[rev_slider slidertitle=”webgatha-modern-business” alias=”webgatha-modern-business”]

پوشش تمامی اصناف و کسب و کارها

با توجه به صنف فعالیت شما ، کارشناسان ما نیازسنجی دقیق و کاملی از مدل کسب و کار شما را دریافت نموده و با توجه به آن برنامه شخصی سازی شده متناسب با صنف مورد فعالیت شما ارائه خواهد شد.

لیست برنامه های تولیدشده اختصاصی اصناف

بازرگانی بتن آماده و قطعات بتنی

یکی از نرم افزارهای ویژه کاکتوس نرم افزاری برای مدیریت تولید و بازرگانی قطعات بتنی و بتن آماده می باشد. این نرم افزار شامل قسمت های انباردای، تولید قطعات بتنی یا بتن آماده، و حمل و نقل می باشد.

حسابداری حمل و نقل باری

برنامه حمل و نقل باری کاکتوس شامل قسمت های درخواست حمل و بارنامه، انبارداری، حسابداری و خزانه داری می باشد این اجزا به صورت یک برنامه یکپارچه عمل می کند.

نرم افزار حسابداری سردخانه

این برنامه یکی از انواع برنامه های بازرگانی کاکتوس است که به صورت یک برنامه یکپارچه شامل بخش های حسابداری مالی، انبارداری، خرید و فروش، و خزانه داری (چک و صندوق) عرضه می گردد.

نرم افزار پخش مویرگی

برنامه پخش مویرگی مناسب برای تمامی شرکت هایی است که در زمینه پخش مویرگی در حال فعالیت هستند و به دنبال این هستند که تمام فرآیندهای خودشان را سر و سامان دهند.

حسابداری خرید شیر خام یا سکوی خرید شیر خام

در کارخانجات لبنی قیمت خرید شیر خام طبق ضوابط خاصی صورت می گیرد، بدین قرار که شیر خریداری شده درآزمایشگاه آنالیز می شود و طبق مشخصات آنالیز شده قیمت شیر نسبت به قیمت پایه مشخص می گردد.

نرم افزار حسابداری صندوق قرض الحسنه

نرم افزار وام و صندوق قرض الحسنه کاکتوس برای مدیریت صندوق های قرض الحسنه خانوادگی، موسسات و همچنین شرکت ها جهت گردش کارهای سبک و سنگین طراحی و عرضه شده است.

نرم افزار حق العمل کاری

برنامه حسابداری حق العمل کاری ویژه حق العمل کاری سنتی بازار برای کالاهایی مانند خشکبار، زعفران، زرشک و غیره می باشد گردش کار این نرم افزار به شرح زیر می باشد:

نرم افزار بنگاه های امانی

مناسب کلیه بنگاه های اقتصادی فعال در زمینه خرید و فروش کالا به صورت امانی

نرم افزار بازرگانی پوشاک

برنامه حسابداری بازرگانی پوشاک ویژه فروشگاه های عرضه کننده پوشاک و کیف و کفش در بازار برای کالاهایی مانند انواع پوشاک و کیف و کفش می باشد گردش کار این نرم افزار به شرح زیر می باشد:

نرم افزار بازرگانی کاشی و سرامیک

برنامه حسابداری بازرگانی کاشی و سرامیک ویژه فروشگاه های عرضه کننده کاشی و سرامیک در بازار برای کالاهایی مانند انواع کاشی و سرامیک می باشد گردش کار این نرم افزار به شرح زیر می باشد:

نرم افزار حسابداری بازرگانی مانتو

نرم افزار حسابداری بازرگانی مانتو مختص صنف مانتو فروشی می باشد و فعالان در این حوزه می توانند از این نرم افزار به خوبی بهره ببرند.

نرم افزار حسابداری کیف و کفش

نرم افزار حسابداری کیف و کفش را میتوانید با شرایط عالی از شرکت کاکتوس تهیه کنید. در این محتوا به امکانات این نرم افزار اشاره کردیم و هر کدام را به صورت جداگانه توضیح دادیم و در نهایت در مورد مزیت خرید کردن از کاکتوس گفتیم.

نرم افزار حسابداری لوازم ابزار فروشی

نرم افزار حسابداری لوازم ابزار فروشی یکی از نرم افزار های حسابداری است که این صنف میتواند برای شغل خود از کاکتوس تهیه نماید. در این محتوا در مورد امکانات نرم افزار کاکتوس صحبت کردیم و آنها را نام بردیم. همچنین در مورد اهمیت خرید از شرکت کاکتوس نیز حرف زدیم.

نرم افزار حسابداری گلفروشی‌ ها

نرم افزار حسابداری گلفروشی‌ ها را میتوانید در مکان های تولیدی گل و گیاه یا فروش آنها استفاده کنید. در این محتوا در مورد امکانات این نرم افزار صحبت کردیم. همچنین در مورد اینکه نرم افزار کاکتوس چه ویژگی هایی دارد نیز گفتیم و در مورد مزیت خرید از کاکتوس گفتیم

نرم افزار حسابداری لوازم ایمنی و آتش نشانی

در بخش های ابتدایی در مورد امکانات و ویژگی های نرم افزار گفتیم و به این نکات هم اشاره کردیم که امکانات باعث ایجاد چه شرایط خوبی میشوند. در بخش های انتهایی نیز در مورد شرکت کاکتوس و نسخه رایگان نرم افزار آن گفتیم.

نرم افزار حسابداری تولیدی پوشاک

نرم افزار حسابداری تولیدی پوشاک را در این محتوا معرفی کردیم. این نرم افزار توسط شرکت کاکتوس طراحی و برنامه نویسی شده است. امکانات آن را به صورت جداگانه نام بردیم و توضیح دادیم. همچنین در مورد خدماتی که کاکتوس ارائه میدهد، گفتیم و ...

نرم افزار حسابداری خوراک دام و طیور

نرم افزار حسابداری خوراک دام و طیور را میتوانید از شرکت کاکتوس خریداری نمایید. در این محتوا ابتدا در مورد امکانات نرم افزار و اینکه این امکانات چه اهمیتی دارند، صحبت کردیم. سپس در مورد اینکه خرید از شرکت کاکتوس چه مزیت هایی دارد را در دو بخش جدا از هم گفتیم.

نرم افزار حسابداری فروشگاه های لوازم خانگی

در این محتوا در مورد نرم افزار حسابداری فروشگاه های لوازم خانگی صحبت کردیم. این نرم افزار توسط شرکت کاکتوس ارائه میشود. در مورد امکانات آن به صورت جداگانه گفته شد. همچنین در مورد اهمیت این امکانات نیز صحبت کردیم

نرم افزار حسابداری کارواش

نرم افزار حسابداری کارواش یکی دیگر از نرم افزارهای مربوط به حسابداری در بازار است. در این محتوا در مورد امکانات این نرم افزار توضیح دادیم و به صورت جداگانه به آنها اشاره کردیم. همچنین در مورد شرکت کاکتوس و خدماتی که در هنگام خرید ارائه میدهد که مهمترین آن نسخه تستی است، صحبت کردیم.

نرم افزار حسابداری لوازم ورزشی

نرم افزار حسابداری لوازم ورزشی را شرکت کاکتوس به صورت ویژه وارد بازار کرده است. مخصوص این صنف است و امکانات کاملی دارد. در این محتوا در مورد امکانات آن به صورت کامل و جداگانه صحبت کردیم.
32 +
اصناف تحت پوشش

ما در کاکتوس توانسته ایم با نیازسنجی دقیق ، بیش از 30 نرم افزار اختصاصی مختص به اصناف مختلف را با بالاترین کیفیت طراحی و ارائه کنیم.

با افتخار میزبان نظرات ارزشمند شما هستیم

نظرات مشتریان

امکان کنترل موجودی کالاها در انبار با چند کلیک در نرم افزار کاکتوس، توانسته است زمان بسیار زیادی را از کارکنان بخش انبارداری ذخیره کند تا برای امور مهم تری در انبار اختصاص داده شود.
عبدالله جواهرساز
سرپرست انبار تولیدی
به کمک ماژول بهای تمام شده نرم افزار صنعتی و تولیدی کاکتوس، گزارشات مناسب و کاربردی را در کوتاه ترین زمان ممکن به ذینفعان شرکت ارائه می شود.
سمیه عبدی
مدیر بخش حسابداری شرکت تولیدی
نرم افزار تولیدی کاکتوس توانسته است اموری که در بخش تولید شرکت ما وجود دارد را به خوبی هندل کند و با نظم بخشیدن به امور تولید، بازدهی تولید در شرکت را چندبرابر کند.
رضا صمدی
تولیدی تابلو برق
گزارشات کامل و مدیریت نامحدود انبارهای این نرم افزار حسابداری پیمانکاری تاکنون نقش خوبی در مدیریت خرید و فروش های این شرکت و کنترل حساب مشتریان داشته است.
حمید نبوی
شرکت خدمات پیمانکاری گازرسانی
با گذشت قریب به 3 سال استفاده از نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاکتوس در پاسخ به تعهد کاری و عملکرد خوب تیم پشتیبانی نرم افزار کاکتوس سپاسگذاری و قدردانی نموده و اعلام رضایتمندی خود را از نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاکتوس اعلام می داریم
سمیه عبدی
کارمند شرکت ساختمانی
مجموعه ی ما از بدو شروع به کار در حوزه پیمانکاری از نرم افزار های مختلفی جهت انجام امور حسابداری پروژه های در دست استفاده کرده است. اما متاسفانه هرکدام در قسمتی دچار مشکل یا کمبود بودند و قادر به پاسخگویی به نیازهای ما نبودند تا اینکه یکی از حسابدارانی که در شرکت مشغول به فعالیت شده بودند، نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاکتوس را پیشنهاد دادند و پس از برگزاری جلسه دمو و دیدن امکانات آن تصمیم بر آن شد که از آن به صورت آزمایشی استفاده کنیم. اکنون بیش از 3 سال است که از استفاده ما از نرم افزار پیمانکاری کاکتوس می گذرد و تا به امروز از خدمات این شرکت رضایت داشتیم.
رضا کبیری
مدیرعامل شرکت پیمانکاری
بسته نرم افزار حسابداری پیمانکاری کاکتوس توانسته است مجموعه ما را با سه شرکت زیرمجموعه که در زمینه های پیمانکاری پروژه های برق، کنترل و ابزار دقیق و تامین تجهیزات مورد نیاز پروژه ها، فعالیت میکند را به خوبی ساپورت کرده است و پاسخگوی نیازهای ما بوده است.
ساسان رحیمی
مدیر مالی مجموعه
ما به کمک نرم افزار حسابداری کاکتوس و گزارشات بسیار خوب و جامع این نرم افزار حسابداری توانسته ایم دید خود را نسبت به سازمان و مشتریان خود افزایش دهیم و بر همین اساس تصمیم گیری های بسیار خوبی را انجام دهیم که این تصمیمات درست و صحیح باعث شده است که فروش سازمان افزایش پیدا کند.
رسول عباسی
مدیر شرکت بازرگانی

نیاز روز اصناف

ما در کاکتوس تلاش نموده ایم با توجه به نیازهای اصناف مختلف، نرم افزار حسابداری متناسب آن صنف را تولید نماییم

نرم افزار اختصاصی سازی شده

برای هر صنف که دارای نیاز خاص خود است، اختصاصی سازی انجام داده ایم که تمامی نیازهای آن را در بر بگیرد

سرعت در کنار دقت

همیشه سعی نموده ایم در کنار تمامی اختصاصی سازی ها، سرعت و دقت عملیات در نرم افزار را فراموش نکنیم

آیا برای مدیریت بهتر کسب و کار خود نیاز به مشاوره دارید؟