کاکتوس کامپیوتر
نرم افزار حسابداری کاکتوس

کاکتوس کامپیوتر
نرم افزارهای حسابداری کاکتوس

سه شنبه ۱۳۹۹/۰۷/۰۸

درباره ما

1398-03-18
2,359

 
درباره ما
درباره ما

کوتاه درباره شرکت کاکتوس کامپیوتر

شرکت کاکتوس کامپیوتر، با مسئولیت محدود طی شماره 100476 در تهران به ثبت رسیده است. فعالیت عملی این شرکت در سال 1374 آغاز گردید. این شرکت از بدو تاسیس، دارای مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور بوده است.

فعالیت این شرکت، در ابتدا هم در حوزه سخت افزار و هم در توسعه نرم افزارهای مالی اداری بوده است. تدریجاً فعالیت در تولید و توسعه انواع نرم افزار، گسترش یافت. به طوری که طی سالهای اخیر فعالیت شرکت اساساً در زمینه توسعه نرم افزارهای مالی اداری بوده است.

در سال 1374 اولین نسخه برنامه کاکتوس، تحت ویندوز، شامل حسابداری و انبارداری به بازار عرضه گردید. طی سالهای 1374 الی 1379 نرم افزارهای فوق به تدریج گسترش یافته و برنامه های خرید و فروش، چک و دبیرخانه به این مجموعه اضافه شد.

کلیه این نرم افزار ها با بانک MS Access 2.0 و تحت ویندوز 1/3 اجرا می شدند. در سال 1380 اولین نسخه برنامه های کاکتوس تحت ویندوز 98 با بانک اطلاعاتی MS Access 2000 به بازار عرضه شد. و متعاقباً برنامه های جدیدی از جمله کنترل موجودی  تولید به لیست نرم افزارها اضافه گردید. این نرم افزارها طی سالیان بعد، تا به امروز به طور دائم به روز شده اند.

در نیمه دوم سال 1381 تولید برنامه های تحت شبکه کاکتوس با بانک اطلاعاتی SQL Server و برنامه نویسی در محیط  Access Project آغاز و در نیمه اول سال 1382 آماده عرضه به بازار گردید و طی سالیان بعد لیست نرم افزارهای تحت شبکه  کاکتوس به تدریج گسترش یافت:

تولید برنامه های نسل سوم کاکتوس در تابستان 1389 آغاز شد.تولید این برنامه ها با استفاده از آخرین فن آوری های توسعه نرم افزاری صورت گرفته است که عمدتاً عبارتند از:

 • C#

 • NET Framework 4.0

 • Microsoft SQL Server 2008 R2

 • SQL Server Reporting Services 2008

 • SQL Server Analysis Services 2008

 • ASP.NET 4.0

2 دیدگاه برای “درباره ما”

 1. علیرضا گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  دوره آموزشی و آزمایشی شما چقدر طول میکشه ؟

  1. کاکتوس کامپیوتر گفت:

   با سلام. در مصاحبه این مورد مشخص میشود با توجه به توانایی ها و مهارت های شما

حتما سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.