نرم افزار فروشگاهی و بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی و حسابداری فروشگاهی کاکتوس

نرم افزار بازرگانی کاکتوس شامل نرم افزار های حسابداری ، انبارداری ، خرید و فروش ، خزانه داری و موسسات و اشخاص می باشد که در کنار هم یک نرم افزار یکپارچه کامل را برای شرکت های بازرگانی تشکیل می دهند.

نرم افزار بازرگانی کاکتوس در سه مدل جامع، عمومی و ساده عرضه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نرم افزار بازرگانی کاکتوس می توانید توسط لینک زیر با بخش فروش شرکت کاکتوس تماس حاصل فرمایید
تماس با بخش فروش

نرم افزار بازرگانی کاکتوس در سه مدل جامع، عمومی و ساده عرضه می گردد. تفاوت های عمده این سه نسخه در زیر به صورت خلاصه آورده شده است.

مدل جامع

مدل جامع نرم افزار بازرگانی با استفاده از فناوری های جدید نرم افزاری و آخرین نسخه های بانک اطلاعاتی پیاده سازی شده است این نسخه از نرم افزار بازرگانی ظاهری زیبا و شکیل دارد سهولت کاربری، انسجام و امنیت اطلاعاتی از ویژگی های این نرم افزار است.

مدل عمومی

مدل عمومی نرم افزار بازرگانی از امکانات کار درشبکه و ثبت اطلاعات شرکت ها و موسسات بزرگ برخوردار است. این نرم افزار در مقایسه با نرم افزار جامع از امکانات کمتر، و در مقایسه با نرم افزار بازرگانی ساده از امکانات بیشتری برخوردار است.

مدل ساده

مدل ساده نرم افزار بازرگانی مالی کاکتوس نیازهای پایه مدیران مالی برای عملیات بازرگانی را پوشش می دهد. این برنامه به صورت تک کاربره (با قابلیت نصب نامحدود) با رابط کاربر بسیار ساده و راحت کار می کند قیمت این برنامه به مراتب کمتر از قیمت نرم افزار بازرگانی عمومی و نرم افزار بازرگانی است.

انواع کاربردهای نرم افزار بازرگانی

گرچه برنامه بازرگانی کاکتوس به موضوع خرید و فروش کالا و خدمات و می پردازد ولی کاربرد آن شکل های بسیار متنوعی به خود می گیرد. مثلا برای مدیریت خرید و فروش در برنامه پیمانکاری با مدیریت خرید و فروش در آژانس هواپیمایی تفاوت های کلیدی دارد. بهمین خاطر برنامه بازرگانی پیمانکاری باید امکانات متفاوتی با برنامه بازرگانی ویژه آژانس های هوایی داشته باشد. با توجه به این امر برنامه بازرگانی کاکتوس دربر گیرنده امکانات متفاوتی است که آن را برای کاربرد های متفاوت مناسب می سازد. در حال حاضر از جمله رایج ترین کاربرد های برنامه های بازرگانی کاکتوس عبارتند از:

– نرم افزار بازرگانی برای مصارف عمومی و غیر ویژه
– نرم افزار پیمانکاری ساخت و ساز، پیمانکاری نصب، و انواع پیمانکاری های دیگر
– نرم افزار پخش مویرگی
– نرم افزار بازرگانی ارزی
– نرم افزار خدماتی
– نرم افزار دفاتر خدمات بیمه
– نرم افزار حسابداری سرد خانه
– نرم افزار حق العمل کاری
– نرم افزار پوشاک
– نرم افزار فروشگاهی
– نرم افزار خرید شیر خام
– نرم افزار آژانس خدمات هوایی و گردشگری

زیر ساخت فنی نرم افزار بازرگانی کاکتوس

 • در برنامه بازرگانی مدل ساده کاکتوس از بانک اطلاعات Access استفاده شده است. این برنامه به صورت تک کاربره قابل استفاده است.
 • در برنامه های بازرگانی مدل عمومی و مدل جامع از بانک اطلاعاتی SQL Server استفاده شده است. استفاده از این بانک اجازه می دهد تا حجم تراکنش های سنگین در محیط شبکه با سرعت مناسب صورت گیرد. بعلاوه این بانک اطلاعاتی امنیت بالای اطلاعات را برای کاربر فراهم می ساد.
 • زبان برنامه نویسی در برنامه های بازرگانی مدل ساده و عمومی VBA می باشد.
 • زبان برنامه نویسی در برنامه بازرگانی جامع C# (سی شارپ) است.

نسخه های نرم افزار بازرگانی

لطفا جهت مشاهده مشخصات و یا سفارش نرم افزار های بازرگانی ساده، عمومی و یا جامع بر روی لینک مرتبط آن در پایین کلیک نمایید.

نرم افزار بازرگانی
نرم افزار بازرگانی
نرم افزار بازرگانی

مقایسه امکانات نرم افزارهای بازرگانی کاکتوس

نرم افزار بازرگانی ساده

نرم افزار بازرگانی ساده

 • پشتیبانی از نامحدود سند
 • تعریف سر فصل های بازرگانی
 • ثبت اسناد موقت و دائم
 • انواع گزارشات دفاتر و تراز حساب ها
 • امکان تعریف سال های میلادی
 • امکان تعریف سال های مالی خاص
 • امکان تهیه اسناد مرکب ماهانه و روزانه

سفارش نرم افزار

نرم افزار بازرگانی عمومی

نرم افزار بازرگانی عمومی

 • تمامی امکانات برنامه ساده +
 • تهیه تراز 4، 6 و یا 8 ستونی
 • مرور حساب ها از اسناد به دفتر و بالعکس
 • صدور سند ارزی و تهیه گزارشات ارزی

سفارش نرم افزار

نرم افزار بازرگانی

نرم افزار بازرگانی

 • تمامی امکانات برنامه ساده و عمومی +
 • ثبت اسناد در وضعیت پیش نویش و نهایی
 • دورن آوری اسناد از اکسل
 • کنترل مغایرت ماهیت حساب ها
 • بازگردانی اسناد حذف شده
 • ادغام اسناد ایجاد شده
 • تعریف نامحدود گزارشات

سفارش نرم افزار

انواع کاربری نرم افزار بازرگانی کاکتوس

این نرم افزار انواع کاربری های متعددی را پوشش می دهد بطوریکه شاید پرکاربرد ترین نرم افزارهای کاکتوس باشد. نمونه هایی از کاربرد های این نرم افزار در زیر فهرست شده است:

o نرم افزار بازرگانی کالا و خدمات
o نرم افزار فروشگاهی
o نرم افزار پیمانکاری
o نرم افزار پخش مویرگی
o نرم افزار خدماتی
o نرم افزار بازرگانی ارزی
o نرم افزار پوشاک (رنگبندی سایزبندی)
o نرم افزار حق العمل کاری
o نرم افزار حسابداری دفاتر خدمات بیمه
o نرم افزار حسابداری سردخانه
o نرم افزار خرید شیر خام

سرعت عمل در نرم افزار فروشگاهی

نیاز به سرعت عمل کاربر در کار با برنامه فروشگاهی امری کلیدی است. فروش فروشگاهی نیاز دارد تا کاربر بتواند به سرعت هر چه تمامتر خرید مشتری را ثبت و حساب او را تسویه نماید. در بعض مواقع دیده می شود که مشتریان در پشت صندوق فروشگاه صف می کشند تا پولشان را بپردازند و خریدشان را انجام دهند. در چنین مواقعی حتی اگر کار هر مشتری یک ثانیه سریعتر هم انجام گیرد در مجموع فروش فروشگاه موفق تر ارزیابی می شود.

نرم افزار فروشگاهی کاکتوس با ملاحظه مساله کلیدی فوق طراحی و پیاده سازی شده است. این برنامه دارای امکانات ویژه برای صدور بسیار سریع فاکتور فروش می باشد. برخی از این امکانات عبارتند از: انتخاب سریع کالا، امکان کار با مانیتورهای لمسی، امکان تسویه حساب سریع نقدی و استفاده از کارتخوان های متعدد.

سهولت کاربری در نرم افزار فروشگاهی

سهولت کاربری از ویژگی های برنامه فروشگاهی کاکتوس است. با توجه به اینکه کاربر فروش الزاما نباید تخصصی در زمینه کامپیوتر و نرم افزار داشته باشد، نرم افزار فروشگاهی کاکتوس پس از تنظیمات اولیه برنامه در زمان راه اندازی براحتی هرچه تمامتر قابل استفاده هر کاربر، حتی بدون هیچ دانشی می باشد. کاربر براحتی می تواند فاکتور جدید بازکند، کالای مورد نظر را انتخاب نماید، مبلغ فاکتور را تسویه کند، و نهایتا فیش مشتری را چاپ نمابد.

یکپارچگی نرم افزار بازرگانی

برنامه بازرگانی کاکتوس در انواع مختلفی که دارد به صورت یک برنامه یکپارچه عمل می نماید، بدین معنی که این برنامه درعین حال که از برنامه های متمایز.تشکیل می گردد، این برنامه ها توسط یک ساختار پیچیده درونی به یکدیگر متصل بوده و با هم ارتباط دارند. قسمت های عمده برنامه بازرگانی کاکتوس عبارتند از برنامه حسابداری، برنامه انبارداری، برنامه خرید و فروش کالا و خدمات، برنامه خزانه داری (چک و صندوق) و برنامه موسسات و اشخاص. ارتباط درونی این برنامه ها به کاربر امکان می دهد مثلا در زمان صدور فاکتور فروش سند حسابداری مربوطه در سیستم حسابداری ثبت گردد و خروج کالا از انبار به صورت یک حواله انبار در انبارداری ذخیره شود. بعلاوه کاربر می تواند به طور همزمان مثلا یک فاکتور فروش و یک سند حسابداری را باز کند و ویرایش نماید.

تنوع برنامه بازرگانی

برنامه بازرگانی کاکتوس به موضوع خرید و فروش کالا و خدمات و ثبت تراکنش های مالی مربوطه در اسناد حسابداری و نیز کنترل و مدیریت انبارداری کالاهای درگیز در خرید و فروش می پردازد. با توجه به این که خرید و فروش کالا و خدمات در دنیای واقعی به شکل های مختلف و با ویژگی های متفاوت صورت می گیرد متعاقبا نرم افزار بازگانی کاکتوس هم با توجه به تمایزات در انواع خرید و فروش مدل های متفاوتی از بازرگانی را عرضه می کند. برخی از این انواع عبارتند از:

 • نرم افزار پیمانکاری
 • نرم افزار پخش مویرگی
 • نرم افزار بازرگانی ارزی
 • نرم افزار خدماتی
 • نرم افزار دفاتر خدمات بیمه
 • نرم افزار حسابداری سرد خانه
 • نرم افزار حق العمل کاری
 • نرم افزار پوشاک
 • نرم افزار فروشگاهی
 • نرم افزار خرید شیر خام
 • نرم افزار آژانس خدمات هوایی و گردشگری

نرم افزار بازرگانی ساده

نرم افزار بازرگانی کاکتوس از چهار بخش و در واقع از چند نرم افزار تشکیل شده است، شامل :

1- نرم افزار حسابداری 2- نرم افزار چک و صندوق 3- نرم افزار انبارداری 4- نرم افزار خرید و فروش

این نرم افزارها، در کنار هم، به صورت یک برنامه یکپارچه عمل می کنند. به این صورت که از قسمت های انبارداری، خرید و فروش و چک و صندوق می توان سند حسابداری صادر نمود و با رجوع به سند حسابداری می توان اطلاعات مربوط به سند را رویت و ویرایش نمود. قسمت خرید و فروش علاوه بر بخش حسابداری با بخش انبار و چک و صندوق نیز مرتبط است، مثلاً با صدور فاکتور فروش، حواله انبار صادر می شود و با انتخاب نحوه پرداخت مورد نظر در فاکتور فروش قبوض دریافت صندوق، چک و یا هر دو و همچنین سند حسابداری مربوط به فاکتور و نحوه تسویه حساب به دنبال آن صادر می گردد.

درخواست پیش نمایش نرم افزار

امکانات پایه برنامه بازرگانی

امکانات و نحوه عملکرد هر یک از بخش های نرم افزار یکپارچه بازرگانی کاکتوس را در لینک های زیر مشاهده کنید :

نرم افزار حسابداری
نرم افزار چک و صندوق ( خزانه داری )
نرم افزار انبارداری
نرم افزار خرید و فروش

امکانات خاص

اتصال آنلاین به نرم افزار از نقاط جغرافیایی متفاوت ( به صورت آنلاین )

ثبت سند حسابداری از برنامه حقوق و دستمزد

استفاده رایگان و آزمایشی از نرم افزاربازرگانی ساده

برای آشنایی و اطمینان از عملکرد برنامهبازرگانی ساده، شرکت کاکتوس امکانات متفاوتی در اختیار کاربر قرار میدهد. این امکانات در زیر آورده شده است:

1.دانلود نسخه رایگان از سایت

شما می توانید نسخه رایگان و آزمایشی کاکتوس را از سایت دانلود کرده با آن کار کنید. این نسخه امکان ثبت 50 سند خرید و فروش را در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربر این برنامه می تواند چیدمان دلحواه سرفصل حساب ها را انجام داده و سند های مورد نظر را ثبت کند و نهایتا از اطلاعات گزارش گیری نماید. در نسخه رایگان تمامی امکانات برنامه اصلی در دسترس کاربر قرار داده شده است. چنانچه کاربر تمایل به خرید نرم افزار پس از بررسی بخش های آن داشته باشد، امکان انتقال اطلاعات ثبت شده در برنامه رایگان برنامه اصلی و خریداری شده خواهد وجود داشت و توسط بخش پشتیبانی به صورت رایگان وجود خواهد داشت.

2.نمایش کارکرد برنامه توسط کارشناس کاکتوس از راه دور

یکی دیگر از امکانات برای آشنایی متقاضیان با برنامهبازرگانی ساده این است که کاربر می تواند با هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس، به صورت اینترنتی به سیستم کارشناس کاکتوس متصل شود و ار زاه دور کارکرد برنامه را همراه با توضیحات زنده کارشناس ملاحظه کند. برای درخواست استفاده موقت از برنامه اصلی به صورت اینترنتی درخواست زیر را پر کرده برای کاکتوس ارسال نمایید.

3.استفاده موقت از برنامه اصلی

برنامه اصلی خرید و فروش جامع برای استفاده علاقمندان به مدت محدود از برنامه، به روی اینترنت قزار داده شده است. مدت زمان استفاده از این برنامه با هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس برای هر کاربر تعیین می گردد. بعد از کار با این برنامه، در صورت تمایل کاربر به خرید، اطلاعات ثبت شده توسط وی قابل انتقال به برنامه خریداری شده می باشد. برای درخواست استفاده موقت از برنامه اصلی به صورت اینترنتی فرم درخواست زیر را پر کرده برای کاکتوس ارسال نمایید.

مطالب آموزشی نرم افزاربازرگانی ساده کاکتوس

در بخش زیر به صورت کامل و جامع تمامی بخش های نرم افزار بازرگانی را به صورت تصویری و یا نوشتاری و در عین حال کاملا ساده و کاربردی توضیح داده ایم، لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود رایگان نرم افزار بازرگانی ساده

دانلود نرم افزار رایگان

اطلاعات جهت ورود به برنامه:

نام کاربری : cactus

کلمه عبور : ندارد

نصب رایگان به صورت اینترنتی
دو جلسه آموزش رایگان
پشتیبانی سال اول رایگان

نرم افزار بازرگانی عمومی

نرم افزار بازرگانی کاکتوس از چهار بخش و در واقع از چند نرم افزار تشکیل شده است، شامل :

1- نرم افزار حسابداری 2- نرم افزار چک و صندوق 3- نرم افزار انبارداری 4- نرم افزار خرید و فروش

این نرم افزارها، در کنار هم، به صورت یک برنامه یکپارچه عمل می کنند. به این صورت که از قسمت های انبارداری، خرید و فروش و چک و صندوق می توان سند حسابداری صادر نمود و با رجوع به سند حسابداری می توان اطلاعات مربوط به سند را رویت و ویرایش نمود. قسمت خرید و فروش علاوه بر بخش حسابداری با بخش انبار و چک و صندوق نیز مرتبط است، مثلاً با صدور فاکتور فروش، حواله انبار صادر می شود و با انتخاب نحوه پرداخت مورد نظر در فاکتور فروش قبوض دریافت صندوق، چک و یا هر دو و همچنین سند حسابداری مربوط به فاکتور و نحوه تسویه حساب به دنبال آن صادر می گردد.

درخواست پیش نمایش نرم افزار

امکانات پایه برنامه بازرگانی

امکانات و نحوه عملکرد هر یک از بخش های نرم افزار یکپارچه بازرگانی کاکتوس را در لینک های زیر مشاهده کنید :

نرم افزار حسابداری
نرم افزار چک و صندوق ( خزانه داری )
نرم افزار انبارداری
نرم افزار خرید و فروش

امکانات خاص

اتصال آنلاین به نرم افزار از نقاط جغرافیایی متفاوت ( به صورت آنلاین )

ثبت سند حسابداری از برنامه حقوق و دستمزد

استفاده رایگان و آزمایشی از نرم افزاربازرگانی عمومی

برای آشنایی و اطمینان از عملکرد برنامهبازرگانی عمومی، شرکت کاکتوس امکانات متفاوتی در اختیار کاربر قرار میدهد. این امکانات در زیر آورده شده است:

1.دانلود نسخه رایگان از سایت

شما می توانید نسخه رایگان و آزمایشی کاکتوس را از سایت دانلود کرده با آن کار کنید. این نسخه امکان ثبت 50 سند خرید و فروش را در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربر این برنامه می تواند چیدمان دلحواه سرفصل حساب ها را انجام داده و سند های مورد نظر را ثبت کند و نهایتا از اطلاعات گزارش گیری نماید. در نسخه رایگان تمامی امکانات برنامه اصلی در دسترس کاربر قرار داده شده است. چنانچه کاربر تمایل به خرید نرم افزار پس از بررسی بخش های آن داشته باشد، امکان انتقال اطلاعات ثبت شده در برنامه رایگان برنامه اصلی و خریداری شده خواهد وجود داشت و توسط بخش پشتیبانی به صورت رایگان وجود خواهد داشت.

2.نمایش کارکرد برنامه توسط کارشناس کاکتوس از راه دور

یکی دیگر از امکانات برای آشنایی متقاضیان با برنامهبازرگانی عمومی این است که کاربر می تواند با هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس، به صورت اینترنتی به سیستم کارشناس کاکتوس متصل شود و ار زاه دور کارکرد برنامه را همراه با توضیحات زنده کارشناس ملاحظه کند. برای درخواست استفاده موقت از برنامه اصلی به صورت اینترنتی درخواست زیر را پر کرده برای کاکتوس ارسال نمایید.

3.استفاده موقت از برنامه اصلی

برنامه اصلی خرید و فروش جامع برای استفاده علاقمندان به مدت محدود از برنامه، به روی اینترنت قزار داده شده است. مدت زمان استفاده از این برنامه با هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس برای هر کاربر تعیین می گردد. بعد از کار با این برنامه، در صورت تمایل کاربر به خرید، اطلاعات ثبت شده توسط وی قابل انتقال به برنامه خریداری شده می باشد. برای درخواست استفاده موقت از برنامه اصلی به صورت اینترنتی فرم درخواست زیر را پر کرده برای کاکتوس ارسال نمایید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

مطالب آموزشی نرم افزاربازرگانی عمومی کاکتوس

در بخش زیر به صورت کامل و جامع تمامی بخش های نرم افزار بازرگانی را به صورت تصویری و یا نوشتاری و در عین حال کاملا ساده و کاربردی توضیح داده ایم، لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود رایگان نرم افزار بازرگانی عمومی

دانلود نرم افزار رایگان

اطلاعات جهت ورود به برنامه:

نام کاربری : ندارد

کلمه عبور : ندارد

نصب رایگان به صورت اینترنتی
دو جلسه آموزش رایگان
پشتیبانی سال اول رایگان

نرم افزار بازرگانی جامع

نرم افزار بازرگانی کاکتوس در سه مدل جامع، عمومی و ساده عرضه می شود.

این نرم افزار شامل نرم افزار های حسابداری ، انبارداری ، خرید و فروش ، خزانه داری و موسسات و اشخاص می باشد که در کنار هم یک نرم افزار یکپارچه کامل را برای شرکت های بازرگانی تشکیل می دهند.

درخواست پیش نمایش نرم افزار

امکانات پایه برنامه بازرگانی

امکانات بخش های مختلف برنامه بازرگانی در صفحات مجزا آورده شده برای مشاهده امکانات هر قسمت به لینک های زیر مراجعه کنید :

نرم افزار حسابداری 
نرم افزار خزانه داری
نرم افزار انبارداری
نرم افزار خرید و فروش

امکانات خاص

اتصال آنلاین به نرم افزار از نقاط جغرافیایی متفاوت ( به صورت آنلاین )

ثبت سند حسابداری از برنامه حقوق و دستمزد

تصاویر

بخش حسابداری
بخش حسابداری
 بخش خزانه داری
بخش خزانه داری
بخش انبارداری
بخش انبارداری
بخش فروش
بخش فروش

استفاده رایگان و آزمایشی از نرم افزار بازرگانی جامع

برای آشنایی و اطمینان از عملکرد برنامه بازرگانی جامع، شرکت کاکتوس امکانات متفاوتی در اختیار کاربر قرار میدهد. این امکانات در زیر آورده شده است:

1.دانلود نسخه رایگان از سایت

شما می توانید نسخه رایگان و آزمایشی کاکتوس را از سایت دانلود کرده با آن کار کنید. این نسخه امکان ثبت 50 سند خرید و فروش را در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربر این برنامه می تواند چیدمان دلحواه سرفصل حساب ها را انجام داده و سند های مورد نظر را ثبت کند و نهایتا از اطلاعات گزارش گیری نماید. در نسخه رایگان تمامی امکانات برنامه اصلی در دسترس کاربر قرار داده شده است. چنانچه کاربر تمایل به خرید نرم افزار پس از بررسی بخش های آن داشته باشد، امکان انتقال اطلاعات ثبت شده در برنامه رایگان برنامه اصلی و خریداری شده خواهد وجود داشت و توسط بخش پشتیبانی به صورت رایگان وجود خواهد داشت.

2.نمایش کارکرد برنامه توسط کارشناس کاکتوس از راه دور

یکی دیگر از امکانات برای آشنایی متقاضیان با برنامه بازرگانی جامع این است که کاربر می تواند با هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس، به صورت اینترنتی به سیستم کارشناس کاکتوس متصل شود و ار زاه دور کارکرد برنامه را همراه با توضیحات زنده کارشناس ملاحظه کند. برای درخواست استفاده موقت از برنامه اصلی به صورت اینترنتی درخواست زیر را پر کرده برای کاکتوس ارسال نمایید.

3.استفاده موقت از برنامه اصلی

برنامه اصلی خرید و فروش جامع برای استفاده علاقمندان به مدت محدود از برنامه، به روی اینترنت قزار داده شده است. مدت زمان استفاده از این برنامه با هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس برای هر کاربر تعیین می گردد. بعد از کار با این برنامه، در صورت تمایل کاربر به خرید، اطلاعات ثبت شده توسط وی قابل انتقال به برنامه خریداری شده می باشد. برای درخواست استفاده موقت از برنامه اصلی به صورت اینترنتی فرم درخواست زیر را پر کرده برای کاکتوس ارسال نمایید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

مطالب آموزشی نرم افزار بازرگانی جامع کاکتوس

در بخش زیر به صورت کامل و جامع تمامی بخش های نرم افزار بازرگانی را به صورت تصویری و یا نوشتاری و در عین حال کاملا ساده و کاربردی توضیح داده ایم، لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

نصب رایگان به صورت اینترنتی
دو جلسه آموزش رایگان
پشتیبانی سال اول رایگان

به اشتراک بگذارید