کاکتوس کامپیوتر
نرم افزار حسابداری کاکتوس

کاکتوس کامپیوتر
نرم افزارهای حسابداری کاکتوس

جمعه ۱۳۹۹/۰۷/۰۴

نرم افزار حق العمل کاری

1398-04-04
1,245

نرم افزار حق العمل کاری
نرم افزار حق العمل کاری

مقدمه

برنامه حسابداری حق العمل کاری ویژه حق العمل کاری سنتی بازار برای کالاهایی مانند خشکبار، زعفران، زرشک و غیره می باشد گردش کار این نرم افزار به شرح زیر می باشد:

حق العمل کار کالا را به صورت امانی از منبع خرید می گیرد. در این عمل میزان بار و وزن تقریبی آن به حق العمل کار اعلام می شود، مثلا 10 گونی پسته به وزن نا خالص 500 کیلو گرم. سپس حق العمل کار شروع به فروش کالا می کند فی فروش توسط حق العمل کار مشخص می گردد. زمانیکه کل کالا به فروش رفت می توان مبلغ کل فروش و میزان کل وزن را بدست اورد. این دو مقدار به عنوان مبلغ خرید و وزن خرید کالا در فاکتور خرید اولیه ثبت می گردد. متعاقبا با توجه به درصد حق العمل کاری قید شده در زمان خرید کالا مبلغ درآمد حق العمل کار مشخص می شود. توجه داشته باشید هر محموله کالای امانی دریافتی حساب و کتاب مجزای خودش را دارد و در برنامه به صورت پارتی های متفاوت پردازش می شود.

نرم افزار حق العمل کاری کاکتوس یک برنامه یکپارچه از نوع برنامه های ساده است که شامل قسمت های خرید، فروش، انبارداری، حسابداری و خزانه داری می باشد. 

برای مشاهده امکانات هر بخش به طور مجزا از لینک های زیر استفاده کنید .

بخش حسابداری
بخش انبارداری
بخش خزانه داری 
بخش خرید و فروش

درخواست پیش نمایش نرم افزار

امکانات پایه برنامه حق العملکاری

  • ثبت فاکتور خرید حق العمل کاری
  • امکان خرید یک کالای مشخص در چند پارتی و تفکیک فروش براساس پارتی های ارسالی خریداری شده
  • امکان فروش کالاهای متفاوت از پارتی های متفاوت فروشندگان متفاوت در یک فاکتور فروش
  • امکان ثبت تعداد ، وزن ناخالص، وزن ظرف و وزن خالص هنگام فروش کالا
  • کنترل میزان فروش کالای یک پارتی و اعلام هشدار هنگام فروش کامل کالای یک پارتی
  • امکان محاسبه وزن خالص و ناخالص و مقدار فروش یک کالا و ثبت آن در فاکتور خرید و محاسبه قیمت خرید کالا در فاکتور خرید
  • محاسبه مبلغ حق العمل کاری در فاکتور خرید براساس مبلغ فروش رفته کالا

تصاویر

خرید کالای حق العمل کاری که در آن شماره پارتی، درصد حق العمل کاری و تامین کننده مشخص شده

نرم افزار حق العملکاری


محاسبه درصد حق العمل کاری با توجه به درصد وارد شده

نرم افزار حق العملکاری


فاکتور فروش کالای حق العمل کاری

نرم افزار حق العملکاری


لیست فاکتورهای خرید حق العمل کاری

نرم افزار حق العملکاری


ثبت خودکار سند حسابداری فاکتور خرید و پورسانت حق العمل کاری

نرم افزار حق العملکاری

استفاده رایگان و آزمایشی از نرم افزارحق العملکاری

برای آشنایی و اطمینان از عملکرد برنامهحق العملکاری ، شرکت کاکتوس امکانات متفاوتی در اختیار کاربر قرار میدهد. این امکانات در زیر آورده شده است:

1.دانلود نسخه رایگان از سایت

شما می توانید نسخه رایگان و آزمایشی کاکتوس را از سایت دانلود کرده با آن کار کنید. این نسخه امکان ثبت 50 سند خرید و فروش را در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربر این برنامه می تواند چیدمان دلحواه سرفصل حساب ها را انجام داده و سند های مورد نظر را ثبت کند و نهایتا از اطلاعات گزارش گیری نماید. در نسخه رایگان تمامی امکانات برنامه اصلی در دسترس کاربر قرار داده شده است. چنانچه کاربر تمایل به خرید نرم افزار پس از بررسی بخش های آن داشته باشد، امکان انتقال اطلاعات ثبت شده در برنامه رایگان برنامه اصلی و خریداری شده خواهد وجود داشت و توسط بخش پشتیبانی به صورت رایگان وجود خواهد داشت.

2.نمایش کارکرد برنامه توسط کارشناس کاکتوس از راه دور

یکی دیگر از امکانات برای آشنایی متقاضیان با برنامهحق العملکاری این است که کاربر می تواند با هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس، به صورت اینترنتی به سیستم کارشناس کاکتوس متصل شود و از راه دور کارکرد برنامه را همراه با توضیحات زنده کارشناس ملاحظه کند. برای درخواست استفاده موقت از برنامه اصلی به صورت اینترنتی درخواست زیر را پر کرده برای کاکتوس ارسال نمایید. ۰۹۱۲۳۲۲۳۸۰۳

3.استفاده موقت از برنامه اصلی

برنامه اصلی خرید و فروش جامع برای استفاده علاقمندان به مدت محدود از برنامه، به روی اینترنت قزار داده شده است. مدت زمان استفاده از این برنامه با هماهنگی با قسمت پشتیبانی کاکتوس برای هر کاربر تعیین می گردد. بعد از کار با این برنامه، در صورت تمایل کاربر به خرید، اطلاعات ثبت شده توسط وی قابل انتقال به برنامه خریداری شده می باشد. برای درخواست استفاده موقت از برنامه اصلی به صورت اینترنتی فرم درخواست زیر را پر کرده برای کاکتوس ارسال نمایید.

تلگرامواتز آپسروشجی تاکاسکایپ

مطالب آموزشی نرم افزارحق العملکاری کاکتوس

در بخش زیر به صورت کامل و جامع تمامی بخش های نرم افزار حق العملکاری را به صورت تصویری و یا نوشتاری و در عین حال کاملا ساده و کاربردی توضیح داده ایم، لطفا جهت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

نصب رایگان به صورت اینترنتی
دو جلسه آموزش رایگان
پشتیبانی سال اول رایگان

حتما سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

نرم افزار خزانه داری کاکتوس

برنامه خزانه داری و یا همان مدیریت چک و صندوق کاکتوس برای ثبت کلیه تراکنش های مربوط به حساب های بانکی (دریافت و پرداخت چک، حواله بانکی دریافتی یا پرداختی، عملیات صندوق و تنخواه) و گزارشات مربوطه می باشد. برنامه خزانه داری، قابلیت ثبت تراکنش های بسیار زیاد دریافت ها و پرداخت های اسنادی و نقدی یک موسسه را دارد. این برنامه با امکانات قوی برای جستجوی اطلاعات دریافت ها و پرداخت ها، سهولت کاربری را فراهم می سازد. اتصال به برنامه حسابداری و ثبت سند دریافت یا پرداخت، امکان چاپ چک، امکان راس گیری، از جمله امکانات متعدد این برنامه می باشد.