روش خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی در کاکتوس جهت کمک به صاحبان کسب و کارهای  است که در  راستای خرید و فروش کالاها فعالیت می کنند. این کسب و کارها موسسات بازرگانی هستند و فعالیت اصلی آنها در زمینه خرید و فروش انواع مواد خام، کالاهای واسطه ای  و یا کالاهای ساخته‌شده و… می باشد. این شرکت ها از یک سو با تولید کنندگان و از سوی دیگر با عمده فروشی ها و یا تولید کنندگان خریدار کالاهایشان در ارتباط می باشند. این شرکتها با توجه به هزینه ای که برای خرید کالاها هزینه می کنند .و سایر هزینه ها، جهت مدیریت مالی خود نیاز به حسابداری دقیق و کاملی دارند.

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی با توجه به اینکه شامل  هر چهار بخش مهم و اصلی در حسابداری می شود، موفق شده است تمامی مشکلات شرکتهای بازرگانی را در حوزه حسابداری و مدیریت مالی به خوبی رفع نماید. این پکیج  شامل چهار بخش نرم افزار حسابداری کاکتوس، نرم افزار انبارداری، نرم افزار خرید و فروش بازرگانی و نرم افزار خزانه داری بازرگانی است. در سال های بسیار دور شرکت ها به صورت دستی با دفاتر کارهای حسابداری خود را انجام می دادند؛ اما بعد از معرفی نرم افزار های حسابداری  استفاده از چرتکه و دفتر حساب دخل و خرج منسوخ گردید.

اکنون با توجه به پیشرفت و  توسعه نرم افزارهای حسابداری در هر حوزه ای که با کنترل مالی موسسه در ارتباط باشد، خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی  توانسته است خود را به عنوان یک پکیج کامل حسابداری معرفی نماید.

دلایل خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی

مدیران هر موسسه ای که با خرید و فروش کالا درآمد کسب می کنند، نیاز  دارند بتوانند در زمان مناسب تصمیم درستی را برای کسب و کار خود اتخاذ نمایند. هیچ مدیری  در هیچ سازمان  و یا موسسه ای بدون دسترسی  به اطلاعات صحیح نمی تواند در زمان مناسب تصمیم گیری های مهم را به درستی انجام دهد. در هر زمانی که نیاز به خرید یا فروش کالا و خدماتی باشد، انتخاب برای  مدیران موضوعی اجتناب ناپذیر است.

آنان باید بر اساس داده های در دسترس و داده ها و اطلاعاتی قبلی، دست به انتخاب میزنند، لذا در این زمان ارزش و اهمیت یک سیستم اطلاعات حسابداری کاملا مشهود می باشد. سیستم حسابداری  یکی از اصلی ترین بانکهای اطلاعاتی شامل داده های مالی  برای  مدیریت  می باشد که با توجه به گزارشاتی که در اختیار مدیران و استفاده کنندگان قرار می دهد،  آنان را از قادر می سازد  حاشیه سود، میزان نقدینگی، تعهدات مالی شرکت و … را تحت  کنترل بگیرند. مدیران باید بتوانند شرایط را سنجیده و اقدام به اتخاذ تصمیم کنند. زمانی میتوان اطلاعات حسابداری را  از لحاظ کیفیت بالا دانست که  در زمان تصمیم گیری های مهم قابل اتکا باشد.

داده های مالی تمامی شرکت ها به صورت اعداد و ارقام و محاسبات ریاضی است، لذا وظیفه حسابداری  ارائه این  اطلاعات به صورت خلاصه و در قالبی قابل فهم است تا  انبوهی از داده های ریاضی   به گونه ای در دسترس باشند که استفاده کنندگان بتوانند معنا کرده، نتیجه گیری نموده و بالاخره تصمیم بگیرند.

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی کاکتوس  با جمع آوری اطلاعات دقیق مالی شرکتهای بازرگانی و تجزیه و تحلیل این داده ها  به شرکت ها کمک می نماید بتوانند فرایندهای مالی خود را تحت کنترل درآورده  و تغییرات لازم را در زمینه های مالی اعمال کنند. نظام های حسابداری این پکیج  انواع گزارشات را در قالب اکسل و پی دی اف و.. در اختیار کاربران قرار میدهد. این گزارشات اسناد با ارزشی هستند که به کسب و کارها جهت رسیدن به موفقیت در زمینه  مدیریت مجموعه  کمک می کنند.

به همین دلیل کاکتوس  در هنگام تهیه این پکیج  حسابداری از متخصصین این حوزه کمک گرفته است تا بتواند  مواردی را در این پکیج و در نرم افزارها بگنجاند که برای کسب و کارها  بسیار مهم و اصلی بوده  و در راستای رشد آنان باشد.

قیمت خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی کاکتوس  در یک مجموعه و موسسه بازرگانی از یک سو یک بانک اطلاعاتی کامل از مشتریان موسسه را فراهم کرده و به   شناسایی مشتری های خوش حساب و بدحساب منجر می شود  و از سوی دیگر به بودجه بندی دقیق کمک می نماید. همچنین قابل ذکر است خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی به  مدیران کمک می کند بنا بر تغییرات موجود در بازار  استراتژی های خود را طراحی کنند و در هزینه و درآمدهای حاصل از فروش تغییر اعمال نمایند.

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی  در گام اول، سیستم حسابداری  قابل اعتماد و موثری را در اختیار مجموعه های بازرگانی قرار می دهد که  فرایند ثبت، جمع آوری و طبقه بندی داده ها،  خلاصه نمودن اطلاعات و ارائه آنها در قالب گزارش های مالی و تهیه انواع صورتهای حسابداری و دارایی برای استفاده کنندگان داخلی و خارجی همگی به صورتی کاملا سیستمی و  دقیق انجام گیرد.  استفاده کنندگان و تمامی افراد ذینفع  داخلی مانند سهامداران و مدیران با این اطلاعات در جریان نحوه مدیریت و پیشرفت شرکت خود قرار می گیرند و تصمیم گیری می کنند. استفاده کنندگان خارجی همانند بانک و دارایی نیز در رابطه با مسائلی مانند اعطای تسهیلات و مالیات مجموعه تصمیم گیری می کنند.

نرم افزار حسابداری بازرگانی در شرکت بازرگانی نقش یک نظام پردازش اطلاعات را بازی می کند. باتوجه به اینکه  امکان انجام  دادن انواع عملیات های بازرگانی ارزی و ریالی وجود دارد  و ثبت اسناد مالی و صدور اسناد به صورت خودکار وجود دارد، داده‌های خام مالی را دریافت  می کند و طی فرایندهایی، این داده ها را به نظم در می آورد.

 خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی  با به نظم درآوردن داده ها می تواند به مدیریت مالی شرکت ها کمک کند. با توجه به  کاربری آسان نرم افزار و فراهم شدن امکان ارسال همه فرم ها و گزارش ها در سیستم اتوماسیون اداری آن، اگر شرکتی  نمی تواند از یک حسابدار  حرفه ای برای شرکت کند با  استخدام یک حسابدار  معمولی هم می تواند از نرم افزار استفاده کند.

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی کاکتوس

وطیفه حسابدار  تجزیه و تحلیل داده ها و تهیه گزارش های مالی سازمان و شرکت است، لذا طراحی سیستم منظم مالی به او کمک خواهد نمود به دلیل اینکه امکاناتی مانند فراهم شدن امکان تعیین نحوه پرداخت فاکتور توسط کاربر  و تعیین نمودن  تاریخ تسویه حساب  وجود دارد، در زمان انجام عملیات  با خطا کمتری کار کرده و در  زمان نیز صرفه جویی نماید. بدین ترتیب وقت خود را صرف تجزیه و تحلیل داده ها می کند تا بتواند به مدیریت، اطلاعات مفیدی در  زمینه مسائل مالی ارائه دهد. این نرم افزار قصد دارد  همانند یک حسابدار حرفه ای در مدیریت هزینه ها و برقرار کردن توازن  مابین هزینه ها به مدیران کمک کند.

همه این مزیت ها جزء وظایفی است که کاکتوس برای نرم افزار حسابداری خود ویژه کسب و کارهای بازرگانی تعریف نموده است و جزو اصول اولیه آن می باشد.

با  خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی صورتحساب هایی مانند درآمد کل و  ترازنامه و  همچنین حقوق صاحبان سهام تصمیم گیری و برآورد میزان موفقیت و یا  شکست  یک شرکت بازرگانی قابل پیش بینی خواهد بود. همه ی کسب و کارهای کوچک و بزرگی که با برنامه حرکت میکنند  از  اهمیت استفاده از یک نرم افزار حسابداری  کامل  و حرفه ای آگاه هستند و کاربردی بودن نرم افزار را در اولویت اول قرار میدهند.

بر هیچ کس امروزه دیگر پوشیده نیست که حسابداری یکی از ستون های اصلی  یک کسب و کار است؛  حسابداری با در اختیار گذاشتن  سیستم اطلاعاتی خود در اختیار مدیران به تدوین استراتژی کسب و کار و مدیریت آن کمک می کند.

در نرم افزار های حسابداری  داده ها ثبت و طبقه بندی می شوند و به طور  خلاصه در گزارشات صورت های مالی  درج می گردند. این اطلاعات داده های  لازم را در اختیار افراد قرار میدهند تا  با کمک اطلاعات حسابداری در زمینه آینده کسب خود، تصمیم بگیرند.

بدین ترتیب نیاز است  در هنگام خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی به میزان سهولت کار با  نرم افزار و دقت  آن در فرآیندهای ثبت اطلاعات، درج و حذف اسناد حسابداری، طبقه بندی اطلاعات و ارائه گزارشات دفاتر و تراز آزمایشی و گزارشات مانده حساب اشخاص توجه شود. باید در این نرم افزار  خلاصه نمودن  وقایع  اقتصادی  در قالب اسناد و مدارک مستند در کنار قابل فهم بودن  انجام شود.

هر کسب و کاری با خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی به دنبال در دست داشتن وسیله ای برای اعمال نظارت و کنترل بیشتر بر تمامی موقعیت ها و اتفاقات مالی سازمان و شرکت می باشد. لذا کاکتوس در  این برنامه حسابداری با  اعمال امکانات مختلفی همچون صدور خودکار اسنادی مانند اسناد افتتاحیه و اختتامیه با کاهش خطای انسانی، افزایش صحت و دقت اطلاعات و تسریع امور،  به رشد و توسعه مالی و اقتصادی شرکت های بازرگانی کمک می کند.

حسابداران در شرکتها هنگام کار با نرم افزاری که امکان صدور اسناد به طور خودکار را می دهد و این اجازه را به کاربر می دهد با امکان تعریف سرفصل ها طبق نیاز شرکت، ثبت اسناد هزینه به صورت موقت و دائمی، تهیه  گزارشاتی که افزایش و بهبود درآمد و سود را نشان می دهند، در مدیریت شرکت نقش موثری داشته باشد. مدیریت هزینه ها و مخارج  شرکت های بازرگانی در  هر مدیریتی جزو اصول اولیه برای پیشرفت هستند، باید بتوان  هزینه های اضافی را از هزینه های  ضروری تفکیک نمود، در غیر اینصورت  توانایی مدیریت و رشد و توسعه شرکت  در بلند مدت وجود نخواهد داشت.

هر سازمان و شرکتی لازم است بر این مبنا  برای مدیریت فعالیت های کسب و کار خود دست به انتخاب یک برنامه حسابداری مالی و مدیریت درست بزند. نمی توان یک برنامه مناسب انتخاب ننمود و انتظار داشت حسابداری  در مدیریت و کنترل هزینه های شرکت و بودجه بندی درست و تصمیم گیری  درست برای عرضه و یا خرید خدمات و کالای ارائه شده  بتواند کمک کننده باشد و بتواند اطلاعات مفید و قابل استنادی  را در اختیار تصمیم گیران قرار دهد. تمامی گزارشات مالی زمانی مورد استناد می توانند قرار گیرند که حسابداری مالی گزارشات مالی را طبق اطلاعات مالی  شرکت تهیه نماید.  روزانه شرکتهای بسیاری در دنیا بر اساس گزارشات مالی خود تصمیمات مهم را  در زمینه کسب و کار و سرمایه گذاری اتخاذ می نمایند.

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی رایگان

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی به غیر از نرم افزار حسابداری  در پکیج خود سه نرم افزار دیگر را نیز ارائه می دهد که بر اساس نیازهای شرکتهای بازرگانی تهیه شده اند تا خریداران یک برنامه جامع را برای مدیریت کسب و کار خود در اختیار داشته باشند.

یک شرکت بازرگانی برای کنترل موفق  تمامی وقایع مالی اتفاق افتاده در حیطه خود  و همچنین پیشرفت کار نیاز دارد در کنار برنامه حسابداری در  سه حوزه نیز انبارداری، خزانه داری و خرید و فروش نیز برنامه های جامعی را در اختیار داشته باشد، به همین دلیل می بینیم تمامی کسانی که قصد خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی کاکتوس  را دارند، ابتدا در سایت، نرم افزار جامع بازرگانی را به صورت رایگان دریافت می کنند و  با ثبت چندین سند و دیدن امکانات آن سپس تصمیم قطعی میگیرند. چنین امکانی راه را برای انتخاب درست برای مدیران، مدیران مالی و حسابداران باز می کند.

در قسمت بالا اشاره مختصری به نرم افزار حسابداری بازرگانی و دلیل وجود آن در پکیج حسابداری کاکتوس گردید، در همین راستا نیاز است به نرم افزار مهم دیگری که با خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی در اختیار شرکتها قرار میگیرد اشاره نماییم.

نرم افزار انبارداری کاکتوس قصد دارد نظام حسابداری را در شرکت پیاده نماید که  اطلاعات مالی در اختیار مدیران قرار دهد که از ثبت عملیات سازمان فراتر  برود تا  حسابداران تنها به ثبت  اطلاعات مالی  نپردازند، بلکه به خلاصه سازی تمامی وقایع ثبت شده، به  تجزیه و تحلیل معاملات روزمره و پیش بینی سرنوشت هر کالا و خدماتی که می تواند به سازمان اضافه شوند  کمک کنند، لذا می بینیم در این برنامه امکان تعریف نقطه سفارش کالا، تعیین مقدار حداقل موجودی و یا حداکثر موجودی و… وجود دارد.

اطلاعات مفیدی که در قالب گزارشات  انبار در اختیار کاربران قرار می گیرد در برنامه ریزی  برای خرید و فروش بسیار مفید واقع می شود. باتوجه به اینکه تاریخ انقضا برای کالاها و واحدهای اندازه گیری آنها و تمایل شرکتها برای توسعه کار خود و تعریف کالاها به تعداد نامحدود وجود دارد، از حسابداری و انبارداری امروزه  انتظار می رود کارایی لازم را در این زمینه ها از خود نشان دهد. برای توسعه و ارائه اطلاعات جامع مالی در شرکت ها  باید شرکت ها، در انبارداری خود موفق عمل نمایند.

لازم به ذکر است براساس تجربه،  هر  سیستم اطلاعاتی حسابداری کارا،  ارتباط نزدیکی با نرم افزاری انبارداری ان دارد. کاملا مشهود است همزمان با افزایش تعداد خرید و فروش ها و تعداد کالایی که مورد معامله قرار میگیرند، دیگر نمیتوان از برنامه انبارداری دستی و یا یک نرم افزار با حداقل کارایی استفاده نمود.

سفارش خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی

 خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی در جهت تسهیل  امور مالی  می باشد تا با گروه‌بندی  و دسته بندی کالاها و به روز رسانی قیمت آنها، اجرای فرآیند مالی شرکت ها با سرعت و دقت بالایی انجام گیرد. دیگر صدور حواله های انبار به صورت دستی با احتمال خطای انسانی بالا، با ظهور نرم افزارهای انبارداری جامعه کاملا غیرقابل توجیه شده اند. لذا در  نرم افزار کاکتوس نیز هدف   بالا بردن راندمان سیستم های اطلاعات مالی  شرکت ها میباشد.

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی با توجه به مرتبط کردن نرم افزار های پکیج باهم، یکی از  بهترین راه حل هایی می باشد  که به مدیریت  کمک می کند  یک مدیریت منابع مالی و انسانی یکپارچه را برای خود داشته باشد.

چنین مدیریت مالی یکپارچه ای شرایطی را فراهم نموده است که حسابداران بتوانند گزارش صورت معاملات فصلی را تنها با کلیک بر صفحه کیبورد خود تهیه نمایند و به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال نمایند. تمامی معاملات  و تمام جزئیات ورود و خروج کالاهای انبارها با توجه به اینکه  چندین انبار می توان تعریف نمود، در نرم افزار  جامع حسابداری کاکتوس در اختیار تمامی استفاده کنندگان گزارشات می تواند قرار گیرد. گزارشات در  نرم افزار بازرگانی به شکل ریالی و ارزی در دسترس هستند.

لازم به ذکر است جهت کمک به مدیریت انبار در برنامه انبارداری کاکتوس  امکان کدگذاری کالاهای انبار قابل انجام است  و امکان تعریف واحد اندازه گیری به تعداد نامحدود وجود دارد. باید قبول کرد کدگذاری، گروه بندی و تعریف نقطه سفارش  برای کالاها  به شرکت کمک می نماید گزارش های تحلیلی  کاملی را از گردش کالاها در  شرکت تهیه کند.

نرم افزار سومی که با خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی در اختیار شرکتها قرار میگیرد؛ نرم افزار خزانه داری بازرگانی می باشد. بر کسی پوشیده نیست مدیریت درست وجود نقد و نقدینگی شرکت چه تاثیری در اقدامات اساسی شرکت یعنی خرید و فروش آن دارد. بدون اطلاع از میزان نقدینگی و تعهدات و میزان و زمانی که نقدینگی در اختیار شرکت قرار می گیرد، نمیتوان در رابطه با خرید کالا و یا فروش آن تصمیم گیری نمود.

لذا هر مدیری باید  از وضعیت وجوه نقد و انواع اسناد دریافتنی و پرداختنی که در کسب و کار خود در اختیار دارد به خوبی مطلق باشد. برای داشتن چنین اطلاعات درستی باید قبول کرد کنترل  حرف اول را می زند. در همین راستا  مخصوصا در شرکتهایی با گردش مالی بالا، سیکل دریافت و پرداخت باید  به طور کامل مکانیزه شوند.

در این کسب و کارها کاملا مشخص می باشد که باید  ثبت عملیات خزانه داری به گونه ای  باشد که به هیچ وجه صدور  اسناد مالی به طور  مستقل  انجام نگیرد، به همین دلیل نرم افزار خزانه داری کاکتوس  کلیه تراکنش­های مالی  که با عملیات خزانه داری در ارتباط هستند  را به طور خودکار ایجاد  می کند. هدف از استفاده از نرم افزار خزانه داری کنترل گردش وجوه نقد و خزانه داری  است  این نرم افزار اگر کارایی لازم را داشته باشد این امکان را فراهم می نماید که بتوان  موجودی نقدی را ارزیابی  نمود و منابع جاری و آینده شرکت را کنترل کرد. هیچ شرکتی بدون کنترل منابع مالی خود در بلند مدت موفق نخواهد بود.

در نرم افزار خزانه داری کاکتوس شرکت میتواند به راحتی برای توسعه معاملات خود از ریال و کلیه ارزها استفاده کند و  حساب‌های بانکی  را تعریف نماید. کاربران در این سیستم عملیات دریافت و پرداخت را براساس مجوز میتوانند انجام دهند و با کمک گزارشات ان  ابزاری جامعی را برای  کنترل منابع نقدی و اسنادی  شرکت در اختیار داشته باشند.

مزایای خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی

خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی و شرکتی در بخش خرید و فروش خود شامل نرم افزار خرید و فروش بازرگانی است. درآمد در شرکتهای بازرگانی   با  خرید و فروش کالا   کسب می گردد، در این شرکتها همانطور که قبلا نیز ذکر گردید با تولید کنندگان و یا عرضه کنندگان کالا از یک سو ارتباط وجود دارد و از سوی دیگر با خریداران که میتوانند تولیدکنندگان یا عمده فروشان باشد، معامله انجام میشود. لذا وجود نرم افزاری که تمامی معاملات را با جزئیات در آن ثبت نمود، به مشتریان دسترسی داشت، بتوان تخفیف اعمال نمود و از امکانات جستجوی سریع در میان سرفصل ها بهره برد، برای هر موسسه بازرگانی ضروری می باشد.

 هر شرکت بازرگانی در حوزه خاصی فعالیت می کند که بر اساس آن کسب وکار باید بتواند برای ثبت و طبقه بندی رویدادهای مالی  خود دسته بندی و طبقه بندی هایی را لحاظ نماید، در همین راستا در نرم افزار خرید و فروش کاکتوس با امکاناتی از قبیل امکان طراحی فاکتور فروش در مدل های  مورد نیاز و تعریف فروش اقساطی و  تعیین  اقساط و  همچنین کنترل عملیات مربوط به  پرداخت اقساط روبرو می باشیم.

هر نرم افزار خرید و فروش مناسبی این امکان را باید به کاربر بدهد  که بتواند انواع گزارشات مربوط به خرید و فروش را  به تفکیک فاکتور ها، کالاها و یا تاریخ و…. در اختیار داشته باشد. این گزارشات باتوجه به اینکه نرم افزار مذکور با نرم افزار حسابداری در ارتباط می باشد در مدیریت مالی شرکتها به کاربران کمک بسزایی را می نماید.

در آخر باید قبول کنیم با جمع آوری داده های هر یک از نرم افزار ها در گزارشات مختلف است که مدیران می توانند در راستای تامین سرمایه، عرضه سهام شرکت، دریافت تسهیلات و… در زمان مناسب اقدام نمایند، بدون اطلاعات مالی شفاف هر مدیری در تاریکی گام خواهد برداشت.

نرم افزار  جامع حسابداری کاکتوس با توجه به امکاناتی که در آن   طراحی و پیاده سازی شده است سعی دارد بتواند با در شرکتهای مختلف با ابعاد متفاوت شرایطی را فراهم نماید که  کاربران اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار دهند.