آن اشاره کرد که باعث شده است یکپارچگی خوبی در بین سازمان بوجود آید. گزارشات متنوع خرید و فروش همچون خرید و فروش فصلی، گزارشات ارزش افزوده و… در برنامه تعبیه شده است تا باعث افزایش سرعت عمل در سازمان ها شود. این نرم افزار ظاهری زیبا و شکیل دارد. سهولت کاربری، انسجام و امنیت اطلاعاتی از ویژگی های این نرم افزار خرید و فروش است. همچنین امکان کار درشبکه و ثبت تراکنش مالی شرکت ها و موسسات بزرگ را نیز به راحتی انجام میدهد. این برنامه نیازهای عمومی مدیران مالی در ثبت اسناد و گزارش گیری های متنوع را پاسخگو می باشد.

هوشمندی در نرم افزار حسابداری بازرگانی

چرا نرم افزار خرید و فروش کاکتوس؟

01
تعریف انواع مختلف فروش و صدور اعلامیه قیمت بر اساس نوع فروش

02
امکان پیوست انواع فایل به سند

03
صدور صورت حساب مشتریان

04
محاسبه خودکار مالیات بر ارزش افزوده و تهیه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

05
یکپارچگی اطلاعات بین انبار و فروش و دریافت و پرداخت

06
امکان استفاده از حالت‌های متعدد گزارش‌گیری

07
امکان تهیه فایل خرید و فروش فصلی، نمودارهای فروش (ماهانه/روزانه)، سود و زیان فروش و گزارش تجزیه سنی بدهکاران

08
ثبت فاکتور خرید، فروش کالا و خدمات ، فروش فروشگاهی، مرجوعی و امانی و فاکتور برگشت از فروش فاقد مرجع

09
امکان صدور سند خودکار برای فاکتورهای خرید و فروش ( در صورت فعال بودن سیستم حسابداری )

بهترین نرم افزار خرید و فروش برای شرکت بازرگانی

.``بهترین نرم افزار خرید و فروش شرکتی``، ``بهترین برنامه فروش برای شرکت بازرگانی``، ``بهترین نرم افزار مدیریت خرید و فروش `` و ... احتمالا این عبارات از اولین جستجوهایی هستند که شما برای پیدا کردن یک برنامه مناسب برای مدیریت خرید و فروش شرکت بازرگانی خود در گوگل وارد می کنید و در سایت های متعدد به گشت و گذار و خواندن اطلاعات و مشخصات هر صفحه می پردازید. امروزه فروشگاه ها و شرکت های بازرگانی با حجم بالایی از تراکنش مواجهند که می بایست تمامی فرآیند های مالی فروشگـاه ها یا شرکت های بازرگانی برای موفقیت به صورت دقیق و یکپارچه گردآوری شود. در گروه نرم افزاری کاکتوس ما نرم افزار خرید و فروش بازرگانی را بـرای کســب و کارهــای متوسط ، کوچک و بزرگ طراحــی و تولیــد کرده ایم.
.با گسترش روز افزون معاملات و خرید و فروش و افزایش تنوع اجناس، داشتن یک نرم افزار خرید و فروش برای سامان دادن به میزان خرید و فروش اجناس، بررسی میزان تقاضا از سمت بازار و … برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ از اهمیت بالایی برخوردار شده است. دو مورد فروش و نگهداری دقیق اطلاعات فروشنده و مشتری از مهمترین موضوعاتی است که مجموعه های مربوطه را درگیر می کند. باید توجه داشته که فروش به خودی خود به عنوان منبع درآمد و موتور شرکت برای هر سازمانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین ارائه اطلاعات دقیق و به موقع و صحیح، ضامن اعتبار مجموعه در مقابل مشتریان شرکت می باشد. پس باید این موارد در نرم افزار خرید و فروش از پیش پیاده سازی شده باشد که بتواند گزارشات درستی را به مدیران سازمان ارائه دهد.
. امکان ثبت پیش فاکتور و فاکتور فروش و چاپ آن به صورت دلخواه /// امکان ثبت نام و نشانی و اطلاعات دقیق از مشتری و ایجاد شناسه مخصوص /// امکان رده بندی مشتریان و تعریف کامل مشخصات آن ها در گروه های مختلف /// قابلیت تعریف نقاط عطف برای فروش کالاهای موجود همراه با اخطار دهی به مدیریت سیستم. کابرد این مهم در مواقعی است که سفارش بیش از حد موجود ثبت شده و یا در مواردی کالا بایستی به صورت عمده به فروش رد مقدار کمتر از حداقل نرخ عمده ثبت شده /// امکان تعریف و درج مراکز و مواردی که اجناس مورد استفاده قرار میگیرند /// امکان تعریف و ثبت روش پرداخت ارزش کالا بر روی فاکتورها /// امکان تعریف مشخصات نمایندگان فروش اجناس (بازاریاب ها) و محاسبه و درج سود حاصل از فروش برای ایشان /// قابلیت اعلام مواردی که باعث افزایش و یا کاهش شده اند و نیز ثبت آن در فاکتورها /// امکان تخصیص تاریخ بر روی پیش فاکتور فروش اجناس و روزانه سازی آن ها. این عمل برای کنترل ارزش و نرخ عرضه کالاها به صورت خودکار در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

نرم افزار فروش چیست؟

نرم افزار های فروش در فروشگاه‌ها، شرکت های بازرگانی و… به عناوین مختلفی تحت عنوان نرم افزار خرید و فروش فروشگاهی یا نرم افزار فروشگاهی یا نرم افزار خرید و فروش بازرگانی و… شناخته می شود. در واقع نرم افزار فروش باعث می‌شود چرخه فروش محصولات شما ساده، بهینه و تسریع شود. برنامه های فروش می‌توانند، کلیه مراحل فروش مانند دریافت و تایید سفارش مشتریان، صدور پیش‌فاکتور و فاکتور فروش، تحویل کالا و… را ثبت و ضبط و کنترل کند. همچنین با استفاده از نرم افزار مدیریت فروش می‌توانید گزارش‌های تحلیلی متنوعی از روند فروش فعلی تهیه و میزان فروش آینده خود را پیش‌بینی کنید تا بتوانید سازمان خود را رشد بهتری دهید و منابع مالی سازمان خود را مدیریت کنید.

کاربرد نرم افزار فروش چیست؟

در ادامه به برخی از کاربردهایی که یک نرم افزار فروش در سازمان دارد اشاره میکنیم. توجه داشته باشید که در دنیای امروز نرم افزار خرید و فروش یا نرم افزار فروش از اهمیت بالایی در هر سازمانی که با مشتری و فروش کالا یا خدمات در ارتباط است، برخوردار است. زیرا شما بدون داشتن سیستمی که بتواند به راحتی امور خرید و فروش شما را کنترل کند،  نمی توانید رشد کنید و به موفقیت برسید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از :

 • تعریف و دسته‌بندی مشتریان و ایجاد پروفایل برای آن‌ها
 • تعریف توزیع‌کنندگان کالا و کانال‌های متفاوت توزیع
 • تعریف فروشگاه‌ها و انبارهای مختلف در سیستم فروش
 • قابلیت صدور فاکتور و پیش فاکتور
 • قابلیت کنترل موجودی‌های محصولات
 • معرفی تامین کنندگان و تعریف حساب های مجزا
 • قابلیت ادغام با انواع مختلف نرم افزارهای حسابداری و فروشگاهی و سایر ماژول های نرم افزاری از قبیل انبارداری یا خزانه داری ( نرم افزار چک و صندوق )
 • اطلاع‌رسانی خودکار به مشتریان
 • مدیریت پرداخت‌ها و وصول مطالبات
  و….
به دلیل حفظ حریم شخصی، نام شرکت ها برده نشده است.

مشتریان درباره نرم افزار خرید و فروش کاکتوس چه می گویند؟

بخاطر اینکه تا قبل همه امور فروش مغازه را به صورت دستی انجام میدادم، در هنگام شروع به کار با نرم افزار کاکتوس با مشکل مواجه بودم که خوشبختانه با صبر و حوصله تیم پشتیبانی، توانستم به خوبی از نرم افزار استفاده کنم.
رضا رشیدی
مغازه دار
به کمک نرم افزار خرید و فروش کاکتوس، توانستیم بسیاری از فرآیندهای فروش شرکت را مدیریت کنیم و اتوماتیک سازی صدور اسناد حسابداری را نیز راه اندازی کنیم.
علی محمود زاده
مدیر فروش

سوالات متداول درباره نرم افزار خرید و فروش بازرگانی کاکتوس کامپیوتر

01نرم افزار خرید و فروش بازرگانی برای چه شرکت‌هایی مناسب است؟

نرم افزار خرید و فروش بازرگانی مناسب شرکت های بازرگانی جهت ثبت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مشتریان و سازماندهی به فروش این سازمان ها می باشد که می تواند به راحتی فرآیندهای فروش کالا و خدمات را پوشش دهد.

02آیا امکان ثبت اطلاعات دو یا چند شرکت به شکل مجزا وجود دارد؟

در سطح طلایی و الماس شما می توانید به صورت مجزا به ثبت و ضبط اطلاعات دو یا چند شرکت در نرم افزار بپردازید. تمامی دیتابیس های ایجاد شده بابت هر شرکت، به صورت مجزا بوده و از یکدیگر جدا هستند.

03آیا در آینده امکان ارتقا نرم افزار خرید و فروش و اضافه کردن ماژول حسابداری به آن وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد.شما میتوانید با ارتباط برنامه خرید و فروش بازرگانی کاکتوس با سایر نرم افزارهای کاکتوس منجمله خزانه داری، انبارداری و حسابداری با امکان ثبت خودکار اسناد حسابداری از طریق هر یک این بخش ها، از سایر ماژول ها استفاده کنید.

فرم دمو رایگان و مشاوره

جهت دریافت دمو رایگان یا مشاوره فروش فرم زیر را تکمیل کنید.

  اطلاعات تماس

  آدرس

  خیابان رامین جنوبی - کوچه نیلوفرغربی - پلاک۲۵

  تلفن تماس

  ۴۴۰۹۸۴۴۹ – ۴۴۰۹۹۱۲۶
  ۴۴۹۶۰۶۹۱ – ۴۴۰۹۸۲۷۸

  شماره واتس اپ واحد فروش

  0921 769 6024

  گزارشات نرم افزار خرید و فروش کاکتوس

  . یکی از مهمترین بخش های هم نرم افزار مالی و فروش، قسمت گزارشات آن می باشد. به این دلیل که شما نرم افزار خرید و فروش بازرگانی را می خرید تا بتوانید از آن برای ساماندهی فروش سازمان خود استفاده کنید. حال اگر قرار باشد که شما این امر مهم را انجام دهید، نیاز به گزارشات دقیق و کاربردی دارید که بتوانید از طریق آن به مدیریت مشتریان و فروش بپردازید. نرم افزار خرید و فروش کاکتوس با دارا بودن گزارشات متنوع، توانسته بسیاری از نیازهای مدیران عامل و مدیران فروش شرکت ها را رفع و رجوع کند. حتی اگر گزارش مد نظر شما در داخل نرم افزار موجود نبود، به راحتی می توانید درخواست ساخت گزارش را به تیم پشتیبانی کاکتوس بدهید، تا گزارش مد نظر شما را برایتان طراحی و پیاده سازی کنند. گزارشاتی همچون گزارشات فاکتورهای فروش کالا، گزارشات فروش کالا، گزارشات فاکتورهای فروش خدمات، گزارشات فروش خدمات، گزارش سود کالا، گزارش فصلی فاکتورهای فروش کالا و خدمات، گزارش صورتحساب مشتری و مانده حساب مشتری تنها بخشی از گزارشاتی است که در سیستم خرید و فروش کاکتوس وجود دارد.

  سیستم جامع مدیریت نرم افزار خرید و فروش

  . یکی از ویژگی هایی که هر نرم افزار خرید و فروش باید داشته باشد، این است که منعطف باشد و بتواند بر اساس نیاز سازمان های مختلف بروز باشد. یکی از مواردی که همواره در نرم افزار خرید و فروش کاکتوس مد نظر قرار گرفته است این است که بتواند با فضای کاری شرکت های بازرگانی مختلف انطباق پذیر باشد. در نرم افزار کاکتوس سعی شده که علایق متفاوت مدیران عامل و مدیران فروش سازمان ها دیده شود تا این مدیران بتوانند بر اساس سلایقی که دارند و در سازمان آن را پیاده سازی کرده اند از نرم افزار خرید و فروش بازرگانی ما استفاده کنند. مثلا شما میتوانید از طریق بخش مدیریت، به راحتی متن های مختلف فاکتورهای فروش و حسابداری و ... را بر اساس سلیقه خود پیاده کنید. شماره اسناد خود را کنترل کنید، دسترسی های مختلف به افراد مختلف بدهید و... . در واقع برنامه خرید و فروش بازرگانی به شما محیطی را ارائه می دهد که بتوانید از طریق آن به راحتی سازمان خود و فروش سازمانی اش را مدیریت کنید. در ادامه با ما همراه باشید که تا برخی از ویژگی های مهم نرم افزار خرید و فروش کاکتوس را به شما بگوییم
  پشتیبانی حرفه ای

  تا یک سال پشتیبانی رایگان نرم افزار خرید و فروش برای کاربران کاکتوس

  در کاکتوس کامپیوتر فروش آغاز یک تعهد است و کاربران نرم افزار خرید و فروش کاکتوس با توجه به نسخه ای که خریداری می کنند از 6 ماه تا یکسال بصورت رایگان تحت حمایت واحد پشتیبانی کاکتوس خواهند بود و دغدغه ای برای شروع استفاده از نرم افزار و رویارویی با سوالات و مشکلات نرم افزار نخواهند داشت. ما در واحد پشتیبانی کاکتوس در کنار شما هستیم تا شما با خیالی آسوده مدیریت مالی کسب و کار خود را با نرم افزارهای کاکتوس انجام دهید. همچنین در طی مدت پشتیبانی رایگان، تمامی آپدیت هایی که برای نرم افزار ارائه می شود، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

  پشتیبانی کاکتوس کامپیوتر

  نحوه ارائه خدمات و ارتباط با واحد پشتیبانی

  کارشناسان واحد پشتیبانی کاکتوس کامپیوتر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 13 آماده ارائه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات مشتریان ارجمند می باشند. شما می توانید از طریق شماره زیر با واحد پشتیبانی کاکتوس در ارتباط باشید.

  واتس اپ واحد پشتیبانی
  3803 322 0912
  تلفن تماس
  278 98 440 (021) --- 126 99 440 (021)
  691 60 449 (021) --- 449 98 440 (021)
  ایمیل
  Support@cactus.ir

  واحد پشتیبانی نرم افزار حسابداری کاکتوس، به کمک نرم افزار Any Desk به سیستم شما مشتریان عزیز متصل می شود تا به رفع موارد پیش آمده بپردازند. برای راحتی هرچه بیشتر شما مشتریان گرامی، در لینک زیر مطلبی را درباره نصب و نحوه استفاده از این نرم افزار، به همراه لینک دانلود آن تهیه کرده ایم.

  شما مشتریان عزیز می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر، اقدام به ثبت درخواست پشتیبانی کنید. کارشناسان ما در واحد پشتیبانی، در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند تا مشکل شما را رفع کنند.

  ارائه خدمات پشتیبانی به صورت حضوری در کاکتوس کامپیوتر به دو صورت می باشد.

  • مشتری می تواند در محل شرکت کاکتوس کامپیوتر، به صورت حضوری مراجعه کند تا خدمات پشتیبانی برای ایشان انجام شود. ( حتما قبل از حضور در مجموعه، با واحد پشتیبانی هماهنگی به عمل آید، در غیر این صورت از پذیرش شما مشتریان عزیز معذوریم)
  • در برخی از مواقع به دلیل آنکه مشتری با محدودیت هایی مواجه می باشد، نیاز دارد که کارشناس پشتیبانی در محل ایشان برای انجام خدمات حاضر شود. در این حالت شما مشتریان گرامی می توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی کاکتوس، هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

  اصناف و مشاغل تحت پوشش نرم افزار خرید و فروش شرکتی

  باید به عرض برسانم که برنامه خرید و فروش شرکتی کاکتوس برای تمام کسب و کارهایی که نیاز به نرم افزار خرید و فروش دارند، مناسب است و توانایی این را دارد که تمامی امور فروشی که در شرکت ها به صورت روزانه ثبت و ضبط میشود را در خود ذخیره کند و بر اساس برنامه نویسی هایی که انجام شده است، گزارشات منظمی را به مدیران فروش ارائه دهد. همچنین در صورت اتصال این ماژول به ماژول حسابداری، شما می توانید تمامی اسناد حسابداری فاکتورهای فروش خود را به صورت اتوماتیک صادر کند نرم افزار را به نحوی برنامه نویسی شده است که برای تمامی کسب و کارها از کوچک تا بزرگ مناسب است و بیش از 300 صنعت و شغل متفاوت را به صورت کامل پوشش می دهد.  برخی از این صنایع و مشاغل در زیر آمده اند.

  نرم افزار حسابداری کارواش

  نرم‌افزار خرید و فروش کارواش

  نرم افزار حسابداری لوازم ورزشی

  نرم‌افزار خرید و فروش لوازم ورزشی

  نرم افزار حسابداری خوراک دام و طیور

  نرم‌افزار خرید و فروش خوراک دام و طیور

  نرم افزار حسابداری فروشگاه های لوازم خانگی

  نرم‌افزار خرید و فروش فروشگاه های لوازم خانگی

  نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی و آتش نشانی

  نرم افزار خرید و فروش لوازم ایمنی و آتش نشانی

  نرم افزار حسابداری لوازم ابزار فروشی

  نرم افزار خرید و فروش لوازم ابزار فروشی

  نرم افزار حسابداری گلفروشی‌ ها

  نرم افزار خرید و فروش گلفروشی‌

  نرم افزار حسابداری کیف و کفش

  نرم افزار خرید و فروش کیف و کفش

  نرم افزار بازرگانی کاشی و سرامیک

  نرم افزار خرید و فروش کاشی و سرامیک

  نرم افزار بازرگانی پوشاک

  نرم افزار خرید و فروش پوشاک

  نرم افزار بازرگانی موبایل

  نرم افزار خرید و فروش موبایل

  نرم افزار حسابداری هایپرمارکت

  نرم افزار خرید و فروش هایپرمارکت

  رایگان تست کنید

  استفاده از نرم افزار خرید و فروش بازرگانی رایگان

  برای آشنایی و اطمینان از عملکرد برنامه حسابداری بازرگانی، شرکت کاکتوس امکاناتی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا از این طریق بتوانند قبل از خرید، با نرم افزار رایگان حسابداری کاکتوس کار کرده و سپس اقدام به خرید کنند.

  یکی دیگر از امکانات برای آشنایی متقاضیان با برنامه خرید و فروش بازرگانی از طریق هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس می باشد. بدین صورت که از طریق بستر اینترنتی به سیستم کارشناس کاکتوس متصل می شوید و از راه دور کارکرد برنامه را همراه با توضیحات زنده کارشناس ملاحظه می کنید و اگر سوالی داشتید با ایشان مطرح میکنید تا پاسخ سوالات شما را بدهند.

  برنامه خرید و فروش بازرگانی کاکتوس برای استفاده علاقمندان روی یکی از سیستم های موجود در شرکت کاکتوس کامپیوتر نصب شده است و شما کاربر گرامی برای تست نرم افزار می توانید به مدت محدود از برنامه استفاده کنید.مدت زمان استفاده از این برنامه با هماهنگی با قسمت فروش کاکتوس برای هر کاربر تعیین می گردد. بعد از کار با این برنامه، در صورت تمایل کاربر به خرید توضیحات تکمیلی به ایشان ارائه می گردد.

  تعریف نرم افزار خرید و فروش شرکتی

  آماده اید تا قبل از خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی اطلاعات گسترده ای را برای آشنایی بیشتر در مورد این نرم افزار به شما بدهیم؟ با ما همراه باشید تا شما را از هر آنچه که لازم است در مورد آن بدانید، آگاه سازیم. قبل از هرچیز باید بگویم که نرم افزار خرید و فروش بازرگانی یکی از ماژول های بسته نرم افزار حسابداری بازرگانی کاکتوس است که با گسترش تکنولوژی تجارت ها و کسب و کارها نیز بزرگ و بزرگ تر شدند. اگر بخواهیم یک مثال کوچک در این زمینه بزنیم باید بگوییم برای مثال در گذشته افراد برای خرید و فروش از لحاظ جغرافیایی تنها یک محدوده اندک را برای خود در نظر می‌گرفتند. در صورتی که امروزه با پیشرفت تکنولوژی این محدوده بسیار گسترده شده است. در همین راستا مسائل مربوط به خرید و فروش مثل مدیریت، حسابداری و … نیز پیچیده تر میگردد. این نرم افزار به شما کمک میکند کارهای مربوطه را با سهولت بیشتر انجام دهید. پس در یک نگاه کلی نرم افزار خرید و فروش شرکتی به شما کمک میکند کارهای مربوط به خرید و فروش را به بهترین شکل سر و سامان بخشید.

  مزیت خرید برنامه خرید و فروش شرکتی

  به هر حال وقتی که بحث خرید پیش می آید باید مزیتی در پس این خرید باشد. خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. مادامی که از این نرم افزار برای شرکت خود استفاده میکنید گزارش های روزانه از خرید و فروش های خود را دارید. به این ترتیب به راحتی میتوانید اطلاعات مربوط به کار خود را به صورت یکجا در اختیار خود داشته باشید. از طرفی این تسلط بر خرید و فروش باعث میگردد مدیریت انبار به بهترین نحو تحت کنترل شما قرار گیرد. زمانی که خرید صورت میگیرد یا فروش انجام میشود سریعا در این نرم افزار اعمال میگردد و کار را برای شما آسان میکند و به این ترتیب امور تحت نظر شما است.

  بخش فروش نرم افزار خرید و فروش شرکتی

  خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی یکی از مهمترین مزیت هایش در مورد فروش است. فروش در هر شرکت مستقیما سرمایه را تحت تاثیر خود قرار میدهد. اگر در این بخش شما دچار اشتباه و یا عدم مدیریت صحیح شوید رسما با سرمایه خود بازی کرده اید و احتمال از دست دادن آن وجود دارد. یک نرم افزار خوب باید طوری باشد که به افزایش فروش شما کمک کند که قطعا این امر برای شما بسیار مهم است. اگر مدیر یک شرکت هستید بدون شک میخواهید که از بازاریابی گرفته تا تحویل کالا و دریافت وجه به بهترین نحو و با سهولت بیشتری صورت گیرد. خرید نرم افزار خرید و فروش بازرگانی به شما کمک میکند تمام این موارد را داشته باشید به یک شرط که آن نرم افزار از لحاظ کارایی خوب باشد. قرار نیست هر نرم افزاری که خریداری میکنید خوب عمل کند. شرکت کاکتوس کامپیوتر برای شما نرم افزار خرید و فروش شرکتی را در نظر گرفته است که بهترین ویژگی ها را برایتان به همراه دارد. شما میتوانید برای دریافت نسخه تستی رایگان آن با ما تماس حاصل نمایید یا اینکه شماره خود را در فرم تماس وارد کنید تا آن را برای شما ارسال کرده و پس از بررسی و اطمینان از اینکه قرار است یک نرم افزار عالی از هر نظر داشته باشید، برای خرید آن اقدام کنید.

  بخش خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی

  در مورد اینکه در قسمت مربوط به خرید چه فاکتورهایی در اختیار شما قرار میگیرد باید بگوییم موارد بسیار زیاد هستند که بخشی از آنها را در این قسمت برای شما می آوریم. در این بخش میتوان فاکتورهای خرید را تسویه کرد. هزینه کل بر اساس تعداد و مبلغ هر کالا علاوه بر قیمت تک ارائه میشود. میتوانید فاکتور را بر اساس آنچه میخواهید و سلیقه خود طراحی کنید. تخفیفات به صورت جزئی و کلی بر روی فاکتور قابل رویت هستند. همچنین مالیات و عوارض جانبی نیز تماما بر روی فاکتور قابلیت درج شدن را دارند. علاوه بر اینها اطلاعات کامل مشتری و اینکه چقدر طلبکار یا بستانکار هستند کاملا بر روی فاکتور مشخص میگردند و بسیاری موارد دیگر.

  برنامه خرید و فروش رایگان شرکتی خوب چیست؟

  همانطور که در بالا به آن اشاره شد در هنگام خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی باید مطمئن باشید که قرار است یک برنامه کارآمد را داشته باشید. حال ویژگی دقیق این برنامه برای خوب بودن، چیست؟ یکی از ویژگی ها این است که بتواند برای یک کالا چند نرخ مختلف را درج کند. با این کار میتوانید برای مشتریان خود بنابر آنچه در ذهن خود است و روابطی که با آنها دارید، قیمت تعریف کرده باشید. امکان درج تخفیف ها بر روی کالا را برای شما فراهم میکند. امروزه یکی از راه های بازاریابی گذاشتن جشنواره های مختلف و ارائه تخفیفات گوناگون است که با این نرم افزار میتوانید داشته باشید. تعریف نحوه پرداخت برای مشتری یکی دیگر از ویژگی های این برنامه است. به هر حال راه های پرداخت در فروش یک کالا گوناگون است و اینکه بتوان آنها را برای مشتری نمایش داد، مهم است. ارائه آمارهایی دقیق از فروش که بسیار مهم است. اینکه کدام کالا پرفروش است، در چه ماهی از سال فروش آنها بیشتر است، کدام مشتری خرید بهتری انجام میدهد و در نهایت چه فروشنده ای از لحاظ فروش بهتر عمل میکند، از دیگر ویژگیهای این نرم افزار است که تمامی این اطلاعات را به طور دقیق در اختیار قرار میدهد.

   خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی مناسب کدام کسب و کارها

  خب اگر تا اینجا با ما همراه بودید شاید این سوال هم برای شما پیش آید که خرید نرم افزارهای خرید و فروش دقیقا به درد کدام کسب و کارها میخورد؟ فرقی نمیکند به تازگی کسب و کاری را راه اندازی کرده اید یا اینکه سال ها است که در این زمینه فعالیت میکنید. با ظهور این نرم افزارها اداره ی امور مالی و تسلط بر بازار کار بسیار آسان تر گردید. همانطور که گفتیم در هر کسب و کاری که هستید با هر میزان تولیدات و فروش نیاز به این دارید که عرضه و تقاضا را در محیط کار خود مورد بررسی قرار دهید. نرم افزار خرید و فروش این بررسی را برای شما آسان میکند. میتوانید عرضه و تقاضا را در بازار هدف خود بدانید و در نتیجه ی آن بهتر تصمیم بگیرید که خرید و فروش خود را بر روی چه کالایی متمرکز کنید تا در نتیجه آن فروش بیشتر داشته باشید. پس فرقی ندارد در چه کسب و کاری و با چه ابعادی مشغول به فعالیت هستید اگر میخواهید در زمینه کاری خود موفق شوید و مخصوصا در فروش رشد داشته باشید، خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی یک ابزار مناسب در جهت رسیدن به این هدفتان است.

  تاثیر خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی برای شما

  تا به اینجا متوجه شدیم خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی از لحاظ مدیریت و تسلط بر وضعیت بازار و فروش تاثیر زیادی دارد. بحثی که میخواهیم به آن بپردازیم تاثیرات غیر مستقیم آن است. زمانی که این اطلاعات را که در بالا به آن اشاره شد آنالیز میکنید میتوانید اطلاعات مفید دیگری را در زمینه پیشرفت و کار خود نیز به دست آورید. شاید جالب باشد که بدانید از این طریق میتوانید مشتریان خود را برای خرید بیشتر تحریک کنید. زمانی که این نرم افزار به شما نشان میدهد مشتری شما که برای مثال بیشترین خرید را از شما انجام میدهد چه کسی است اگر زرنگ باشید میتوانید بر روی او تمرکز کرده و بازاریابی خود را انجام دهید. این کار از طریق بازاریابی ایمیلی میتواند صورت گیرد. برای او ایمیل بفرستید و آن را برای خریدهای بیشتر ترغیب کنید. کافی است قبل از خرید راه ارتباطی برای خود با مشتری از طریق گرفتن شماره همراه یا ایمیل ایجاد کنید. این نوع بازاریابی در سراسر دنیا رواج دارد و شما میتوانید با شناسایی درست مشتری هدف کار را انجام دهید که به کمک این نرم افزار صورت میگیرد. به این ترتیب لازم به این نیست برای بازاریابی هزینه های دیگری صرف کنید. از طرفی به کمک آن با یک کلیک تمام گزارشات مالی شما زیر دستتان است و میتوانید برای مثال برای مدیر خود ارسال کنید و نگران این نباشید که در کارتان خطا وجود داشته باشد.

  خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی از کاکتوس کامپیوتر

  شرکت کاکتوس کامپیوتر شرایطی را برای شما فراهم کرده است که با خیالی راحت برای خرید نرم افزار خرید و فروش شرکتی اقدام کنید. با قرار دادن نرم افزار خرید و فروش رایگان بازرگانی به شما این فرصت را میدهد تا با بررسی و نگاه کردن به خدماتی که این نرم افزار ارائه میدهد برای خرید نرم افزار از ما اقدام کنید. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد نرم افزاری که ما به شما میفروشیم از همه لحاظ واجد شرایط است و هر آنچه برای یک نرم افزار خرید و فروش خوب لازم است را در خود دارد. برای اینکه خودتان آنچه لازم است را ببینید کافی است هم اکنون برای دریافت نسخه تستی نرم افزار خرید و فروش رایگان با ما ارتباط بگیرید تا ما آن را در اختیار شما قرار دهیم تا با آن کار کنید و پس از تست نرم افزار برای خرید آن با علم بر این که قرار است یک نرم افزار عالی در این زمینه داشته باشید برای خرید از کاکتوس اقدام کنید.

  در ادامه با ما همراه باشید با

  نسخه ها و لیست قیمت برنامه خرید و فروش بازرگانی

  برنامه خرید و فروش بازرگانی کاکتوس و یا نرم افزار خرید و فروش شرکتی کاکتوس، دارای امکانات دیگری همانند : امکان تبدیل پیش فاکتور به فاکتور، تعیین و نحوه ثبت پرداختها و دریافتها در داخل فاکتور یا جدا از فاکتور، کنترل موجودی کالا و هشدار کالاهایی که موجودی آنها منفی یا از حداقل موجودی تعریف شده برای آنها کمتر شده است، صدور فاکتور انتقال کالا بین انبارها و صدور فاکتور تبدیل کالاها، امکان فوق العاده نرم افزار خرید و فروش ; مشاهده و تغییر گروهی قیمت کالا و خدمات بصورت درصدی یا مبلغی، انتقال کلیه گزارشات برنامه خرید و فروش به Word و Excel – قابلیت نصب بروی انواع ویندوز – سازگاری با انواع چاپگر و بانک اطلاعاتی SQL Server میباشد. یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای خرید و فروش برای شرکت بازرگانی شما می باشد که می تواند نیازهای مختلف اصناف و کسب و کارهای مختلف را برطرف کند. این نرم افزار فروش ساده برای مدیریت کسب و کارهای های کوچک و متوسط تا کسب و کارها و شرکت های بازرگانی بزرگ مناسب بوده و می تواند تمامی نیازهای آنان را مرتفع سازد. به همین دلیل ما بر آن شدیم که برنامه خرید و فروش بازرگانی و شرکتی کاکتوس را در 2 دسته (سطح بندی و اشتراکی) ارائه کنیم تا هر کسب و کار و سازمانی بر اساس نیاز و بودجه ای که دارد اقدام به خرید و تهیه نرم افزار خرید و فروش بازرگانی کند.

   

  برای مشاهده لیست قیمت های هر دسته، روی تب ها کلیک کنید.

  در این حالت شما می توانید بر اساس نیاز کسب و کار خود یکی از 4 سطح نرم افزار خرید و فروش بازرگانی را خریداری و از آن استفاده کنید. ساده ترین سطح (سطح برنزی) مناسب برای کسب و کارهای خیلی کوچک با فعالیت خیلی کم می باشد و سطوح نقره ای، طلایی و الماسی هرکدام از نسخه قبلی خود پیشرفته تر و دارای امکانات بیشتری می باشند. در صورتی که در انتخاب سطح مناسب برای کسب و کار خود تردید دارید، کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی و بهترین پلن را که مناسب برای کسب و کار و سازمانتان هست را به شما معرفی کنند.

  سطح برنزی نرم افزار خرید و فروش بازرگانی مناسب برای کسب و کارهای خیلی کوچک با فعالیت خیلی کم می باشد که نیازهای پایه مدیران مالی را برطرف می سازد و برای امور خرید و فروش کوچک مناسب می باشد. رابط کاربر بسیار ساده و راحت کار، قیمت پایین و پوشش دهی نیازهای پایه کسب و کار، از ویژگی های این سطح می باشد.

  سطح نقره ای مناسب برای کسب و کارهای کوچک با فعالیت متوسط می باشد، که علاوه بر امکانات سطح برنزی، به امکانات بیشتری دسترسی دارید که می توانید به کمک آن عملیات خرید و فروش کسب و کار خود را مدیریت کنید و آن را بهبود بخشید. برای دیدن امکانات این سطح کافیست سری به صفحه امکانات این سطح نرم افزار خرید و فروش بزنید.

  سطح طلایی مناسب برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ با فعالیت زیاد می باشد. این سطح علاوه بر دارا بودن امکانات دو سطح برنزی و نقره ای، از امکانات بیشتری برخوردار میباشد. در واقع در این سطح تمامی امکانات نرم افزار برای شما باز و قابل استفاده هستند و شما قادر خواهید بود که از تمام این امکانات استفاده کنید و بهره ببرید.

  سطح الماس علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات 3 سطح قبلی، دارای زیر سیستم گزارشات مدیریتی ( گرفتن گزارش بین چند سال مالی ) است که می تواند بسیار تسهیل کننده کار مدیران مالی شرکت ها باشد. همچنین امکان ساخت و طراحی هر تعداد گزارش خاص مورد نیاز مشتری در این سطح وجود دارد. از دیگر ویژگی های این سطح می توان به امکان ایجاد چندین دیتابیس مجزا اشاره نمود تا مدیران مالی بتوانند کارهای مالی شرکت های مختلف را به سادگی توسط نرم افزار انجام دهند. علاوه بر موارد یاد شده، امکان اختصاصی‌سازی نرم افزار در این سطح وجود دارد.

  آن دسته از کسب و کارهایی که توان مالی بالایی ندارند، می توانند با پرداخت مبلغ حق اشتراک نرم افزار، از سطح نقره ای استفاده کنند. در این حالت شما با پرداخت مبلغ روزانه کمتر از 3 هزارتومان می توانید از کلیه امکانات این سطح بهره مند شوید. همچنین هزینه هایی از قبیل پشتیبانی و آپدیت نرم افزار و… به صورت رایگان انجام می شود. توجه داشته باشید در این حالت پس از پایان یافتن مدت زمان اشتراک شما، دسترسی شما به نرم افزار قطع می شود و پس از پرداخت مبلغ حق اشتراک، دوباره این دسترسی فعال خواهد شد.

  در صورتی که در انتخاب سطح مناسب برای کسب و کار خود تردید دارید، کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی و بهترین پلن را که مناسب برای کسب و کار و سازمانتان هست را به شما معرفی کنند.

  هر روز با یک مطلب تازه و جذاب همراه ما باشید

  آخرین مقالات

  در این بخش می توانید مقالات مرتبط با موضوع برنامه خرید و فروش و نرم افزار فروش را مشاهده نمایید. این مقالات چکیده ای از مهمترین مباحث مرتبط با حسابداری و سیستم خرید و فروش کاکتوس را به زبانی ساده برای شما بیان می کند. به عنوان مثال مهمترین نکاتی را که باید قبل از خرید نرم افزار حسابداری مد نظر قرار دهید را می توانید در بلاگ سایت نرم افزار حسابداری کاکتوس مشاهده فرمایید. مقالات را مطالعه کنید و دانش خود را با دیگران در میان بگذارید فقط کافیست روی مقاله مورد نظر کلیک کنید. اگر نظری داشتید یا درخواست توضیح درباره مسئله خاصی را داشتید خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارید.