لیست قیمت نرم افزارهای حسابداری و مالی

در کاکتوس کامپیوتر فروش آغاز یک تعهد است و کاربران نرم افزار حسابداری کاکتوس یکسال بصورت رایگان تحت حمایت واحد پشتیبانی کاکتوس خواهند بود و دغدغه ای برای شروع استفاده از نرم افزار و رویارویی با سوالات و مشکلات نرم افزار نخواهند داشت. ما در واحد پشتیبانی کاکتوس در کنار شما هستیم تا شما با خیالی آسوده مدیریت مالی کسب و کار خود را با نرم افزارهای کاکتوس انجام دهید. همچنین در طی مدت پشتیبانی رایگان، تمامی آپدیت هایی که برای نرم افزار ارائه می شود، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. در ادامه به صورت کامل لیست قیمت نرم افزار حسابداری کاکتوس را مشاهده خواهید نمود.

یک‌سال پشتیبانی رایگان

یک‌سال آموزش رایگان

یک‌سال بروزرسانی رایگان

لیست قیمت تک سیستم های نرم افزاری

سیستم حسابداری و نرم افزار حسابداری

سیستم حسابداری

سیستم حسابداری، به راحتی و سادگی امکان بستن خودکار حساب های سود و زیان و صدور سند اختتامیه و افتتاحیه، عملیات پایان سال مالی و… را می دهد.

5.500.000 تومان

سیستم دریافت و پرداخت و نرم افزار دریافت و پرداخت

سیستم خزانه داری

مدیریت وجوه نقد سازمان، اساس تجارت است، تا آنجایی که یادآوری چک های پرداختی و دریافتی و سرعت بخشی به تهیه صورت مغایرت بانکی از دغدغه های مدیریت است.

6.500.000 تومان

سیستم انبارداری و نرم افزار انبارداری

سیستم انبارداری

سیستم انبارداری با تسهیل ثبت عملیات انبارداری، موجودی کالا، ورود و خروج کالا و… سعی بر آن دارد که سازمان ها را در مدیریت هرچه بهتر انبار یاری کند.

8.500.000 تومان

سیستم خرید و فروش و نرم افزار خرید و فروش

سیستم خرید و فروش

توسط سیستم خرید و فروش اطلاعات به روز، دقیق و صحیح از حساب مشتریان را در دسترس داشته باشید تا اعتماد مشتریان تان و فروش خود را افزایش دهید.

6.600.000 تومان

سیستم موسسات و اشخاص و نرم افزار موسسات و اشخاص

سیستم گزارشات مدیریتی

این نرم افزار شامل برخی گزارشات ویژه است که به کاربران نرم افزارهای جامع امکان می دهد تا بتوانند از داده های ذخیره شده در برنامه گزارشات متنوع تری استخراج کنند.

4.000.000 تومان

نرم‌افزار حسابداری تخصصی اصناف

نرم‌افزار حقوق و دستمزد

این برنامه بر اساس قوانین و مقررات وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی جهت محاسبه حقوق و دستمزد و بیمه و مالیات پرسنل موسسات و کارگاه ها و کارخانجات طراحی شده است.

17.000.000 تومان

لیست قیمت پکیج های نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری شرکتی

بسته نرم افزار بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی جامع، با گزارشات متنوع برای راهبری امور مالی حسابداری شرکت ها با 5 زیرسیستم ( نرم‌افزار حسابداری ، نرم افزار دریافت و پرداخت ، نرم افزار خرید و فروش ، نرم افزار انبارداری و نرم افزار موسسات و اشخاص ) مناسب برای تمامی شرکت های بازرگانی

25.000.000 تومان

نرم افزار حسابداری صنعتی و تولیدی

بسته نرم افزار صنعتی و تولیدی

نرم افزار حسابداری صنعتی و تولیدی برای مدیریت مالی یکپارچه تولید کنندگان و شرکت های تولیدی و صنایع طراحی شده است تا به یکپارچگی حسابداری تولید در کارگاه و شرکت های تولیدی کمک کند. این نرم افزار قدرتمند قادر است که تـولیدکـنندگان را از مرحله تبدیل مواد خام به کالای تولـید شده تا فروش یاری کند.

27.000.000 تومان

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

بسته نرم افزار پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاکتوس کامپیوتر افزون بر سادگی که دارد، امکان ثبت، طبقه بندی و گزارش دهی از صورت هزینه ، صورت وضعیت و تسویه حساب‌های مربوط به هر پروژه را فراهم کرده است تا شما بتوانید به راحتی به انجام امور حسابداری شرکت خود  بپردازید.

30.000.000 تومان

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بسته نرم افزار بازرگانی – فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی، برنامه ای ساده و کاربردیست که در سطوح مختلف برای انجام حساب و کتاب فروشگاه ها و کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ فروشگاهی ارائه شده است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی با قیمت مناسب و امکانات ویژه و با کاربری ساده ای که دارد حسابداری را برای همه امکانپذیر می کند.

20.000.000 تومان

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

بسته نرم افزار فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی، برنامه ای ساده و کاربردیست که در سطوح مختلف برای انجام حساب و کتاب فروشگاه ها و کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ فروشگاهی ارائه شده است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی با قیمت مناسب و امکانات ویژه و با کاربری ساده ای که دارد حسابداری را برای همه امکانپذیر می کند.

6.500.000 تومان

سیستم ارزی و نرم افزار ارزی

سیستم بازرگانی ارزی

شرکت هایی که با چندین نوع منبع ارزی، در عصر حاضر به مبادلات با انواع ارزهای رایج و حتی غیر رایج در کشور می پردازند به سیستم ارزی نیاز پیدا می کنند. پکیج نرم افزار حسابداری ارزی علاوه بر زیرسیستم های برنامه بازرگانی، زیرسیستم ارزی را نیز دارد تا شما بتوانید به امور حسابداری خود بپردازید.

20.000.000 تومان

فرم مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت

جهت دریافت مشاوره فروش و دریافت لیست قیمت فرم زیر را تکمیل کنید.

  اطلاعات تماس

  آدرس

  پونک - بلوار شهید غلامرضا مخبری - پلاک 108 - طبقه 2

  تلفن تماس

  44602001 - 44603001
  44465361

  شماره واتس اپ فروش

  0912 322 3803