آشنایی با نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی

نرم افزار حسابداری کاکتوس قابلیت ثبت تراکنش های مالی موسسه و ارائه گزارشات مربوطه بر اساس ضوابط حسابداری دوبل را دارد و با استفاده از تازه ترین فن آوری های برنامه نویسی نوشته شده است. نرم افزار حسابداری بازرگانی و حسابداری شرکتی قادر است که به محاسبه دقیق میزان مالیات قابل پرداخت و پرداخت شده شما باشد. نرم افزار حسابداری بازرگانی باید دارای توابع ویرایش جامع باشد. اقدامات شرکتی مانند تعدیل مبانی هزینه و پیچیده باید به طور کامل ثبت شود و همچنین سیستم حسابداری بازرگانی به شما کمک می کند تا با بستن خودکار حساب های سود و زیان و صدور سند اختتامیه و افتتاحیه، عملیات پایان سال مالی را به راحتی و به سادگی هرچه تمام تر انجام دهید.

قبل از آنکه به بیان ویژگی های این سیستم نرم افزاری بپردازیم، به شما پیشنهاد می دهیم ابتدا ویدیو تهیه شده روبرو را، که دمو کوچکی از ویژگی ها و شمایل کلی برنامه به نمایش گذاشته است را تماشا کنید.

قیمت نرم افزار حسابداری بازرگانی
20000 +

تجربه‌های موفق اجرایی

بیش از 20,000 تجربه موفق اجرایی نرم افزار برای تمامی کسب و کارها

98 +

مشاغل تحت پوشش

پوشش دهی و ساپورت بیش از 98 کسب و کار مختلف حوزه های مختلف

مدیریت هوشمند تمامی کسب و کارها

آشنایی با بخش های مختلف نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی

زیر سیستم های نرم افزار حسابداری
ویژگی مهم سیستم‌ حسابداری

اطلاعات بیشتر

امکانات نرم افزار حسابداری
امکانات نرم افزار حسابداری

اطلاعات بیشتر

اصناف تحت پوشش نرم افزار حسابداری
اصناف و کسب و کارهای تحت پوشش

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول نرم افزار حسابداری
سوالات متداول

اطلاعات بیشتر

دمو نرم افزار حسابداری
دمو نرم افزار

اطلاعات بیشتر

پشتیبانی نرم افزار
پشتیبانی نرم افزار

اطلاعات بیشتر

نظرات مشتریان نرم افزار حسابداری
نظرات مشتریان

اطلاعات بیشتر

لیست قیمت نرم افزار حسابداری
لیست قیمت نرم افزار حسابداری

اطلاعات بیشتر

تماس با ما نرم افزار حسابداری
تماس با ما

اطلاعات بیشتر

نرم افزار رایگان حسابداری
نرم افزار رایگان حسابداری

اطلاعات بیشتر

ویدیوهای آموزشی نرم افزار حسابداری
ویدیوهای آموزشی نرم افزار

اطلاعات بیشتر

آشنایی بیشتر با

مهمترین ویژگی های نرم افزار حسابداری بازرگانی

01

درج کدینگ

درج انواع کدینگ پیش فرض بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری در نرم افزار حسابداری
02

دفاتر قانونی

امکان ثبت دفاتر قانونی به ساده ترین روش ممکن در نرم افزار حسابداری بازرگانی
03

صدور سند اتوماتیک

انجام عملیات پر حجم پایان سال مالی به شکل خودکار توسط نرم افزار حسابداری
04

گزارشات متنوع

گزارش گردش حساب و مانده حساب در تمامی سطوح، به تفکیک دلخواه در نرم افزار
05

پیوست فایل

پیوست ضمائم به اسناد حسابداری و نگهداری آنان در نرم افزار حسابداری

در نرم افزار حسابدرای بازرگانی کاکتوس

برخی از خدمات کاکتوس برای مشتریان نرم افزار حسابداری
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
 • Client Logo Image
کسب و کار خود را هوشمندانه مدیریت کنید

بهترین نرم افزار حسابداری برای شرکت های بازرگانی

با توجه به اینکه در حال حاضر تعداد زیادی نرم افزار حسابداری در بازار کشور توسط شرکت های مختلف ارائه شده است، باید در انتخاب یک نرم افزار حسابداری دقت عمل بیشتر به کار برد. دلیل این امر این است که اگر شما در آینده با رشد کسب و کار خود، خواهان ارتقا نرم افزار حسابداری خود با نیازهای جدید بوجود آمده در شرکت خود باشید، باید نرم افزار حسابداری که انتخاب کرده اید این قابلیت را دارا باشد. در غیر این صورت مجبور خواهید بود که دوباره نرم افزار جدیدی را خریداری و اطلاعات نرم افزار قبلی را به نرم افزار جدید منتقل کنید که این امر انرژی بسیار زیادی را در سازمان شما هدر میدهد. متاسفانه در حال حاضر تنها تعداد کمی از نرم افزار حسابداری به سمت انجام کارهای پیچیده حسابداری به طور خاصی به مقوله تجارت اشاره میکنند، می پردازند. نرم افزار هوشمند حسابداری کاتوس به کاربران خود این اجازه را می دهد تا تمامی اطلاعات حسابداری خود را به راحتی ثبت و ضبط کنند و می تواند در صورت نیاز شما، به صورت چند ارزی نیز اسناد حسابداری را در آن ثبت کنید. به کمک یک نرم افزار حسابداری خوب شما قادر خواهید بود از ریز عملکرد کارهای خود باخبر شوید و تجزیه و تحلیل خوبی را بر روی تراکنش های مالی شرکت خود داشته باشید. نرم افزار حسابداری مالی با استفاده از فناوری های جدید نرم افزاری و آخرین نسخه های بانک اطلاعاتی پیاده سازی شده است. در این مدل امکانات ثبت سرفصل حساب ها، ثبت تراکنش های مالی، و نیز امکانات گزارش گیری در سطح بهترین های نرم افزارهای حسابداری بازار و با توجه به نیازهای متنوع مدیران مالی طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار ظاهری زیبا و شکیل دارد. سهولت کاربری، انسجام و امنیت اطلاعاتی از ویژگی های این نرم افزار حسابداری است. همچنین امکان کار درشبکه و ثبت تراکنش مالی شرکت ها و موسسات بزرگ را نیز به راحتی انجام میدهد. این برنامه نیازهای عمومی مدیران مالی در ثبت اسناد و گزارش گیری های متنوع را پاسخگو می باشد.

هوشمندی در نرم افزار حسابداری بازرگانی

چرا نرم افزار حسابداری کاکتوس؟

01
تعریف گزارشات دفاتر حسابداری، نموداری و نقدینگی

02
امکان ضمیمه کردن کپی سند به سایر اسناد

03
گزارش خلاصه ماهانه دفترکل و روزنامه

04
ارائه گزارشات مالیاتی و ترازنامه ای

05
تعریف اشخاص، شرکتها، حوزه مالیاتی، شعبه تامین اجتماعی، پرسنل، مشتریان و تامین کننده

06
قابلیت تعریف کدینگ حسابداری تا 5 سطح به صورت شناور

07
قابلیت تنظیمات ترازنامه و سود و زیان

08
تهیه گزارش مرور حساب ها از حساب های کل، معین و تفصیلی

09
ثبت سند اختتامیه و افتتاحیه در سیستم حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری برای کسب و کار شما

.``بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی``، ``بهترین برنامه برای مغازه``، ``بهترین نرم افزار مدیریت انبار`` و ... احتمالا ابن عبارات از اولین جستجوهایی هستند که افرادی که قصد پیدا کردن یک برنامه مناسب و خوش قیمت برای کسب و کار کوچک و استارت آپ خود دارند در گوگل وارد میکنند و در سایت های متعددی که در نتایج نمایش داده میشوند به گشت و گذار و خواندن اطلاعات و مشخصات هر صفحه می پردازند. طبعا سایت های متعدد و امکانات مختلفی لازم است مطالعه، بررسی و مقایسه شوند که مطالعه و انتخاب صحیح گزینه مناسب بسیار وقت گیر خواهد بود لذا بر آن شدیم تا به صورت خلاصه به نکات مهم در انتخاب یک نرم افزار حسابداری خوب و مناسب کسب و کار شما اشاره کنیم.
.تمامی کسب و کار ها در هر مقیاس و به هر میزان سرمایه، نیازمند انتخابی آگاهانه در پیش نیازهای راه اندازی یک کسب و کار موفق هستند که بسته به نیاز های مشتری قابل انعطاف باشد و بتواند نیازهای آینده را نیز برطرف نماید. در صورتی که یک برنامه در حوزه تولید کالا و یا ارائه خدماتی بتواند نیازهای شما را برآورده کند در اکثر موارد مشتری همان برنامه باقی خواهید ماند و نیازی به انجام تغییرات نخواهید دید چرا که این موضوع هم به زمان زیادی جهت انتقال اطلاعات نیاز خواهد داشت هم به صرف هزینه های اضافی و بعضا چند باره! از همین ابتدا باید بگوییم که هیچ برنامه ای همه فن حریف نیست و برنامه نویسی هر برنامه با در نظر گرفتن مواردی خاص صورت می پذیرد و همین موضع باعث به وجود آمدن نرم افزار های متعدد برای یک زمینه کاری خاص میشود که هر کدام سهمی از بازار فروش را در اختیار دارند.
.لذا نیاز است کمی وقت صرف نمایید و نکات کلیدی و قابلیت های اصلی ای که مد نظر دارید را در یک برگه و یا فایل کامپیوتری یادداشت نمایید سپس به بررسی امکانات برنامه های حسابداری مختلف بپردازید. یکی از ویژگی های اصلی یک نرم افزار حسابداری خوب میتواند توانایی تولید و ارائه گزارش های مالی کامل و با جزئیات باشد که این مورد را اکثر خریداران نرم افزار های حسابداری از اولویت دار ترین امکانات برنامه ای که قصد خرید آن را دارند می دانند. در صورتی که نرم افزار به سادگی و سرعت بالا بتواند اطلاعات و گزارش های جامعی را به مدیران ارائه دهد بی شک بر قدرت تصمیم گیری و تحیل فرد تاثیر شگفتی خواهد داشت و تصمیمات بر اساس هزینه ها و گزارشات سود و زیان میتواند بسیار دقیق باشند. بدین صورت مدیران سازمان قادر خواهند بود که در مدت زمان کوتاه بهترین تصمیمات را برای پیشرفت کسب و کار خود بگیرند و آن را به سرعت ارتقا دهند.

یک نرم افزار حسابداری خوب لازم است چه ویژگی هایی داشته باشد؟

1) ارائه گزارش های تحلیلی و پر جزئیات نرم افزار حسابداری : 

جالب است بدانید که طبق آماری که در اروپا منتشر شده است بیش از 75 درصد بنگاه ها و کسب و کارها ی تازه تاسیس در بازه زمانی دو سال اول شکل گیری کسب و کار، در صورت عدم تحلیل صحیح گزارشات مالی و اداری خود در بخش حسابداری و گزارش های مالی، به ورشکستی کامل و در بهترین شرایط تعدیل نیرو تن داده اند. البته بدیهی است که تا زمانی که گزارشات کامل و جامعی در زمینه دخل و خرج وجود نداشته باشد نمی توان در برداشتن گام های بعدی و انتخاب و تدوین استراتژی های مدیریتی تصمیم گیری درست و صحیحی اتخاذ نمود.

در نتیجه گیری از موارد یاد شده در قبل می توان گفت که انتخاب صحیح و به کارگیری یک نرم افزار حسابداری مناسب با بودجه شرکت ( چه شرکت های کوچک و سرمایه کم و چه شرکت های بزرگ با سرمایه بالا) از اولین و چه بسا مهمترین موارد حائز اهمیت در تاسیس یک شرکت، سازمان، صنف و یا بنگاه است. چرا که دیر یا زود آن شرکت ملزم به ارائه گزارش های خرید  و فروش فصلی، گزارش ارزش افزوده و اظهارنامه مالیاتی و گزارشات متعدد دیگری بسته به زمینه فعالیت، خواهد بود و با توجه به زمان بر بودن تنظیمات و محاسبات هر یک از این گزارش ها، بهتر است از همان ابتدا با دور نگری به انتخاب صحیح برنامه حسابداری اندیشید.

هدف اصلی استفاده از نرم افزار حسابداری مناسب کمک به حسابداران و مدیران مالی جهت انجام محاسبات و گزارش گیری ها با صرف زمان کم تر، و دقتی مضاعف خواهد بود.

2) طراحی گرافیکی مناسب و کاربر پسند نرم افزار حسابداری :

درست است که نرم افزار های حسابداری و مالی اداری نیازی به محیط های گرافیکی سنگین و استفاده از آیکون ها و تصاویر پر زرق و برق ندارند، ولی لازم است در طراحی محیط بخش های مختلف و پنجره های مختلف برنامه، از استانداردهای استاندارد و به روز بصری و گرافیکی به صورت بهینه و مناسب استفاده شود و در هر قسمت متناسب با موضوع و آیتم های موجود در صفحه از گرافیک های مناسب و آیکون ها و در صورت نیاز پس زمینه های مرتبط بهره برده شود. حتما شما هم با نرم افزار های با طراحی و گرافیک های قدیمی و مربوط به زمان ویندوز XP و یا شاید هم قبل تر برخورد کرده اید!

البته ممکن است برخی از این نرم افزار ها ( برای مثال نرم افزار حسابداری عمومی کاکتوس ) به مرور و بر اساس به روز رسانی های متعدد، آنقدر جامع و کامل نوشته شده باشند که همچنان بعد از چندین سال پاسخگوی اکثر نیاز های حسابداران و مدیران مالی باشند و کاربران قدیمی این نرم افزار ها با محیط این نرم اقزار ها اخت گرفته باشند ولی این مورد را نیز باید در نظر گرفت که مشتریان جدید و کاربران جدید همیشه نیم نگاهی به استفاده از تکنیک های طراحی مدرن و طراحی های بصری خواهند داشت و محیط قدیمی نرم افزار ها می تواند از نظر تجربه کاربری برای این کاربران به نظر جالب نیاید.

البته همانطور که اشاره شد یک نرم افزار حسابداری خوب تمرکز اصلی خود را بر آمار و ارقام و همچنین ارائه گزارش ها و نمودارهای جامع و کاربردی دارد ولی لازم است در این موارد از گرافیک ها و طراحی های مدرن که جذابیت بصری و جلوه برنامه را به تجربه ای خوب تبدیل کنند، استفاده شده باشد. البته در این مورد نیز نباید زیاده روی نمود و طراحی را از چهار چوب استاندارد خارج نمود تا تمامی کاربران با هر میزان دانش با مشکلی در استفاده از نرم افزار و ارتباط برقرار کردن با آن برخورد نکنند.

در یک جمع بندی کلی می توان گفت طراحی ساده و جذاب محیط نرم افزار حسابداری تاثیر زیادی در افزایش قدرت تحلیل گزارشات و در عین حال درک شفاف تر از وضعیت کسب و کار خواهد داشت که این مهم در خروجی های نرم افزار که در فرمت های مختلف تصویری، pdf و اکسل قابل مشاهده خواهد بود. همچنین رعایت این اصول به بهبود هر چه بیشتر ارتباط حسابداران و مدیران مالی با سلسه مراتب مدیریتی دیگر و بالاتر در سازمان های بزرگ خواهد انجامید.

3) یکپارچگی و چیدمان منظم بخش های مختلف نرم افزار حسابداری :

در نرم افزار های حسابداری روزمره عملیات های مختلفی ثبت و صورت می پذیرد که شاید پر کاربرد ترین بخش این نرم افزار ها بخش ثبت سند حسابداری در برنامه حسابداری است که هر حسابدار  هر روز با این بخش سر و کار دارد. البته بخش های دیگر نظیر دریافت گزارشات، عملیات چک و … نیز بسته به زمینه کاری شرکت و یا بنگاه مالی از بخش های هستند که روزمره استفاده زیادی دارند. در سازمان های بزرگ فعالیت های متعدد و متفاوتی نظیر کنترل چک های وارده و صادره، کنترل حساب های بانکی، مدیریت فروش و مبالغ بستانکاری بدهکاری، انبارداری، مدیریت موجودی انبار و زمان بندی خرید از تامین کنندگان، محاسبه حقوق و دستمزد کارمندان در فواصل زمانی از قبل تعریف شده و ده ها  کار روزانه دیگر وجود دارد که در نهایت تمامی این موارد تبدیل به موجودی های مالی آن سازمان و یا شرکت خواهد شد.

بدیهی است در صورتیکه نرم افزار انتخابی از یکپارچگی و چیدمان منظم برخوردار باشد چه از نظر تجربه کاربری کارمندانی که با آن کار میکنند و چه از نظر انسجام و مورد اعتماد بودن اسناد و اطلاعات ثبت شده در نرم افزار، کمک شایانی به ذخیره و حفظ اطلاعات خواهند کرد و وجود یکپارچگی منسجم در نرم افزار از انجام دوباره کاری و بروز مشکلات بعدی در عملیات حسابداری جلوگیری خواهد کرد و اطلاعات را به شکلی سازمان یافته و منسجم در اختیار مدیران مالی قرار خواهد داد.

به دلیل حفظ حریم شخصی، نام شرکت ها برده نشده است.

مشتریان درباره نرم افزار حسابداری کاکتوس چه می گویند؟

کاربری ساده کاکتوس به قدری تحسین برانگیز است که منی که اطلاعات نسبت به حسابداری نداشتم، ظرف یک هفته تا ده روز توانستم کارهای مورد نیاز خودم را در حوزه حسابداری با این نرم افزار انجام دهم.
دکتر احمد رضائیان
مدیریت کلینیک دامپزشکی پارسه
امکانات نرم افزار حسابداری کاکتوس بسیار در دسترس بوده و گزارش گیری ها در آن بسیار راحت است؛ به همین دلیل است که بیش از 8 سال از این نرم افزار استفاده میکنم.
مجید برنایی
دفتر فنی و مهندسی
یکی از امتیازات قوی کاکتوس ، پشتیبانی قوی است و ما اگر مشکلی داشته باشیم، سریعا مشکلات ما را حل می کند.
داریوش صبری
دفتر چاپ دیجیتال
نرم افزار حسابداری کاکتوس هم پشتیبانی عالی دارد، هم کارکرد آن ساده است و هم از دقت بالایی برخوردار است؛ سرعت پردازش آن نیز بسیار خوب شده است!
مجتبی میرزایی
مدیر فروشگاه لوازم یدکی
نرم افزار حسابداری کاکتوس هم به روز است و هم از فناوری های جدید بیشترین استفاده را داشته و دارد.
امیر علیخانی
فروشنده موبایل
کاربری روان، به روز رسانی همیشگی و پشتیبانی آسان خصوصاً در همه شهر های ایران از ویژگی های خوب نرم افزار حسابداری کاکتوس است..
رضا بهرامیان
مدرس و مشاور حوزه کسب و کار

سوالات متداول درباره نرم افزار حسابداری بازرگانی کاکتوس کامپیوتر

01نرم افزار حسابداری بازرگانی برای چه شرکت‌هایی مناسب است؟

نرم افزار حسابداری بازرگانی مناسب شرکت های بازرگانی جهت ثبت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی،گزارش دهی و بسیاری اقدامات دیگر می باشد. با این نرم افزار می‌توان کلیه هزینه ها را مدیریت کرد و به سود بیشتری دست یافت.

02آیا امکان ثبت اطلاعات دو یا چند شرکت به شکل مجزا وجود دارد؟

در سطح طلایی و الماس شما می توانید به صورت مجزا به ثبت و ضبط اطلاعات دو یا چند شرکت در نرم افزار بپردازید. تمامی دیتابیس های ایجاد شده بابت هر شرکت، به صورت مجزا بوده و از یکدیگر جدا هستند.

03آیا در آینده امکان ارتقا نرم افزار حسابداری و اتصال آن به سایر ماژول ها امکان پذیر است؟

بله این امکان وجود دارد.شما میتوانید با ارتباط برنامه حسابداری با سایر نرم افزارهای کاکتوس منجمله خزانه داری، انبارداری و خرید و فروش با امکان ثبت خودکار اسناد حسابداری از طریق هر یک این بخش ها، از سایر ماژول ها استفاده کنید.

فرم دمو رایگان و مشاوره

جهت دریافت دمو رایگان یا مشاوره فروش فرم زیر را تکمیل کنید.

  اطلاعات تماس

  آدرس

  خیابان رامین جنوبی - کوچه نیلوفرغربی - پلاک۲۵

  تلفن تماس

  ۴۴۰۹۸۴۴۹ – ۴۴۰۹۹۱۲۶
  ۴۴۹۶۰۶۹۱ – ۴۴۰۹۸۲۷۸

  شماره واتس اپ واحد فروش

  0921 769 6024

  بهترین نرم افزار حسابداری چه ویژگی هایی دارد؟

  .بهترین نرم افزار حسابداری، در واقع نرم افزاری است که بتواند نیاز های شما را در حوزه تولید کالا و خدمات بر طرف کرد و بتواند مدیریت بهینه و اثر بخش شما را در کنترل و مدیریت هوشمندانه دخل و خرج، یاری دهد. ما هیچ بهترین نرم افزار حسابداری برای پوشش همه نوع فعالیت های کسب و کار نداریم و هر کسب و کاری باید قادر باشد بر اساس نیاز سنجی موثر خود و بر اساس اهداف و رفتار سازمانی تدوین شد، به دنبال استقرار یک نرم افزار کنترل فرآیند های مالی درون و برون سازمانی باشد. شمار نرم افزار های حسابداری و حسابرسی عمومی و تخصصی با پیشرفت فناوری و استاندارد های مالی، در حال افزایش بوده و نیاز مدیران ارشد مالی به سامانه های کارا جهت رصد هوشمندانه و مستمر فعالیت های خرید و فروش محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها نیز به موازات رشد اقتصاد و فناوری، روند صعودی دارد. نرم افزار حسابداری می بایست در حد اندازه و نیاز سازمان بوده و بعضا شرکت های دولتی و خصوصی نیاز به طراحی نرم افزار اختصاصی برای خود دارند که زیر سیستم های متنوع آن ها را پوشش دهد. انتخاب نادرست نرم افزار حسابداری می تواند هزینه ها را افزایش داده و منجر به اختلال در فعالیت مالی سازمان / شرکت شود.
  .استاندارد های حسابداری مرتب تغییر می کند و فرم ها و شیوه نامه های حسابرسی و مالیاتی و ارزش افزوده نیز هر سال دست خوش تغییر می شود. به خصوص ضرایب بیمه پرسنلی و هزینه های بانکی و امثالهم. لذا در کنار تغییر سیاست های سازمانی و ظهور فناوری های نوین مدیریت مالی، انتخاب نرم افزار حسابداری روز به روز مشکل می شود و نیاز به مشاوره تخصصی برای انتخاب و استقرار یک سیستم هوشمند مدیریت مالی دارید. اگر برای نخستین بار است که قصد دارید نسبت به خرید برنامه حسابداری اقدام کنید، باید بدانید که اصولا نرم افزار های حسابداری بر اساس نیاز های خاصی تولید می شود و کاربرد های متنوع و متفاونی با یکدیگر دارند. بخشی از نرم افزار های حسابداری، برای حسابداری پایه هستند. یعنی کارهای معمولی. مثلا مدیریت حساب های بانکی. بررسی ضمانت نامه های بانکی برای پروژه های مختلف. سر رسید چک هایی که به فروشندگان کالا و خدمات داده شده است. دریافت مبالغ صورت وضعیت از کارفرما های دولتی و خصوصی و مدیریت دارایی های ثابت و بررسی اسناد دریافتنی و پرداختنی. این ها در واقع هسته یک سیستم حسابداری را تشکیل می دهد که نیاز مدیریت مالی را تامین می کند.
  پشتیبانی حرفه ای

  یک سال پشتیبانی رایگان نرم افزار حسابداری برای کاربران کاکتوس

  در کاکتوس کامپیوتر فروش آغاز یک تعهد است و کاربران نرم افزار حسابداری کاکتوس با توجه به نسخه ای که خریداری می کنند از 6 ماه تا یکسال بصورت رایگان تحت حمایت واحد پشتیبانی کاکتوس خواهند بود و دغدغه ای برای شروع استفاده از نرم افزار و رویارویی با سوالات و مشکلات نرم افزار نخواهند داشت. ما در واحد پشتیبانی کاکتوس در کنار شما هستیم تا شما با خیالی آسوده مدیریت مالی کسب و کار خود را با نرم افزارهای کاکتوس انجام دهید. همچنین در طی مدت پشتیبانی رایگان، تمامی آپدیت هایی که برای نرم افزار ارائه می شود، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

  پشتیبانی کاکتوس کامپیوتر

  نحوه ارائه خدمات و ارتباط با واحد پشتیبانی

  کارشناسان واحد پشتیبانی کاکتوس کامپیوتر در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17:30 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 13 آماده ارائه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات مشتریان ارجمند می باشند. شما می توانید از طریق شماره زیر با واحد پشتیبانی کاکتوس در ارتباط باشید.

  واتس اپ واحد پشتیبانی
  3803 322 0912
  تلفن تماس
  278 98 440 (021) --- 126 99 440 (021)
  691 60 449 (021) --- 449 98 440 (021)
  ایمیل
  Support@cactus.ir

  واحد پشتیبانی نرم افزار حسابداری کاکتوس، به کمک نرم افزار Any Desk به سیستم شما مشتریان عزیز متصل می شود تا به رفع موارد پیش آمده بپردازند. برای راحتی هرچه بیشتر شما مشتریان گرامی، در لینک زیر مطلبی را درباره نصب و نحوه استفاده از این نرم افزار، به همراه لینک دانلود آن تهیه کرده ایم.

  شما مشتریان عزیز می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر، اقدام به ثبت درخواست پشتیبانی کنید. کارشناسان ما در واحد پشتیبانی، در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند تا مشکل شما را رفع کنند.

  ارائه خدمات پشتیبانی به صورت حضوری در کاکتوس کامپیوتر به دو صورت می باشد.

  • مشتری می تواند در محل شرکت کاکتوس کامپیوتر، به صورت حضوری مراجعه کند تا خدمات پشتیبانی برای ایشان انجام شود. ( حتما قبل از حضور در مجموعه، با واحد پشتیبانی هماهنگی به عمل آید، در غیر این صورت از پذیرش شما مشتریان عزیز معذوریم)
  • در برخی از مواقع به دلیل آنکه مشتری با محدودیت هایی مواجه می باشد، نیاز دارد که کارشناس پشتیبانی در محل ایشان برای انجام خدمات حاضر شود. در این حالت شما مشتریان گرامی می توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی کاکتوس، هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

  اصناف و مشاغل تحت پوشش نرم افزار حسابداری شرکتی

  باید به عرض برسانم که برنامه حسابداری شرکتی کاکتوس برای تمام کسب و کارهایی که نیاز به نرم افزار حسابداری دارند، مناسب است و توانایی این را دارد که تمامی امور حسابداری که در شرکت ها به صورت روزانه ثبت و ضبط میشود را در خود ذخیره کند و بر اساس برنامه نویسی هایی که انجام شده است، تمامی اسناد پایان سال ( همانند سند سود و زیان، اختتامیه و افتتاحیه و… ) را به صورت اتوماتیک صادر کند این مهم باعث شد تا ما این نرم افزار را به نحوی برنامه نویسی کنیم که برای تمامی کسب و کارها از کوچک تا بزرگ مناسب باشد تا آنجا که بیش از 300 صنعت و شغل متفاوت را این نرم افزار به صورت کامل پوشش دهی میکند.  برخی از این صنایع و مشاغل در زیر آمده اند.

  نرم افزار حسابداری کارواش

  نرم‌افزار حسابداری کارواش

  نرم افزار حسابداری لوازم ورزشی

  نرم‌افزار حسابداری لوازم ورزشی

  نرم افزار حسابداری خوراک دام و طیور

  نرم‌افزار حسابداری خوراک دام و طیور

  نرم افزار حسابداری فروشگاه های لوازم خانگی

  نرم‌افزار حسابداری فروشگاه های لوازم خانگی

  نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی و آتش نشانی

  نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی و آتش نشانی

  نرم افزار حسابداری لوازم ابزار فروشی

  نرم افزار حسابداری لوازم ابزار فروشی

  نرم افزار حسابداری گلفروشی‌ ها

  نرم افزار حسابداری گلفروشی‌

  نرم افزار حسابداری کیف و کفش

  نرم افزار حسابداری کیف و کفش

  نرم افزار بازرگانی کاشی و سرامیک

  نرم افزار بازرگانی کاشی و سرامیک

  نرم افزار بازرگانی پوشاک

  نرم افزار بازرگانی پوشاک

  نرم افزار بازرگانی موبایل

  نرم افزار بازرگانی موبایل

  نرم افزار حسابداری هایپرمارکت

  نرم افزار حسابداری هایپرمارکت

  منطبق با استانداردهای حسابداری دوبل – تعریف سر فصل های حسابداری – ثبت اسناد موقت و دائم – انواع گزارشات دفاتر و تراز حساب ها – امکان تعریف سال های میلادی – امکان تعریف سال های مالی خاص – امکان تهیه اسناد مرکب ماهانه و روزانه – تهیه تراز 4، 6 و یا 8 ستونی – مرور حساب ها از اسناد به دفتر و بالعکس – صدور سند ارزی و تهیه گزارشات ارزی – ثبت اسناد در وضعیت پیش نویش و نهایی – درون آوری اسناد از اکسل – کنترل مغایرت ماهیت حساب ها – بازگردانی اسناد حذف شده – ادغام اسناد ایجاد شده – گزارش سازی به تعداد نامحدود

  چاپ متوالی اسناد – تعریف شرح های ثابت برای ردیف های اسناد – قطعی کردن دستی یا خودکار اسناد – اسناد موقت و قطعی شده – تعریف امضاکنندگان ذیل سند – لیست اسناد – کپی یک ردیف یا کلیه ردیف های سند در سند دیگر – سند مرکب ماهانه و روزانه جهت ثبت دفاتر قانونی – بستن حساب های موقت – صدور خودکار اسناد افتتاحیه و اختتامیه – امکان ویرایش اسناد افتتاحیه و اختتامیه خودکار – صدور منو نرم افزار حسابداری ارزی – گزارشات دفاتر مالی دفتر روزنامه، دفتر کل، دفتر معین و دفتر تفضیلی

  تعریف سر فصل ها شامل تعریف گروه حساب ها، سرفصل های کل، معین،‌ تفضیلی و دو سطح کمکی مرکز هزینه و اعتبارات – استفاده از سرفصل حسابداری در سه مدل شناور، مقید به یک معین یا مقید به چند معین – تعیین ماهیت حساب ها – امکان کپی سرفصل های تفضیلی یک معین برای معین دیگر در مدل تفضیلی مقید به یک معین، جهت افزایش سرعت در تعریف اطلاعات پایه – ثبت توضیحات برای هر سرفصل حسابداری و نمایش توضیحات سرفصل در هنگام تهیه گزارش از سرفصل – امکانات چاپ تمامی سرفصل ها و یا قسمتی از آنها – ثبت اطلاعات سند و ردیف های سند – درج و حذف منو نرم افزار حسابداری – جستجوی سریع سرفصل های کل و معین و تفضیلی در حین صدور سند – نمونه های متفاوت چاپ سند

  تراز کل ( 4 ، 6 و 8 ستونی ) – تراز معین – تراز تفضیلی – گزارش مانده حساب اشخاص – گزارش صورت حساب مشتری و چاپ آن با عنوان دلخواه – امکان نمایش کالاهای ثبت شده در فاکتور،با تعداد و قیمت واحد آنها، در صورت حساب مشتری – امکان چاپ اسناد روزانه و ماهانه – امکان گزارشات دفتر روزنامه و دفتر کل از اسناد روزانه و ماهانه – آنالیز حساب ها از طریق گزارشات دفاتر معین و تفضیلی – مرور حساب ها در سطوح مختلف حساب از بالاترین سطح به پایین تر سطح و بالعکس – ارجاع به منو نرم افزار حسابداری از طریق گزارشات دفاتر حسابداری، با کلیک روی شماره سند مورد نظر – جستجوی قوی روی سرفصل ها در هنگام تهیه گزارشات – فرم ثبت اطلاعات حساب تفضیلی بازرگانی – ترازنامه مطابق با استانداردهای حسابداری – امکان تعریف صورت سود و زیان دلخواه توسط کاربر – تهیه گزارش از اسناد ارزی به تفکیک هر سرفصل – قابلیت استفاده همزمان برنامه، تحت شبکه، توسط تعداد نامحدود کاربران – تعریف و نگهداری اطلاعات مالی شرکت های متفاوت در یک بانک

  رایگان تست کنید

  استفاده از نرم افزار حسابداری بازرگانی رایگان

  برای آشنایی و اطمینان از عملکرد برنامه حسابداری بازرگانی، شرکت کاکتوس امکاناتی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا از این طریق بتوانند قبل از خرید، با نرم افزار رایگان حسابداری کاکتوس کار کرده و سپس اقدام به خرید کنند.

  یکی دیگر از امکانات برای آشنایی متقاضیان با برنامه حسابداری بازرگانی از طریق هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس می باشد. بدین صورت که از طریق بستر اینترنتی به سیستم کارشناس کاکتوس متصل می شوید و از راه دور کارکرد برنامه را همراه با توضیحات زنده کارشناس ملاحظه می کنید و اگر سوالی داشتید با ایشان مطرح میکنید تا پاسخ سوالات شما را بدهند.

  برنامه حسابداری بازرگانی کاکتوس برای استفاده علاقمندان روی یکی از سیستم های موجود در شرکت کاکتوس کامپیوتر نصب شده است و شما کاربر گرامی برای تست نرم افزار می توانید به مدت محدود از برنامه استفاده کنید.مدت زمان استفاده از این برنامه با هماهنگی با قسمت فروش کاکتوس برای هر کاربر تعیین می گردد. بعد از کار با این برنامه، در صورت تمایل کاربر به خرید توضیحات تکمیلی به ایشان ارائه می گردد.

  چرا برندهای بزرگ خرید نرم افزار حسابداری شرکت را لازم می دانند؟

  خرید نرم افزار حسابداری شرکت، امروز تبدیل به یکی از ابزار آلات مهم و کارآمد در اقتصاد و مقوله کسب و کار شده است. اما برندهای بزرگ و کمپانی های موفق خرید نرم افزار حسابداری شرکت را نه تنها یک امکان مناسب بلکه یک ضرورت برای پیشبرد اهداف شرکت و کسب و کار خود می دانند. در این متن قرار است به این موضوع بپردازم تا بدانیم ضرورت خرید نرم افزار حسابداری شرکت از چه جنبه هایی وجود دارد و این ضرورت ها چگونه به واسطه استفاده یا خرید برنامه حسابداری بازرگانی  یا خرید نرم افزار حسابداری شرکتی برطرف می شود.

  مسلما برای درک این که خرید نرم افزار حسابداری شرکت کدام نیازهای ما را می تواند برطرف کند، باید به کسب و کار خودمان نگاهی دقیق تر بیندازیم. آن چیزی که مشخص است هدف هر کسب و کار و تجارتی ایجاد یک چرخه مالی سودآور است. از این رو عمده مسائل موجود در یک کسب و کار مسلما مربوط به قضایای مالی است.

  اما یک کسب و کار، بزرگ یا کوچک با چند مدل مبادلات مالی روبرو است. خرید و فروش، بدهی، میزان سرمایه در گردش و … تعداد معدودی از این موارد است. از طرفی دیگر دنیای امروز پیشرفت های بسیار گسترده ای در زمینه نقل و انتقالات مالی داشته است و عملا شما دیگر پول نقدی نمی بینید که بخواهید به راحتی آن را حساب و کتاب کنید. این مسئله عمده ترین دلیلی است که باعث شد تا نیاز به خرید نرم افزار حسابداری شرکت ایجاد شود. اما برندهای مطرح دنیا و کمپانی های موفق دلیل های بهتری برای استفاده از برنامه های حسابداری دارند. در ادامه از این علت ها خواهیم گفت و به نوعی سعی می کنیم آن ها را واکاوی کنیم.

   خرید نرم افزار حسابداری شرکت از دید برندهای موفق

  همانطور که در بالاتر گفته شد اولین دلیلی که می توانیم برای خرید نرم افزار حسابداری شرکت مطرح کنیم این است که در هر کسب و کار و تجارتی پول به شکل های مختلفی حضور دارد، برای مدیریت این سرمایه بهتر است یک سیستم حرفه ای مانند نرم افزار حسابداری کاکتوس وجود داشته باشد.

  اما برندها و کمپانی های موفق ایده ای دیگر برای استفاده و خرید نرم افزار حسابداری شرکت دارند. صاحبان کسب وکار های موفق و مطرح دنیا معتقد هستند که جزئیات مهم تر از کلیات است. به بیان بهتر شما به عنوان یک انسان یا صاحب یک کسب و کار تجاری معمولا اتفاقات و کارهای بزرگ را به خاطر می سپارید و کلیت سرمایه جابه جایی را می توانید در ذهن داشته باشید. حتی اگر دست به ثبت این جابه جایی ها به شکل دستی و نوشتاری بکنید در نهایت اطلاعات جزئی بسیاری را از دست می دهید.

  نکته طلایی خرید نرم افزار حسابداری شرکت دقیقا همینجاست. این دست از نرم افزارها این امکان را به شما می دهند که جزئیات گردش های مختلف مالی خود را به دست بیاورید و از طریق آن مدیریت بهتری داشته باشید.

  به بیان بهتر صاحبان کسب و کارهای موفق معتقد هستند که مجموعه هزینه ها یا درآمدهای خرد از یک هزینه یا درآمد کلان بیشتر است. از طرفی مدیریت اتفاقات جزئی بسیار راحت تر از مدیریت یک اتفاق کلان است. شما تنها کافی است آن اتفاقات و کارهای خرد را پیدا و مدیریت کنید. یک نرم افزار حسابداری می تواند هزینه ها و درآمدهای کوچک و خرد را به شما نشان دهد. این کار باعث می شود که شما به عنوان یک صاحب کسب و کار توانایی مدیریت بهتری روی هر کدام از آن ها داشته باشید و عملا با تقویت یا تضعیف بخش های مختلف و مرتبط به آن ها موجب افزایش سودآوری شرکت یا کسب و کار خود شوید. این اتفاق بزرگترین مزیت خرید نرم افزار حسابداری شرکت می باشد که عموما بسیاری از آن غافل می شوند و به آن توجهی ندارند.

  بنابراین ما در خرید نرم افزار حسابداری شرکت به یک نرم افزاری نیاز داریم که بتواند جزئیات بیشتری برای ما ثبت و ذخیره کند و در قبال آن گزارش دهی بهتری داشته باشد. مهم برای ما این است که این نرم افزار حسابداری بتواند جزئیات ثبت شده را دسته بندی کند و در گزارش ها به شکل دسته بندی های کلان آن ها را به نمایش بگذارد. این جاست که اثر گذاری خوبی می تواند داشته باشد. از این رو در خرید نرم افزار حسابداری شرکت نمی توان به هر نوع نرم افزاری اعتماد کرد.

  خرید نرم افزار حسابداری شرکت و ویژگی هایی که باید داشته باشد

  همانطور که در بالاتر بیان کردیم مهمترین ویژگی که می توان در خرید نرم افزار حسابداری شرکت به آن بسیار توجه کرد، نحوه گزارش دهی نرم افزار حسابداری است.  گزارش های مالی اصول خاص خودش را دارد که در کتاب های حسابداری و اقتصاد به آن ها به طور مفصل پرداخته شده است. اما به طور کلی ما در خرید نرم افزار حسابداری شرکت انتظار داریم که اولا گزارش ها به شکل گراف و نمودار باشد.

  متاسفانه تا جایی که اطلاع داریم بیشتر نرم افزارهای حسابداری از این ویژگی و قابلیت برخوردار نیستند و نمیتوانند گزارهاش کامل و جامعی را به مدیران و مدیران مالی مجموعه ها ارائه دهند. یکی از تفاوت های موجود بین نرم افزارهای حسابداری کاکتوس کامپیوتر و سایر نرم افزارهای حسابداری، در چنین گزارشاتی است.

  به بیان بهتر نرم افزار حسابداری کاکتوس کامپیوتر قادر به ارائه گزارشاتی است که نیاز مدیران کسب و کارهای مختلف را بر طرف میکند و حتی اگر گزارش خاصی مد نظر کاربر باشد که در سیستم وجود ندارد، به کمک ماژول گزارش ساز کاکتوس، امکان ساخت و ارائه آن به مدیران کسب و کار های مختلف وجود دارد.

  از طرف دیگر نحوه ثبت اطلاعات در انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری شرکت نیز اهمیت فراوانی دارد. یک نرم افزار حسابداری که تنها مانند یک اکسل اطلاعات را می گیرد و بدون هیچ فرایندی آن را به نمایش می گذارد مسلما چندان جذاب نیست. توانایی ایجاد فیلدها و دسته های مختلف و توانایی ایجاد تعاریف مختلف و مرتبط با کسب و کار اهمیت بالایی دارد. این دسته بندی ها کلید اصلی تبدیل درآمدها یا هزینه های جزئی به شکل یک کلیت است.

  البته برخی از نرم افزارهای حسابداری به شکل پیش فرض دسته هایی را تعریف کرده اند که می تواند برای شروع کار با آن ها مناسب باشد. اما واقعیت این است که خود شما آنقدر باید روی کسب و کار و تجارت خودتان اشرافیت داشته باشید که بتوانید دسته های درست و مفیدی برای نرم افزار حسابداری تعریف کنید.

  نکته مهم دیگر در خرید نرم افزار حسابداری شرکت این است که این نرم افزار رفته رفته تبدیل به یک عضو اساسی و مهم در کسب و کار شما خواهد بود. از این رو باید همیشه در دسترس، بدون مشکل و قابل اعتماد باشد. استفاده از نرم افزاری که اطلاعات را به خوبی ثبت و نمایش می دهد در حالی که سرعت پایینی دارد و یا این که در به روز رسانی ها و … دچار مشکلات عدیده ای است نمی تواند چندان جذاب باشد. از این رو عموما توصیه می شود که قبل از خرید از برنامه حسابداری رایگان شرکتی آن نرم افزار استفاده کنید تا نسبت به قدرت آن اطمینان داشته باشید.

  معرفی یک نرم افزار حسابداری مناسب

  تا این جا به نوعی ما با دو مقوله مهم آشنا شدیم. اول دانستیم که چرا خرید نرم افزار حسابداری شرکت یک الزام برای موفقیت در کسب و کار محسوب می شود و دوم با ویژگی های مهم و فاکتورهای اصلی در انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری شرکت آشنا شدیم. اما در نهایت به نظر می آید بهتر است بر اساس ویژگی ها و فاکتورهای گفته شده یک نرم افزار حسابداری مناسب به شما معرفی کنیم.

  مسلما شما با یک جست و جوی ساده می توانید انبوهی از نرم افزارها و خرید برنامه های حسابداری مختلف ایرانی و خارجی را پیدا کنید. در همین جای کار بهتر است قید استفاده از نرم افزارهای حسابداری خارجی را بزنید. وقتی شما نتوانید از تمام امکانات این نرم افزارها که عموما بر اساس  سیستم های پولی و مالی اروپایی و آمریکا ساخته شده استفاده کنید، دانلود و استفاده از این برنامه ها چندان منطقی به نظر نمی رسد.

  اما در بین نرم افزارهای داخلی به واقع می توان نرم افزار حسابداری کاکتوس را یکی از بهترین آن ها دانست. ویژگی جذاب نرم افزار حسابداری کاکتوس این است که شما بر اساس نوع کسب و کار خود می توانید ورژن مناسب نرم افزار را خریداری کنید و از آن استفاده کنید. در کلام بهتر شرکت تولید کننده نرم افزار حسابداری کاکتوس با اعمال فرمول های پایه ای مهم برای دسته های مختلف کسب و کاری سعی کرده است که ثبت و گزارش دهی نرم افزار حسابداری را تقویت کند و به نوعی رنگ و بوی عملیاتی تری به آن بدهد.

  در ادامه با ما همراه باشید با

  نسخه ها و لیست قیمت بسته نرم افزار حسابداری بازرگانی

  پکیج نرم افزار حسابداری بازرگانی و حسابداری شرکتی کاکتوس، دارای امکانات دیگری همانند : انتقال اطلاعات سرفصل ها و سندهای حسابداری از یک شرکت به شرکت دیگر، یا از یک بانک به بانک دیگر – ورود اطلاعات گردش حساب های بانکی به صورت دستی یا از طریق دیسکت بانک جهت تهیه گزارش مغایرت بانکی – تعریف سال مالی شمسی نامحدود – امکان تعریف سال های مالی میلادی – عدم محدودیت تعداد دوره مالی و تعریف شرکت – نگهداری اطلاعات ارزی – انتقال کلیه گزارشات حسابداری به Word و Excel – قابلیت نصب بروی انواع ویندوز – سازگاری با انواع چاپگر و بانک اطلاعاتی SQL Server میباشد. یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای حسابداری برای شرکت های بازرگانی شما می باشد که می تواند نیازهای مختلف اصناف و کسب و کارهای مختلف را برطرف کند. این نرم افزار حسابداری ساده برای مدیریت کسب و کارهای های کوچک و متوسط تا کسب و کارها و شرکت های بازرگانی بزرگ مناسب بوده و می تواند تمامی نیازهای آنان را مرتفع سازد. به همین دلیل ما بر آن شدیم که نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی کاکتوس را در 2 دسته (سطح بندی و اشتراکی) ارائه کنیم تا هر کسب و کار و سازمانی بر اساس نیاز و بودجه ای که دارد اقدام به خرید و تهیه نرم افزار حسابداری بازرگانی کند.

   

  برای مشاهده لیست قیمت های هر دسته، روی تب ها کلیک کنید.

  در این حالت شما می توانید بر اساس نیاز کسب و کار خود یکی از 4 سطح نرم افزار حسابداری بازرگانی را خریداری و از آن استفاده کنید. ساده ترین سطح (سطح برنزی) مناسب برای کسب و کارهای خیلی کوچک با فعالیت خیلی کم می باشد و سطوح نقره ای، طلایی و الماسی هرکدام از نسخه قبلی خود پیشرفته تر و دارای امکانات بیشتری می باشند. در صورتی که در انتخاب سطح مناسب برای کسب و کار خود تردید دارید، کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی و بهترین پلن را که مناسب برای کسب و کار و سازمانتان هست را به شما معرفی کنند.

  سطح برنزی نرم افزار حسابداری بازرگانی مناسب برای کسب و کارهای خیلی کوچک با فعالیت خیلی کم می باشد که نیازهای پایه مدیران مالی را برطرف می سازد و برای امور حسابداری کوچک مناسب می باشد. رابط کاربر بسیار ساده و راحت کار، قیمت پایین و پوشش دهی نیازهای پایه کسب و کار، از ویژگی های این سطح می باشد.

  سطح نقره ای مناسب برای کسب و کارهای کوچک با فعالیت متوسط می باشد، که علاوه بر امکانات سطح برنزی، به امکانات بیشتری دسترسی دارید که می توانید به کمک آن عملیات حسابداری کسب و کار خود را مدیریت کنید و آن را بهبود بخشید. برای دیدن امکانات این سطح کافیست سری به صفحه امکانات این سطح نرم افزار حسابداری بزنید.

  سطح طلایی مناسب برای کسب و کارهای متوسط و بزرگ با فعالیت زیاد می باشد. این سطح علاوه بر دارا بودن امکانات دو سطح برنزی و نقره ای، از امکانات بیشتری برخوردار میباشد. در واقع در این سطح تمامی امکانات نرم افزار برای شما باز و قابل استفاده هستند و شما قادر خواهید بود که از تمام این امکانات استفاده کنید و بهره ببرید.

  سطح الماس علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات 3 سطح قبلی، دارای زیر سیستم گزارشات مدیریتی ( گرفتن گزارش بین چند سال مالی ) است که می تواند بسیار تسهیل کننده کار مدیران مالی شرکت ها باشد. همچنین امکان ساخت و طراحی هر تعداد گزارش خاص مورد نیاز مشتری در این سطح وجود دارد. از دیگر ویژگی های این سطح می توان به امکان ایجاد چندین دیتابیس مجزا اشاره نمود تا مدیران مالی بتوانند کارهای مالی شرکت های مختلف را به سادگی توسط نرم افزار انجام دهند. علاوه بر موارد یاد شده، امکان اختصاصی‌سازی نرم افزار در این سطح وجود دارد.

  آن دسته از کسب و کارهایی که توان مالی بالایی ندارند، می توانند با پرداخت مبلغ حق اشتراک نرم افزار، از سطح نقره ای استفاده کنند. در این حالت شما با پرداخت مبلغ روزانه کمتر از 3 هزارتومان می توانید از کلیه امکانات این سطح بهره مند شوید. همچنین هزینه هایی از قبیل پشتیبانی و آپدیت نرم افزار و… به صورت رایگان انجام می شود. توجه داشته باشید در این حالت پس از پایان یافتن مدت زمان اشتراک شما، دسترسی شما به نرم افزار قطع می شود و پس از پرداخت مبلغ حق اشتراک، دوباره این دسترسی فعال خواهد شد.

  در صورتی که در انتخاب سطح مناسب برای کسب و کار خود تردید دارید، کافیست با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی و بهترین پلن را که مناسب برای کسب و کار و سازمانتان هست را به شما معرفی کنند.

  هر روز با یک مطلب تازه و جذاب همراه ما باشید

  آخرین مقالات

  در این بخش می توانید مقالات مرتبط با موضوع حسابداری و نرم افزار حسابداری را مشاهده نمایید. این مقالات چکیده ای از مهمترین مباحث مرتبط با حسابداری و سیستم حسابداری کاکتوس را به زبانی ساده برای شما بیان می کند. به عنوان مثال مهمترین نکاتی را که باید قبل از خرید نرم افزار حسابداری مد نظر قرار دهید را می توانید در بلاگ سایت نرم افزار حسابداری کاکتوس مشاهده فرمایید. مقالات را مطالعه کنید و دانش خود را با دیگران در میان بگذارید فقط کافیست روی مقاله مورد نظر کلیک کنید. اگر نظری داشتید یا درخواست توضیح درباره مسئله خاصی را داشتید خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارید.