خرده فروشی ، عمده فروشی ، بازرگانی ، خدماتی و تولیدی و ...

پوشش تمامی اصناف و کسب و کارها

با توجه به صنف فعالیت شما ، کارشناسان ما نیازسنجی دقیق و کاملی از مدل کسب و کار شما را دریافت نموده و با توجه به آن برنامه شخصی سازی شده متناسب با صنف مورد فعالیت شما ارائه خواهد شد.

نیاز روز اصناف

ما در کاکتوس تلاش نموده ایم با توجه به نیازهای اصناف مختلف، نرم افزار حسابداری متناسب آن صنف را تولید نماییم

نرم افزار اختصاصی سازی شده

برای هر صنف که دارای نیاز خاص خود است، اختصاصی سازی انجام داده ایم که تمامی نیازهای آن را در بر بگیرد

سرعت در کنار دقت

همیشه سعی نموده ایم در کنار تمامی اختصاصی سازی ها، سرعت و دقت عملیات در نرم افزار را فراموش نکنیم

برخی از برنامه های تولیدشده اختصاصی اصناف

بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

یکی از نرم افزارهای ویژه کاکتوس نرم افزاری برای مدیریت تولید و بازرگانی قطعات بتنی و بتن آماده می باشد. این نرم افزار شامل قسمت های انباردای، تولید قطعات بتنی یا بتن آماده، و حمل و نقل می باشد.

حسابداری حمل و نقل باری

برنامه حمل و نقل باری کاکتوس شامل قسمت های درخواست حمل و بارنامه، انبارداری، حسابداری و خزانه داری می باشد این اجزا به صورت یک برنامه یکپارچه عمل می کند.

نرم افزار حسابداری سردخانه

این برنامه یکی از انواع برنامه های بازرگانی کاکتوس است که به صورت یک برنامه یکپارچه شامل بخش های حسابداری مالی، انبارداری، خرید و فروش، و خزانه داری (چک و صندوق) عرضه می گردد.

نرم افزار پخش مویرگی

برنامه پخش مویرگی مناسب برای تمامی شرکت هایی است که در زمینه پخش مویرگی در حال فعالیت هستند و به دنبال این هستند که تمام فرآیندهای خودشان را سر و سامان دهند.

حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

در کارخانجات لبنی قیمت خرید شیر خام طبق ضوابط خاصی صورت می گیرد، بدین قرار که شیر خریداری شده درآزمایشگاه آنالیز می شود و طبق مشخصات آنالیز شده قیمت شیر نسبت به قیمت پایه مشخص می گردد.

نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه

نرم افزار وام و صندوق قرض الحسنه کاکتوس برای مدیریت صندوق های قرض الحسنه خانوادگی، موسسات و همچنین شرکت ها جهت گردش کارهای سبک و سنگین طراحی و عرضه شده است.

نرم افزار حق العمل کاری

برنامه حسابداری حق العمل کاری ویژه حق العمل کاری سنتی بازار برای کالاهایی مانند خشکبار، زعفران، زرشک و غیره می باشد گردش کار این نرم افزار به شرح زیر می باشد:

نرم افزار بنگاه های امانی

مناسب کلیه بنگاه های اقتصادی فعال در زمینه خرید و فروش کالا به صورت امانی

نرم افزار بازرگانی پوشاک

برنامه حسابداری بازرگانی پوشاک ویژه فروشگاه های عرضه کننده پوشاک و کیف و کفش در بازار برای کالاهایی مانند انواع پوشاک و کیف و کفش می باشد گردش کار این نرم افزار به شرح زیر می باشد:

نرم افزار بازرگانی ارزی

به کمک نرم افزار بازرگانی ارزی شما قادر خواهید بود که تمامی ارزهای مد نظر خود را در نرم افزار تعریف و سپس از آنان برای رفع مشکلات خود استفاده کنید و ثبت و ضبط سندهای خود را با آن هندل کنید

نرم افزار بازرگانی کاشی و سرامیک

برنامه حسابداری بازرگانی کاشی و سرامیک ویژه فروشگاه های عرضه کننده کاشی و سرامیک در بازار برای کالاهایی مانند انواع کاشی و سرامیک می باشد گردش کار این نرم افزار به شرح زیر می باشد:
50 +
پروژه های انجام شده

ما توانسته ایم با نیازسنجی دقیق ، نرم افزار اختصاصی اصناف مختلف را با بالاترین کیفیت ارائه دهیم.

99 +
رضایت مشتری

درصد بالای رضایتمندی مشتریان ما گواه بر ادعای ماست.

با افتخار میزبان نظرات ارزشمند شما هستیم

نظرات مشتریان

مجموعه ی ما از بدو مکانیزه کردن سیستم حسابداری، آزمون و خطاهای فراوانی داشت و نرم افزار های مختلفی رو جهت امور حسابداری پرسنل انبار و فروش به خدمت گرفت که با توجه به وسعت امور ، هیچکدام پاسخگوی نیاز مون نبود. تا اینکه از طریق معرفی شرکت های همکار با نرم افزار کاکتوس آشنا شدیم و به این مهم دست یافتیم که کاکتوس دقیقا همون نرم افزار حسابداری هست که دنبالش می‌گشتیم و الان حدود 9 سال میشه که ازش استفاده می‌کنیم. درحال حاضر با وجود پیشنهادات فراوانی که از شرکت‌های مختلف نرم‌افزاری برای آشنایی با نرم افزار شون دریافت می‌کنیم، به هیچ وجه تصمیم به عوض کردنش نداریم چون کاکتوس همونیه که ما میخواهیم!
الهام موحد
حسابدار بنگاه فروش آهن آلات
از مهمترین خصوصیات کاکتوس که منو به خودش جذب کرده، بروز بودنشه که در این سال‌های متمادی همکاری، علاوه بر اینکه هر فصل با قابلیت های جدیدش مارو سوپرایز میکنه، با پرسنل پشتیبانیِ مسلطش هیچوقت ما رو به حال خودمون رها نکرده و فقط با یک تماس تلفنی هر لحظه از شبانه روز پاسخگوی سوالات و مشکلات ما هست حتی شب تحویل سال و روز اول عید. به داشتن کاکتوس افتخار می کنیم!
عباس مهرابی
مدیر و صاحب امتیاز هایپرمارکت
از مجموعه محترم کاکتوس برای تلاش‌های متعهدانه و متخصصانه درطول 4 پروژه و در طی 13 سال همکاری که جهـت توسعـه و پیشرفـت مجموعه ما نموده اید و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسـن ، در جهت ترقـی و ابقای اهداف شایسته آن همت گمارده اید، نهایت تشکر و تقدیر به عمل می آید. از خداوند متعال خواهانیم که گام‌های بعدی تان را نیز قرین پویایی و پایایی بدارد.
مینا پیدایش
مدیرمالی شرکت بازرگانی
با سلام و تشکر بابت زحماتی که برای ارتقای دانش الکترونیک علی الخصوص در محیط کسب و کار کشیدید. من در حال حاضر دوسال هست که از یک نمونه نرم افزارهای شما استفاده میکنم و کاملا هم راضیم و نسبت به هر نرم افزار دیگری برتر می بینمش.
صادق همت فر
وارد کننده مصالح و شیرآلات ساختمانی
حسابداری، عملیاتی است که در هر مجموعه به صورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد و تنها با بهره‌گیری از یک نرم افزار خوب است که بازخورد آن مجموعه به صورت چشمگیری تغییر پیدا می‌کند و به مدیران مجموعه برای تصمیم گیری های حیاتی کسب و کار کمک بسیاری می‌کند. از نظر من، کاکتوس با تجربه ی ۹ سال در مجموعه ما در این دسته از نرم‌افزارها طبقه بندی می‌شود و در زمینه پشتیبانی که در اکثر شرکت های نرم‌افزاری ضعف بنیادی دارند، این مجموعه بسیار قوی عمل کرده است.
مریم بشارتی
فروشنده لوازم آرایشی و بهداشتی
این برنامه واقعاً زندگی منو متحول کرد و اگر چنین چیزی میگم الکی نیست. عین حقیقته... چنان نظمی رو به کسب و کار من آورد که خودمم باورم نمیشد یه نرم افزار میتونه اینقدر جذاب و کاربردی و مفید باشه که من روزانه چندین بار باهاش در تعامل باشم... واقعاً ارزششو داره و قطعاً شما چیزی رو از دست نمیدید بلکه دلتون نمیخواد ازش دل بکنید.
فرشید قوامیان
فروشنده موبایل و لپ تاپ
خوشحالیم که از 14 سال گذشته تاکنون کاربر نرم افزار یکپارچه کاکتوس هستیم. مهمترین عاملی که باعث این همکاری چندین ساله شده است، پشتیبانی بسیار خوب این مجموعه بوده که در هر شرایطی در کنار ما و شرکت ما بوده اند که لازم می‌دانم از مدیرعامل این مجموعه و تیم جوان، با انگیزه و خلاق و کار بلد کاکتوس، صمیمانه تشکر کنم.
محمد صادقی
مدیرعامل شرکت صادرات و واردات

آیا برای تجارت بهتر و رونق کسب و کار خود آماده هستید؟